18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śp Gen. bryg. Sławomir Petelicki

Precz_z_Preczem • 2013-04-11, 00:42


o Platformie Obywatelskiej, katastrofie Smoleńskiej, Tusku, jego ministrach, klice która nami rządzi, stanie naszej armii itd, itd...

Nie zrażajcie się, że wywiad w TV Trwam.
Czasami warto wyłączyć TVN24 i sięgnąć do innych źródeł.

Przypominam, że Gen. Petelicki "popełnił samobójstwo" - to wersja oficjalna.
Nie wiem czy temat był czy go nie było.
W każdym bądź razie warto posłuchać tego człowieka.

Blackow

2013-04-11, 02:40
Sk***ysyny...

Złą decyzją jest wrzucanie takich materiałów do działu, do którego mało kto zagląda. Ponadto, to jeszcze nie jest historia. A tym bardziej nie jest to dokument.

Precz_z_Preczem

2013-04-11, 03:09
Niestety na główną pewnie to by się nie dostało, bo nie jest śmieszne ani sadystyczne.
To chyba jedyny dział gdzie mogłem spokojnie umieścić ten wywiad.

bishfinger

2013-04-11, 08:49
Dopiero co oglądałem zdjęcia bohaterów z powstania warszawskiego, już większość nie żyje, inteligencję wyrżnęli najpierw Niemcy poprawili po nich sługusi CCCP, prawie nie mamy pokolenia wychowanego w duchu patriotyzmu, nieliczni którzy chcą tworzyć silny kraj zarazili się wirusem samobójczym. Jednak jest nadzieja, w młodym pokolenie, które mi tej nocy wymaziało sprayem na dopiero co wymalowanym murze - tu rządzi Wisła. k***a mamy przej***ne.

Ork.Fajny

2013-04-11, 08:58
bishfinger, akurat to zrobili ci ludzie w których nikt nie pokłada żadnej nadziei. I szczerze mówiąc nie jestem pewny czy tacy młodzi.

bishfinger

2013-04-11, 09:11
Ork źle mnie zrozumiałeś, ja ich nie winie choć to co zrobili jest głupie. Winie sytuacje w jakiej się znaleźliśmy i ludzi przez których tak jest.

Precz_z_Preczem

2013-04-11, 10:33
To co się dzieje (liczba dziwnych samobójstw) w kraju jest naprawdę przerażające.
A tym sk***ysynom na górze zależy aby było o tym cicho, ewentualnie aby śledztwo trwało możliwie jak najkrócej.

Tym co nie wiedzą przypomnę:

Bogdan Klich (aspirujący do wysokiego stanowiska
w NATO) po katastrofie Smoleńskiej sugerował naszemu miłościwie panującemu Donkowi, aby śledztwo przekazać NATO.
Donciu uścisnął się z Putinem - to wystarczyło by się rozmyślił i oddał sprawę Rosjanom, którzy de facto mogli (nie mogli, byli, są, będą) stroną w sprawie.

Nie wspominając już o tym, że bodajże gen. Gągor, który był na pokładzie aspirował na szefa NATO i miał duże szanse nim zostać. (poprawcie mnie jeśli się mylę), a reszta generałów brała udział w operacjach NATO.

Generał w tym temacie obciążał Donaldinha, ba przez Donka straciliśmy sporo na reputacji w NATO, właśnie oddając śledztwo teoretycznemu wrogowi sojuszu północno-atlantyckiego.

To jest działanie na szkodę państwa polskiego.
Mam nadzieję, że cała ta banda kiedyś zostanie godziwie rozliczona.

LICH0

2013-04-11, 17:44
Wiem jak na to zareaguje większość sadoli przesiąknięta nienawiścią do Kościoła, którą wynieśli sprzed TV ale TV Trwam to jedyna niezależna telewizja i takie jest fakt a nie opinia. Co doskonale widać po osobistościach jakie zapraszają.

I2ufu5

2013-04-11, 18:08
Dobrze że są jeszcze takie telewizje, imo im więcej nawet najbardziej bzdetnych tv tym lepiej i łatwiej wyrobić sobie opinie, bo nie zamykasz się na jednym sk***iałym i przesiąkniętym korupcją tvn-ie

ru_ziolo

2013-04-11, 22:08
Ciekawe który następny Polak nieprzychylny temu j***nemu rządowi będzie miał wypadek albo dopadnie go seryjny samobójca.

borisklinga

2013-04-11, 22:58
ilu z Was byłoby w stanie przeciwstawić sie wladzy i obalić ta szopke ?

dudziak-klimek

2013-04-12, 01:55
Jak go zabili chciałem wpaść do parlamentu i rozj***ć kilka osób, dla mnie ten koleś był moim ojcem którego nigdy nie miałem. Szacun dla niego ! kocham go za to jakim jest człowiekiem.

Pochować generała Petylickiego na Wawelu !

Blade ziele

2013-04-12, 08:55
Mam szczere pytanie. Czemu widząc to wszystko co się dzieje jeszcze nie podjęliśmy działań jako naród pt "Władza w ręce ludu" i zresetowaliśmy demokracji która niestety jest fikcją...? Mam nadzieję tylko, że ten kraj poprowadzi jakiś mądry POLAK a nie te sprzedajne k***y. Śmierci im życzę z całego serca

Blackow

2013-04-12, 09:46
Chcecie wychodzić na ulicę, a nie ma komu napisać petycji nt. powtórzenia śledztwa w sprawie śmierci Pana Petelickiego z upublicznieniem dokumentów. Gówno. Gówno, nie społeczeństwo. Spójrzmy na średnią wieku osób, które się wypowiadają. Ktoś ma powyżej 30?

To właśnie miały uczynić globalizacja i konformizacja. Sprawić, żebyśmy siedzieli w swoich małych światach, przed komputerem, z komórką. Możemy komentować rzeczywistość, ale nie mamy w niej aktywnego udziału. Mamy coraz większe wrażenie, że wszystko dzieje się poza nami i jedyne, co nam pozostało, to zgryźliwy, albo nawet obraźliwy (!), komentarz. Nie jest tak. Także my, pisząc komentarze, odbierając telefon, srając, tworzymy rzeczywistość. I straszne wydaje mi się to upośledzenie czynności społecznych. Jak to jest, że najważniejszych ludzi w kraju się dziś zabija, a obywatele nie potrafią nic zrobić, poza narzekaniem? Tu chodzi o życie. Tu chodzi o kraj. O j***ne 38 milionów ludzi.

seattle

2013-04-12, 12:02
takich ludzi brakuje w tym kraju, niestety jak to bywa prawi leżą na cmentarzach a k***y mają się dobrze