18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer na wysokości

Pantilion • 2018-12-07, 14:21
Gościu musi mieć niezłą szajbę :D


Cz...........as

2018-12-07, 17:35
@up w wysokich partiach gór ( ale nie na samym szczycie) może Ci coś spaść na ten pusty sagan który nazywasz głową.

A co do samego filmu to większość osób w takim miejscu jest obsrana po pachy. Kilka razy przełamiesz lęk i możesz się cieszyć właśnie takimi widokami.

banerr

2018-12-07, 17:40
up gorzej jak sobie przełamiesz kręgosłup spadając.

lewanmich1

2018-12-07, 17:53
Całe szczęście, że nie wytrzeźwiał po drodze. Dopiero by sobie narobił...

Xayrax

2018-12-07, 17:57
MaszAyahuaskę napisał/a:



Zakładam, że to Matterhorn... :kawa:

Obrazek


To szczyt Gerlacha.

Cz...........as

2018-12-07, 17:59
banerr napisał/a:

up gorzej jak sobie przełamiesz kręgosłup spadając.



Złamany kręgosłup to najmniejsze ze zmartwień, z takiej wysokości to flaki by pewnie opuściły ciało i rozniosły się po kamieniach :-) Ale przy wchodzeniu a nie spadaniu kask jest przydatny.

Quorthon

2018-12-07, 18:03
Po ch*j on tam się w ogóle wpie**alał?

InnyName

2018-12-07, 18:47
Quorthon, a po ch*j żyjesz?

maly-boy

2018-12-07, 19:20
Na uj mu ten kask ? Czuje się w nim bezpiecznie ?

homorek

2018-12-07, 19:41
Wszystko spoko ale ten stelaż do latawca....

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-07, 19:50
skywalker75 napisał/a:



...w taki sposób przejawia się ateistyczna p*zdowatość i małostkowość. ...



Hmm... mój komentarz wyżej nie zawierał aluzji, że krzyż powinien być większy od góry... o świątyni nie wspominając. Ale jednak do krzyża na Giewoncie to w h*j mu brakuje. ;-)

Natomiast te ataki ateistów na wierzących... ja uważam, że jak ktoś jest ateistą to ma do tego pełne prawo i żaden wierzący z tego powodu atakować go nie powinien... tego samego oczekuję od ateistów w stosunku do wierzących...

edek.bajzel

2018-12-07, 20:16
bohater Yotuba, podziwiany , szanowany,
wzór do naśladowania,
współczesny autorytet dla dzieci

Po...........no

2018-12-07, 21:13
Od ateistów oczekuję przede wszystkim że będą ciągnąć mi druta po bożemu.

TB303

2018-12-07, 21:15
PosłodzoneGówno napisał/a:

Od ateistów oczekuję przede wszystkim że będą ciągnąć mi druta po bożemu.


Ja tam bym wolał ateistki - czyli kobiety. Ale twoje upodobania to nie moja sprawa :amused:

Wiewór

2018-12-07, 21:24
skywalker75 napisał/a:



i wałśnie w taki sposób przejawia się ateistyczna p*zdowatość i małostkowość. Wyjdź z piwnicy wejdź na taką górę, możesz nawet nakręcić sobie taki szpanerski filmik, żeby swoją próżność zaspokoić, ale przede wszystkim stań, tam poczuj swoje miejsce w świecie i przyrodzie. Zachwyć się tym a na pewno zrozumiesz dlaczego ten krzyż tam stoi i przestaniesz opowiadać te swoje farmazony :)


Próżny nie jestem w końcu nie jestem katolikiem.
Niestety za ch*j nie zrozumiem po co na szczycie góry stawiać średniowieczne narzędzie tortur.
Jak dla mnie to taka zj***na ozdoba tylko psuje widoki

Wszędzie musicie wpie**alać te swoje krzyże niedługo je będziecie w sraczach na Orlenie wieszać.
Nie wiem co wszyscy wierzący mają że wszędzie muszą po chamsku ostentacyjnie wszystkich dręczyć pie**olonymi krzyżami

PosłodzoneGówno napisał/a:

Od ateistów oczekuję przede wszystkim że będą ciągnąć mi druta po bożemu.


Troszkę ch*jowo znasz swoją biblię przyjacielu bo ta książka s-f zakazuje pedałowania a jak rzekł twój pam bóg myślą też można zgrzeszyć więc jak leżysz i marzysz o soczystych ku*asach to później się z tego musisz wyspowiadać :mrgreen:
Ale w sumie o ch*jach z księdzem będziesz mógł się wyczerpujaco wymienić doświadczeniami. Rozmawiać o pedalstwie z katolskim czarodziejem to jak byś drewno do lasu nosił

edek.bajzel

2018-12-07, 22:32
Abraxus
jeszcze nie piliśmy razem,
nie byliśmy w knajpie,
nie widziałem twojego fejsa,

więc proszę, nie stawiaj mi piwek,
bo jebie pedalstwem