18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spiderman popierdółka

~Sunday • 2020-08-31, 18:34

Od bohatera do zera :lol:

edmund

2020-09-01, 07:37
Wyzimlak napisał/a:

Zawsze myślałem, że te śmieszne komiksy czytają tylko grube nieudaczniki z usa. Widzę, że nasze ulizane długowłose p*zdy w rurkach też to czytają.



za dzieciaka się czytało i oglądało, ale to przechodzi z wiekiem,
chyba że się czyta z własnymi dziećmi

Exclip

2020-09-01, 09:41
venom to zle oblicze spidermana, chuligan bandyta terrorysta, czyli w sumie, jest tym dla spidermana czym Murzyni dla bialych,

RoBoTRoN

2020-09-01, 22:18
Kamil3l napisał/a:

tak zawsze pie**olą osoby, które z komiksami nie mają nic wspólnego. Przeczytałeś jakiś dzbanie? Nie wszystkie są dla dzieci. Taki Crossed na przykład. Ale te też nie każdy z DC czy Marvela jest przeznaczony dla dzieci bądź idiotów. To jest sztuka, ale tego nie rozumiesz, bo jesteś ignorantem/idiotą. Coś na zasadzie, nie lubie bo nie znam/nie rozumiem. Po przeczytaniu niektórych, siedzi to człowiekowi w głowie i rozmyśla, jak po książce, ale te pewnie też są dla rurków. "Prawdziwy facet" jak ty ogląda szybko się wściekli i gra w szczelanki gdzie się zabija.



Ech, "Szninkla" przeczytałem (tzn. obejrzałem, bo miałem najpierw oryginał po francusku) jak miałem 12 czy 13 lat, rozj***ł mi banię... I od tej pory Rosiński to BÓG!