18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spec od napraw samochodów

markop4321 • 2012-07-12, 12:16
Wyjątkowa hiena, przypisująca nie swoje zasługi do siebie.

silentgringo

2012-07-12, 18:51
Dobra fajnie, wszyscy chcą by usterka wróciła na antenę, ale to sadol jest. Dużo jeszcze tych odcinków będziecie ładować?

dymion

2012-07-12, 22:18
jako że ch*ja się znam i pewnie nie potrafiłbym wymienić żarówki, ale chyba k***a słychać, że kręci na sucho...

Asdasiq

2012-07-13, 03:21
Tak k***a, a przechodzień jest równie przypadkowy co śmierć generała Petelickiego. :|

Ge...........iL

2012-07-13, 12:01
pakicito napisał/a:

do takich pierdółek jeździcie do aso? gratuluję męskości, za parę lat pewnie będziecie się przebierać za kobiety;
i po co na aso gadacie, że zdziercy, skoro jak widzą frajera, co nie potrafi wymienić żarówki, to korzystają z okazji



Sam jesteś frajerem!! teraz to już nie tak łatwo nawet żarówkę wymienić bo czasem trzeba odkręcić jakieś pokrywy i maskowania specjalnym śrubokrętem, który ma ...tylko serwis, potem wyjąć akumulator i prawie cały reflektor (patrz ford):/ dlatego nie cwaniakuj bo może na autach się znasz ale w każdej innej instytucji Cię r*chają w pupala jak zwykłego szaraczka w aso;)
poza tym frajerem jest ten co się zgadza żeby jakaś dz**ka bez szkoły w warsztacie naciągałą go na wymianę dobrych części, albo kasowała jak za młode pieski za wymianę żarówki czy bezpiecznika tylko dlatego że ktoś się na tym nie zna !!!!!

pakicito

2012-07-13, 18:35
@up
możesz już siedzieć z przodu, czy nadal musisz korzystać z fotelika?
twój specjalny śrubokręt można kupić (pewnie chodzi ci o gwiazdkowy) nawet w k***a biedronce, akumulator wyjąć naprawdę ciężko a reflektor o jezus maria;
Cytat:

w każdej innej instytucji Cię r*chają w pupala jak zwykłego szaraczka w aso;)


nie wiem jak ciebie, ale mnie w gimnazjum nie r*chali