18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spider-allah

~Velture • 2018-02-18, 08:17
Malutka wyznawczyni religii pokoju i kuchni niedługo bierze ślub i już uczy się jak sp***alać przed swoim 60 letnim mężem :mom_please:


ValvePlsFix

2018-02-18, 22:59
Yuuita napisał/a:


Kolega to chyba nie widzi ironii wynikającej z jego własnych wiadomości :amused:

Już wolę być kobietą, którą opisałeś, niż pseudo-facetem, którym jesteś :samobojstwo:


W ten sposób tylko utrwalasz jego stereotyp. "Nie jesteś prawdziwym facetem" - co za żenujący tekst :D

sh...........ns

2018-02-19, 03:55
Be6he6mo6th napisał/a:


Z jednej strony racja. Ale z drugiej strony jakby nie patrzeć kobiety nie miały jak się wykazać, bo w ewolucji największą dominującą cechą była siła. To i niech taka kobita weźmie cokolwiek powie mądrego, lub wykaże się w pradawnej historii, to odrazu wpie**ol dostawała, bo jak to może facet być głupszy.
Ale z trzeciej strony, teraz w dobie tych chorych równouprawnień, parytetów (a w kopalniach są parytety?) To mimo tego wszystkiego, dalej są mocno w tyle z osiągnięciami, z wynalazkami itd. Faceci miażdżą. Czy można takie coś usprawiedliwić tym że od wieków były trzymane pod butem i IQ się nie wyewoluowało ? Nie wiem, ale chyba nie, ekspertem nie jestem.

bzdury największą cecho dominacji zawsze był intelekt , niby jak męzczyzna zdominował sweiat siłą jak mezczyzna mugł zdominioowac niedziwedzia lwa mamuta siła fizyczna ?? tu był potrzebny intelekt podobnie jak przetrwania w trudnych warunkach o budowie miast i cywilizacji nie wspomne oczewiscie kobiety tez są slabe sa wręcz ciotami ale w naszej cywilizacji głowna role odgrywa mózg dlatego kobiety sa na jej koncu

Yuuita napisał/a:


Kolega to chyba nie widzi ironii wynikającej z jego własnych wiadomości :amused:

Już wolę być kobietą, którą opisałeś, niż pseudo-facetem, którym jesteś :samobojstwo:

o jej pseudo facet , kobiety ty nie masz żadnego prawa oceniać niczyjej meskosc , samo określenie kobieta , p oprostu to co napisałś jest żalosne i przewidywalne , to jest tak proste p0rymitywne i zaosne że musiało być napisane przez kobiete nawet nie przez pseudo kobietye bo wy po prostu macie taką prymitywna babską nature

HiHtitmamnan napisał/a:


W ten sposób tylko utrwalasz jego stereotyp. "Nie jesteś prawdziwym facetem" - co za żenujący tekst :D

a czego ty sie spodziewałeś po zmywarce ?

TB303

2018-02-19, 04:08
Cytat:

shokobons


Znowu "stulejujesz" pedale? :amused:

Yuuita

2018-02-19, 12:47
HiHtitmamnan napisał/a:


W ten sposób tylko utrwalasz jego stereotyp. "Nie jesteś prawdziwym facetem" - co za żenujący tekst :D


Jeśli się z tym panem utożsamiasz, no to k***a moje gratulacje :-)

sh...........ns

2018-02-19, 14:33
Yuuita napisał/a:


Jeśli się z tym panem utożsamiasz, no to k***a moje gratulacje :-)

nikogo nie obchodzi twoje zdaie worku na sperme

wiertacz_dolowy

2018-02-19, 15:33
shokobons widzę, że niekochany przez rodziców i odrzucony przez płeć piękną :P

sh...........ns

2018-02-19, 19:36
wiertacz_dolowy napisał/a:

shokobons widzę, że niekochany przez rodziców i odrzucony przez płeć piękną :P

aleś ty orginalna koleżanko po prostu wy tylko potiwerdzacie moje torie ale jesteście tak glupie że nie potraficie tego pojąc

qismo1

2018-02-19, 20:44
shokobons napisał/a:

widzicie jaką one maja sprawnosć fizyczną ? dlatego tylko rodza dzieci i wygrywają demografią , a ja ciągle słysze od j***nych polek jakie to one nie sa mennczenicami bo któras tm jakieś dzieck wykluła , i najlepsze mówi że mezczyzna nigdy tego nie zrozumie co to za ból bo nie rodzi i mówi to stara gruba panna która nigsdy nie miała dziecka,i pytam się sąka ona to może wiedzieć skoro sama nigdy nie rodziała a ona że na fejsbuku pisali że to taki ból jak by sie spalić żywcem hahahaahahhaaha i pomyślec ż eone ają prawa wyborcze a my dlaje szukamy powodu dlaczego nasza cywilizacja umiera



no masz racje, ale k***a zastosuj trochę interpunkcji bo ciężko się to czyta... :lodowka:

marinis

2018-04-19, 06:37
Velture napisał/a:

Malutka wyznawczyni religii pokoju i kuchni niedługo bierze ślub i już uczy się jak sp***alać przed swoim 60 letnim mężem :mom_please:


Możesz przestać bełkotać?

Dodajesz filmiki to fajnie, ale po co dopisujesz jakieś swoje bzdury.