18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadaj, już zamykamy.

~_Yarko_ • 2020-02-05, 20:43

Na własną prośbę się doigrał.

Xs...........33

2020-02-06, 15:26
Ja też bym typa popchnął, tylko z całej siły żeby się wypie**olił i nie miał czasu zareagować.

stforka_metaforka

2020-02-06, 17:45
Ten dialog wyglądał tak:

Ochroniarz: Ee e, hola, zamykamy, zawracaj.
Tak, Ty, wychodź, zamykamy.
Corylus : Hej?!, nie musisz szarpać,
Nie możesz grzeczniej, wyszedł bym..
O: No, no; no i jazda ..!
C: O Ty gnoju!


od autora:
"Kolo" potoczne ukrócenie słowa kolega, koleżka, koleś
pochodzi od łacińskiego Corylus L


Wikti_M

2020-02-06, 19:07
I dobrze, że mu jebnął. Widać, że chciał wyjść kulturalnie, ale że "ochroniarz" bo popchnął, to mu wyj***ł. Słusznie. Na propsie.

polakwrocek

2020-02-06, 22:12
Na ch*ja go tyka. Jak wychodzi to nie trzeba macać po plecach -.-

kosmozordtje

2020-02-07, 18:03
silwerbalk napisał/a:

To po ch*j go wypychał... Sam by mnie wk***ił choć z łapami bym nie wyskoczył ale tylko ch*j by poleciał wjego strone....



ch*j, to może zaraz polecieć w Twoją strone...













aczkolwiek nie musi :D pozdrawiam wszystkich zwyrodnialców, poza sk***ysynami

:-D

ScrappyCoco

2020-02-07, 21:36
mrfreak16 napisał/a:

Widzisz amebo, z początku wskazywał, że drzwi będą zamykane i prosił by ten zawrócił, na co seba się bokiem a później plecami zastawiał jakby wiedział, że nastąpi co nastąpiło. Problem w tym, że wielu ludzi ma wyj***ne na tego typu prośby, nie ma żadnych praw i reguł do których oni muszą się stosować to niestety brutalnie trzeba się z hołotą rozprawiać, a że trafił na hardego cwaniaczka, który teraz prawdopodobnie może spodziewać się oskarżeń o napaść, to już inna bajka, przeliczył siły nad możliwości. Więc nie broń hołoty i obyś do takowej hołoty nie należał, bo wstyd rozmawiać z takim



Co ty pie**olisz? Film bez dźwięku, ale ty wiesz, że grzecznie prosił itd. ch*j wie. Może dostał, bo zasłużył za to popychanie, a może nie zasłużył, ale będzie wiedział, że z naj***nymi młodziakami nie ma co dziadek cwaniakowac, bo może dostać lepe na łeb. Jak mu się następnym razem wpie**oli jakiś burak, jak będzie chciał zamknąć to niech grzecznie wyprosi, a jak naj***niec sie stawia to gaz, paralizator, nóż, kastet, glock, bazooka, czy cuś...

Japiszon

2020-02-08, 09:50
Co by się tam nie działo to na ch*j go wypchnał ??
Przecież już wychodził . p*zda w łeb zasłużona.
Że się młody pchal do sklepu to chamstwo ok.
Wypychanie wychodzącego klienta nie mniejsze.

mrfreak16

2020-02-08, 16:23
ScrappyCoco napisał/a:

Co ty pie**olisz? Film bez dźwięku, ale ty wiesz, że grzecznie prosił itd. ch*j wie. Może dostał, bo zasłużył za to popychanie, a może nie zasłużył, ale będzie wiedział, że z naj***nymi młodziakami nie ma co dziadek cwaniakowac, bo może dostać lepe na łeb. Jak mu się następnym razem wpie**oli jakiś burak, jak będzie chciał zamknąć to niech grzecznie wyprosi, a jak naj***niec sie stawia to gaz, paralizator, nóż, kastet, glock, bazooka, czy cuś...



Sugestia, wiem, że dla Ciebie to trudne słowo. Sherlock z Ciebie znakomity, film faktycznie bez dźwięku, bravo..