18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spider-allah

~Velture • 2018-02-18, 08:17
Malutka wyznawczyni religii pokoju i kuchni niedługo bierze ślub i już uczy się jak sp***alać przed swoim 60 letnim mężem :mom_please:


tonieja

2018-02-18, 08:35
trzecia żona musi się wykazać

Dzisiaj

2018-02-18, 10:45
niby fajnie... ale straci swoje zdolnosci jak za kilka miesiecy mąż ją zabierze na noc poślubną... nie będzie mogła chodzić a co dopiero się wspinac.

sh...........ns

2018-02-18, 12:18
widzicie jaką one maja sprawnosć fizyczną ? dlatego tylko rodza dzieci i wygrywają demografią , a ja ciągle słysze od j***nych polek jakie to one nie sa mennczenicami bo któras tm jakieś dzieck wykluła , i najlepsze mówi że mezczyzna nigdy tego nie zrozumie co to za ból bo nie rodzi i mówi to stara gruba panna która nigsdy nie miała dziecka,i pytam się sąka ona to może wiedzieć skoro sama nigdy nie rodziała a ona że na fejsbuku pisali że to taki ból jak by sie spalić żywcem hahahaahahhaaha i pomyślec ż eone ają prawa wyborcze a my dlaje szukamy powodu dlaczego nasza cywilizacja umiera

ValvePlsFix

2018-02-18, 12:33
@up piszesz jak spizgany, ale masz w tym trochę racji, piwko :P

maddog77

2018-02-18, 13:12
Oho ktoś tu się chyba szykuje na K2.

Hoofner

2018-02-18, 13:26
mini babochłop

sh...........ns

2018-02-18, 13:44
HiHtitmamnan z desperacji tak pisze z desperacji bo nie wiem czym kobiety różniłyby się od zwierząt gdyby nie męzczyni i nasze osiągnięcia cywilizacyjne , grzebałyby w ziemie i szukały robaków do jedzenia a ciągle słyszę jakie one to nie śą wspaniałe mądre itd i dlatego potrzebują kolejnych przywilejów za które musze placić ja i inni męzczyni , a z tym bólem porodowym to juz zupelnie polskie mamusi odlecialy wiem że to jedyne osiągnięcie wielu polek to że ktoś się w nią spuścił ale wciskanie kitu jakie to one nie są pokrzywdzone i jaki to ból przey porodzie to mnie skreca , baba która mdleje przy złamanym palcu i robi afere za maly gwałcik nie zniesie mocnego bólu , gdyby poród byłby boleśniejszy od złamanego polca kobiety by wikitowaly przy kazdym porodzie , a umierają tylko przy niektórych bo sa za słabe żeby miec potomstwo natura jest bezlitosna dla słabych a kobieta która potrzebuje pomocy lekarskiej jest ciota a nie kobieta , to że takie rodzą dzieci i przekazują swoje geny dalej ........ ehhh oczami duszy widze porzyszość bialej rasy

eura28

2018-02-18, 15:32
shokobons napisał/a:

widzicie jaką one maja sprawnosć fizyczną ? dlatego tylko rodza dzieci i wygrywają demografią , a ja ciągle słysze od j***nych polek jakie to one nie sa mennczenicami bo któras tm jakieś dzieck wykluła , i najlepsze mówi że mezczyzna nigdy tego nie zrozumie co to za ból bo nie rodzi i mówi to stara gruba panna która nigsdy nie miała dziecka,i pytam się sąka ona to może wiedzieć skoro sama nigdy nie rodziała a ona że na fejsbuku pisali że to taki ból jak by sie spalić żywcem hahahaahahhaaha i pomyślec ż eone ają prawa wyborcze a my dlaje szukamy powodu dlaczego nasza cywilizacja umiera



shokobons napisał/a:

HiHtitmamnan z desperacji tak pisze z desperacji bo nie wiem czym kobiety różniłyby się od zwierząt gdyby nie męzczyni i nasze osiągnięcia cywilizacyjne , grzebałyby w ziemie i szukały robaków do jedzenia a ciągle słyszę jakie one to nie śą wspaniałe mądre itd i dlatego potrzebują kolejnych przywilejów za które musze placić ja i inni męzczyni , a z tym bólem porodowym to juz zupelnie polskie mamusi odlecialy wiem że to jedyne osiągnięcie wielu polek to że ktoś się w nią spuścił ale wciskanie kitu jakie to one nie są pokrzywdzone i jaki to ból przey porodzie to mnie skreca , baba która mdleje przy złamanym palcu i robi afere za maly gwałcik nie zniesie mocnego bólu , gdyby poród byłby boleśniejszy od złamanego polca kobiety by wikitowaly przy kazdym porodzie , a umierają tylko przy niektórych bo sa za słabe żeby miec potomstwo natura jest bezlitosna dla słabych a kobieta która potrzebuje pomocy lekarskiej jest ciota a nie kobieta , to że takie rodzą dzieci i przekazują swoje geny dalej ........ ehhh oczami duszy widze porzyszość bialej rasy



Po prostu przyznaj, że jakaś fajna panna kopnęła Cię w cztery litery i nie rób z siebie emop*zdy pisaniem tych lamentów na 2k znaków.

Po ortografii i ogólnym tonie wypowiedzi zakładam, że jesteś młodszy ode mnie, więc może jeszcze z tego wyrośniesz.

~Velture

2018-02-18, 15:42
eura28 napisał/a:





Po prostu przyznaj, że jakaś fajna panna kopnęła Cię w cztery litery i nie rób z siebie emop*zdy pisaniem tych lamentów na 2k znaków.

Po ortografii i ogólnym tonie wypowiedzi zakładam, że jesteś młodszy ode mnie, więc może jeszcze z tego wyrośniesz.


Może chodziło mu o pracownice MENNICY :krejzi:

seemija

2018-02-18, 16:03
but spadl, dlugo sie wolnoscia nie nacieszy :P

sh...........ns

2018-02-18, 17:04
eura28 napisał/a:





Po prostu przyznaj, że jakaś fajna panna kopnęła Cię w cztery litery i nie rób z siebie emop*zdy pisaniem tych lamentów na 2k znaków.

Po ortografii i ogólnym tonie wypowiedzi zakładam, że jesteś młodszy ode mnie, więc może jeszcze z tego wyrośniesz.

No oczywiście bo co kobieta mogła innego napsiać jakoś wiedzialem że jednynym agrumwentem bedzie to że mnie jakaś kobieta skrzywdziła , bo przeciez kobiety są tak głupie że nie potrafią niczego orginalenego wymyśleć powtarzacie tylko te same slogany jak małpy, to jest załosne


A mówisz tak tylk odla tego że zakładasz iż kobiety są takie same jak męzczyni a tu jest wrecz odwrotnie owszem kobiety narzekają na meżczyzn jak któryś kopnie ją w dupę a jak tylko ktoś ją zechce to stają się kurami domowymi, u mezczyzn wygląda to tak że słabe męskie jednostki się podlizują kobietą i stają się pieskami czyli całe to biało rycerstwo z sadiisticka , umnie jak widzisz sytułacja jest zupełnie przeciwna

eura28 napisał/a:





Po prostu przyznaj, że jakaś fajna panna kopnęła Cię w cztery litery i nie rób z siebie emop*zdy pisaniem tych lamentów na 2k znaków.

Po ortografii i ogólnym tonie wypowiedzi zakładam, że jesteś młodszy ode mnie, więc może jeszcze z tego wyrośniesz.

Czy to dziwne że jestem zdesperowany że kobiety mają prawa na które nie zaslużyły i niszczą cywi9lizacje europejską do której nie przyłozyly ani kropli potu krwi i wysiłku ? typowe kobiece prymitywne postrzeganie świata

Be6he6mo6th

2018-02-18, 20:10
shokobons napisał/a:

Czy to dziwne że jestem zdesperowany że kobiety mają prawa na które nie zaslużyły i niszczą cywi9lizacje europejską do której nie przyłozyly ani kropli potu krwi i wysiłku ? typowe kobiece prymitywne postrzeganie świata


Z jednej strony racja. Ale z drugiej strony jakby nie patrzeć kobiety nie miały jak się wykazać, bo w ewolucji największą dominującą cechą była siła. To i niech taka kobita weźmie cokolwiek powie mądrego, lub wykaże się w pradawnej historii, to odrazu wpie**ol dostawała, bo jak to może facet być głupszy.
Ale z trzeciej strony, teraz w dobie tych chorych równouprawnień, parytetów (a w kopalniach są parytety?) To mimo tego wszystkiego, dalej są mocno w tyle z osiągnięciami, z wynalazkami itd. Faceci miażdżą. Czy można takie coś usprawiedliwić tym że od wieków były trzymane pod butem i IQ się nie wyewoluowało ? Nie wiem, ale chyba nie, ekspertem nie jestem.

Yuuita

2018-02-18, 20:45
shokobons napisał/a:

HiHtitmamnan z desperacji tak pisze z desperacji bo nie wiem czym kobiety różniłyby się od zwierząt gdyby nie męzczyni i nasze osiągnięcia cywilizacyjne , grzebałyby w ziemie i szukały robaków do jedzenia a ciągle słyszę jakie one to nie śą wspaniałe mądre itd i dlatego potrzebują kolejnych przywilejów za które musze placić ja i inni męzczyni , a z tym bólem porodowym to juz zupelnie polskie mamusi odlecialy wiem że to jedyne osiągnięcie wielu polek to że ktoś się w nią spuścił ale wciskanie kitu jakie to one nie są pokrzywdzone i jaki to ból przey porodzie to mnie skreca , baba która mdleje przy złamanym palcu i robi afere za maly gwałcik nie zniesie mocnego bólu , gdyby poród byłby boleśniejszy od złamanego polca kobiety by wikitowaly przy kazdym porodzie , a umierają tylko przy niektórych bo sa za słabe żeby miec potomstwo natura jest bezlitosna dla słabych a kobieta która potrzebuje pomocy lekarskiej jest ciota a nie kobieta , to że takie rodzą dzieci i przekazują swoje geny dalej ........ ehhh oczami duszy widze porzyszość bialej rasy


Kolega to chyba nie widzi ironii wynikającej z jego własnych wiadomości :amused:

Już wolę być kobietą, którą opisałeś, niż pseudo-facetem, którym jesteś :samobojstwo: