18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalają do ojczyzny

mi...........80 • 2015-09-04, 09:04
Podobno uchodźcy z Syrii którzy ostatnio sp***olili do Anglii już chcą wracać do ojczyzny.

Podobno decydującym czynnikiem jest większa ilość fundamentalistów islamskich w Londynie niż w całej Syrii

Breakdrowser

2015-09-04, 09:09
Dosc czesto rozmawiam z ciapakami w Anglii i gdyby ten osrodek monitorowania ch*j wie czego na facebooku slyszal jaki jest poglad 'braci w wierze' tych naplywajacych teraz imigrantow to by sie posrali ze stresu.

mi...........80

2015-09-04, 09:11
@up t.zn.? ci w Anglii są mniej radykalni czy właśnie tak jak w temacie?

Breakdrowser

2015-09-04, 09:20
Sa znacznie bardziej nastawieni 'anty' na tych 'nowych' imigrantow anizeli przecietny Europejczyk. Zreszta trudno sie dziwic. Znaczna ich czesc zdazyla juz sie dorobic sporych majatkow (nie wnikam czy legalnie i uczciwie), dobrze im sie tutaj zyje, Brytyjczycy glaszcza ich po dupkach i traktuja jak swoich. Nie maja zadnego interesu, zeby sprowadzac i utrzymywac m.in. za ich pieniadze czy nawet dzielic sie benefitami z kolejnymi watachami z Syrii i okolic.

ro...........24

2015-09-04, 09:27
true, true

we Francji też się nie pobawią

IOI

2015-09-04, 09:42
@Breakdrowser - no tak, sami sie nachapali to reszta niech juz sp***ala. zapomnial wol jak cieleciem byl.

pa...........uj

2015-09-04, 12:59
nie wiem dlaczego ale mnie najbardziej odrzucają te kleszcze z erytrei, takie do niczego to sie nie nadaje

Batistuta1590

2015-09-04, 13:05
Breakdrowser
W Niemczech jest to samo, turasy wyznania wiadomego, którzy jeżdżą nowymi brykami, odziani w oryginalne ciuchy, z kasy pochodzącej z niewiadomego źródła, pałają nienawiścią do nowoprzybyłych, to nie są pojedyncze osoby czy mniejsze grupy, wszyscy, co do jednego napie**alają na nich tak że nasz rodzimy przyjaciel-podpie**alacz tej strony zesrałby się na rzadko, bo nie mógłby podpie**olić muslima, że ten używa "mowy nienawiści" w kierunku drugiego muslima.

pa...........uj

2015-09-04, 13:46
jeden plus to to, że turasy z niemiec sie będą wk***iać i może skończy się ich monopol w Niemczech, może o to właśnie Niemcom chodzi

brovski

2015-09-04, 18:33
podobno, podobno, podobno

do ksiazek k***a tumanie, przeczytasz kilka odrazu slownictwo poszerzysz. przestan juz narzekac na uchodzcow, ktorych widziales tylko na youtubie. przyda ci sie troche wiedzy i wspolczucia, bo skonczysz jak twoja matka na pomidorach gdzies w holandii czy ch*j wie gdzie. pewnie tak samo uj***na po robocie jak ci w ciezarowkach. a z pyska jej jebie mastka serowo-cebulowa

mi...........80

2015-09-04, 19:16
@up "odrazu" widzę że napisał to jakiś tępy ch*j, nawet nie będę się wysilał z odpowiedzią na twoje wypociny

Widzę z resztą że wszystkie posty walisz w ten sam deseń.

brovski

2015-09-04, 20:03
@up

masz racje co do od razu, umknela mi spacja, przepraszam wszystkich.

ciebie jednak nie przepraszam bo znowu udalo ci sie sklecic dwa zdania i ponownie postanowiles rozpoczac od tego samego slowa. czytaj wiecej ksiazek to sie naprawde oplaca. ZRESZTA ch*j mnie to obchodzi.

PS pozdrow mamusie

mi...........80

2015-09-04, 20:26
@up mamusia powiedziała że ma w dupie twoje pozdrowienia, stylista od siedmiu boleści

eNeRgOo

2015-09-04, 22:04
brovski napisał/a:

@up

masz racje co do od razu, umknela mi spacja, przepraszam wszystkich.

ciebie jednak nie przepraszam bo znowu udalo ci sie sklecic dwa zdania i ponownie postanowiles rozpoczac od tego samego slowa. czytaj wiecej ksiazek to sie naprawde oplaca. ZRESZTA ch*j mnie to obchodzi.

PS pozdrow mamusie



Chłopie zamknij ryj, bo chcę poczytać dalszą część rozwijającej się dyskusji, a nie pie**olenia gimbusiarni (która przyleciała ostatnio na sadola) nie na temat.