18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spiderman popierdółka

~Sunday • 2020-08-31, 18:34

Od bohatera do zera :lol:

Lobo24

2020-08-31, 18:40
Fake. Spiderman nie był murzynem.

Rozjebie

2020-08-31, 18:49
Pod spodem na pewno murzyn

Salieri16000

2020-08-31, 19:01
Lobo24 napisał/a:

Fake. Spiderman nie był murzynem.



Bo to nie jest Spider-Man, tylko Venom, ale skąd możesz to wiedzieć, jak nie czytałeś komiksów...


Essent

2020-08-31, 19:05
Salieri16000 napisał/a:

Bo to nie jest Spider-Man, tylko Venom, ale skąd możesz to wiedzieć, jak nie czytałeś komiksów...



Venom jest kozak wśród komiksów.Nawet film jest spoko :kawa:

PękniętySłoik

2020-08-31, 19:23
Salieri16000 napisał/a:

Bo to nie jest Spider-Man, tylko Venom, ale skąd możesz to wiedzieć, jak nie czytałeś komiksów...



Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.

crossdressphyxia

2020-08-31, 19:39
Wyzimlak napisał/a:

Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.



Nie pie**ol, sam za gówniaka czytałem kaczora donalda i był zajebisty i mniemam, że było to o wiele zdrowsze, bo w jakimś sensie rozwijało wyobraźnie i umiejętność czytania. Dzisiejsze dzieci zamiast czytać oglądają na youtube filmiki z minecrafta,albo jak ich ulubiony jutuber wpie**ala banany ze śmietnika. Kajko i Kokosza albo Tytusa Romka i A'Tomka też czytały ulizane długowłose p*zdy w rurkach?

Salieri16000

2020-08-31, 20:04
Wyzimlak napisał/a:

Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.



Ależ Ty k***a musiałeś mieć smutne dzieciństwo...

PS Nie jestem " ulizaną długowłosą p*zdą w rurkach", tylko kolesiem, który rozbił pierwszą giełdę komiksów w Polsce, na długo przed konwentami w Łodzi, ale skąd to możesz wiedzieć lamusie bez zainteresowań, jak Ciebie na świecie nie było.


T0B1

2020-08-31, 20:18
Wyzimlak napisał/a:

Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.



Wysiłek związany z używaniem wyobraźni Cię przerasta? W normalnych filmach i serialach nie podejmujesz tego wysiłku.

zdrowoyebne

2020-08-31, 20:37
Kark skrecony warzywo ale raczej smierc na miejscu

Kamil3l

2020-08-31, 20:43
Wyzimlak napisał/a:

Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.



tak zawsze pie**olą osoby, które z komiksami nie mają nic wspólnego. Przeczytałeś jakiś dzbanie? Nie wszystkie są dla dzieci. Taki Crossed na przykład. Ale te też nie każdy z DC czy Marvela jest przeznaczony dla dzieci bądź idiotów. To jest sztuka, ale tego nie rozumiesz, bo jesteś ignorantem/idiotą. Coś na zasadzie, nie lubie bo nie znam/nie rozumiem. Po przeczytaniu niektórych, siedzi to człowiekowi w głowie i rozmyśla, jak po książce, ale te pewnie też są dla rurków. "Prawdziwy facet" jak ty ogląda szybko się wściekli i gra w szczelanki gdzie się zabija.

Mors_Nigra

2020-08-31, 21:03
Rasistowski beton!!!

wertuqq

2020-08-31, 21:16
Idiota. Co on chciał w figlach małpom zaimponować?

Justynka99

2020-08-31, 21:18
Nie udało mu się wystrzelić we właściwym momencie.

KebabRemover

2020-08-31, 21:24
ee słabe kręgosłupek nie złamany, tylko potylicą przyj***ł i stracił przytomność

ale ogólnie zajebiste, zawsze śmieszy jak ktoś skacze i sobie głupi łeb rozbija