18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spartacus

nanowaty • 2013-04-15, 18:20
Spartacus`owe gify.
Pewnie wielu sadoli obejrzało wszystkie sezony :szczerbaty:







sz...........an

2013-04-16, 04:08
Spartacus to był jeden z najbardziej wyk***istych seriali ostatnich lat

Fedor

2013-04-16, 04:11
i tak mi się najbardziej podobał sezon 1

Irenvelle

2013-04-16, 05:00
Nie kazdy k***a obejrzal, a wlasnie dowiedzial sie jak sie skonczy.

Zella

2013-04-16, 05:45
To zdecydowanie najlepszy serial jaki oglądałam. Trudno będzie znaleźć godnego następcę :dead:

longcatislong

2013-04-16, 07:00
komargda napisał/a:

od dzisiaj jestem na L4 ..i miałem w planie obejrzenie całego serialu. Dzięki za spoilera!



Spoilera? To może liczysz, że tym razem Spartacus wygra? Do książek matole...

jaskowski

2013-04-16, 07:19
Mnie zabiła zmiana aktora.

komargda

2013-04-16, 07:31
Architeuthis Dux napisał/a:

jakby gimby uważały na historii to by nie spinały dupy za spoilerowanie ;)

gimby?? człowieku..mam troszkę więcej lat od Ciebie i pisałem maturę rozszerzoną z Historii..ale po opowieściach moich kumpli odnośnie tego serialu, liczyłem że serial będzie miał trochę naciągniętą prawdę. P.s nazywanie kogoś gimbusem też jest gimbusowate :) a teraz pozdrawiam i życzę miłego dnia . Czas iść do Pracy

longcatislong napisał/a:



Spoilera? To może liczysz, że tym razem Spartacus wygra? Do książek matole...

przeczytaj sobie to co jest wyżej :kawa:

Lynx

2013-04-16, 07:55
a co do ostatniego epa spartacusa, jak krzyżowali Gannicusa to byłem pewien, że zaraz zacznie krzyczeć Freedom, jak w bravehearcie :D tak mi się jakoś ta scena skojarzyła

nanowaty

2013-04-16, 07:56
to jest sadyzm k***a. Spoiler wrzucony na sadola


piratv90

2013-04-16, 07:57
komargda napisał/a:

pisałem maturę rozszerzoną z Historii..ale po opowieściach moich kumpli odnośnie tego serialu, liczyłem że serial będzie miał trochę naciągniętą prawdę.



i tutaj mamy bardzo dobry przykład tego iż inteligencja nie idzie w parze z dobrymi ocenami w szkole

kurczasty

2013-04-16, 08:31
dobrze, że nie zdążyli spedalić Ganiccusa tak jak spedalili Kriksosa.
W ostatnim odcinku już wina nie pił.

A co do Spartacusa, serial fajny, ale jednak troche spedalony i to akurat pedały przeżyły :/

A na nagą żonę Edyla to kazali trochę poczekać.

Co do spoilerów to w ostatnim odcinku Game of Thrones Jamie Lanister traci rękę
dziękuję dobranoc

MateuszekTO

2013-04-16, 09:19
Co się tak spinacie... Przecież wiadomo nie od dziś, że Spartakus zginie. Szkoda tylko że widzę jak to się stanie;[ Siusiak z ciebie nanowaty!

komargda

2013-04-16, 09:30
MateuszekTO napisał/a:

Co się tak spinacie... Przecież wiadomo nie od dziś, że Spartakus zginie. Szkoda tylko że widzę jak to się stanie;[ Siusiak z ciebie nanowaty!



dokładnie o to mi właśnie chodziło :lol:

piratv90 napisał/a:



i tutaj mamy bardzo dobry przykład tego iż inteligencja nie idzie w parze z dobrymi ocenami w szkole



tak jak u Ciebie czytanie ze zrozumieniem :lol:

ja zacząłem spinę i proponuję ją zakończyć. Bo właśnie odpaliłem pierwszy odcinek. zatem pozdrawiam :maryska:

D4ro

2013-04-16, 10:52
Zajebisty serial, zajebiste dupy w serialu, ale zj***ne zakończenie, bo same pedały przeżyły.

Architeuthis Dux

2013-04-16, 12:40
komargda, Skoro Twoja edukacja nie pozostawia złudzeń to liczę ,że inteligencja też. Serial o tragicznej historycznej postaci miałby mieć happy end? bitch please... Co do spoilera to jedyne co można zrzucić to to ,że widać scenę i sposób w jaki została przedstawiona jego śmierć, i tu nie ma się co sprzeczać ,że ludzie nie zobaczywszy jeszcze finału moga mieć pretensje ale każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie chyba nie liczył się z tym ,że 'bringer of rain' zatknie na włócznie łeb krasusa i pompejusza i wjedzie tak do rzymu.