18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spartacus

nanowaty • 2013-04-15, 18:20
Spartacus`owe gify.
Pewnie wielu sadoli obejrzało wszystkie sezony :szczerbaty:







KoliaZzz

2013-04-16, 12:57
Jeden z lepszych seriali <3
zakończenie godne dla historii Spartakusa :)
trochę szkoda że koniec :( pozdro dla fanów ;)

Ar1xxxx

2013-04-16, 13:12
a co wy ludzie tak spinacie.. ja ogladam seriale na necie i jakos nie narzekam :D !
juz w niedziele o 15 ogladalem ostatni odcinek sparakusa lamusy :szczerbaty:

Artis23

2013-04-16, 13:15
Maja teraz jechac z historia o Cezarze, zobaczymy co z tego wyjdzie.

iMarcos

2013-04-16, 13:44
Nieno k***A jaki spoiler.

Rzepol4

2013-04-16, 13:46
j***na menda ... właśnie kończę ostatni sezon i zj***łeś mi zabawę !

Tassadar

2013-04-16, 14:12
Najlepszy serial dotychczas moim zdaniem. Czekałem tylko na śmierć tego synka Krassusa, potem łudziłem się że Spartacus może ucieknie gdzieś, albo rani Marka i widząc że bitwa skończona odejdzie w góry. Ale nie stało się inaczej, zgodnie z legendą gdzie ciała Spartacusa nie odnaleziono. Naprawdę świetny serial choć zaczynał graficznie mizernie, ale drugi sezon był skokiem w nad-przestrzeń pod każdym względem. Wszystkie intrygi pomysły składają się na wspaniały serial gdzie każdy odcinek ogląda się ceniąc każdą sekundę. Doskonałe dzieło w moim uznaniu. Wielce żałuję że tak się skończył, osobiście wolałbym stworzyć nową historię ale z drugiej strony, lepiej zapamiętać zajebisty serial i niczym antyczni mistrzowie wiedzieć kiedy skończyć historię żeby była doskonała a nie naciągana.

BigBadMadafaka

2013-04-16, 14:18
Aż się k***a zarejestrowałem bo mnie szlag trafia jak czytam te komentarze... JAKI k***A SPOJLER?!
Jak waszym zdaniem historia Spartacusa miała się zakończyć? Zróbmy k***a serial historyczny a na końcu jebnijmy happy end... no k***a.

Tassadar

2013-04-16, 15:07
@BigBadMadafaka

To znaczy że wszystko musi być co do joty? Mimo że sama historia jest niejasna? Słyszałem wersje gdzie Spartacus pod samą bramą Rzymu wisiał na krzyżu, mogło być różnie, fakt faktem już trochę po premierze fani pewnie widzieli dawno, ja widziałem nie każdy musiał. Też masz powód rejestracji.

sinjids

2013-04-16, 16:02
ayameayame napisał/a:

wielka murzynska pala w dupie Ci sie nalezy za ten spoiler..



Ten spoiler jest znany od 2084 lat ty nieuku... :roll:


@Up
Wybitnie się z Tobą nie zgodzę, Spartakus dla mnie to serialowa karykatura 300 połączona z masą gołych bab i żenujących scen seksu. Poza tym z tego co pamiętam miał być to fabularyzowany lecz wciąż historyczny serial. Historyczny, czyli przeciętny, niezorientowany odbiorca miał zostać przyciągnięty chęcią obejrzenia czegoś luźno napisanego na faktach. Gdyby drastyczniej zmienili ogół historii to mogłoby to skutkować niezadowoleniem widzów, bo "nie tak było". Bezpieczniej jest robić filmy nieprzewidywalne w których nie ma odniesień do historii czyli coś w stylu "Gry o Tron", gdzie wszystko jest możliwe.

krycheuszos

2013-04-16, 16:06
Wielki ukłon dla DeKnight'a za pokazanie na końcu Andy'ego jak krzyczy "I am Spartacus". I piwko za Liama, ze dal rade zastąpić godnie Andy'ego i za ostatnia scenę jak umiera postawiłbym mu kratę wódki!

vedkonner

2013-04-16, 16:27
Idioci, k***a, na historii w 6 klasie podstawówki jest temat o Spartacusie i gladiatorach.

ProfessorHix

2013-04-16, 16:32
Wrzucanie spooilerów jest bardzo sadystyczne.

A wiecie co byłoby jeszcze bardziej sadystyczne?
- Gdyby autor od razu napisał sobie na czole słowo "ch*j". Zostałby prze-sadystą. :)

I nie chodzi o znajomość historii i wiedzę jak potoczyły się losy Spartakusa, spoiler to k***a spoiler.

Murzyńska pała w dupie autora tematu, to by dopiero było sadystyczne!

Pozdro dla wszystkich ociekających internetowym sadyzmem! :)

Kimarco

2013-04-16, 18:56
gracii napisał/a:

k***a! j***ny fiucie czekam na środę by sobię z laską obejrzeć ostatni odcinek serii [...] !


Czekać do środy ? wszystkie odcinki zawsze pokazywały się w necie w sobotę. o ile, że masz takie opóźnienia ;)

superfosfat

2013-04-16, 19:41
Gratuluję większości wiedzy z historii, ale z myśleniem u was już kiepsko. Nie pomyśleliście, jak już reszta wspomniała, że chodzi o sam fakt i scenę zabójstwa? Zostałem ofiarą spojlera świeżo przed pobraniem odcinka i napisów, żeby autor burak mi zaspojlerował, że Spartakus dostanie 3 razy włócznią na wzgórzu. Wszelkie emocje, które reżyser chciał zapewnić widzom na polu bitwy autor mi wyczyścił, bo i tak miałem przed oczyma że dostanie 'jeb z dzidy' na wzniesieniu.
Darujcie sobie komentarze 'Nie skapnąłeś się, że i tak zginie?'. Robicie z siebie mądrali, a i tak wychodzicie na błaznów.