18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śp Gen. bryg. Sławomir Petelicki

Precz_z_Preczem • 2013-04-11, 00:42


o Platformie Obywatelskiej, katastrofie Smoleńskiej, Tusku, jego ministrach, klice która nami rządzi, stanie naszej armii itd, itd...

Nie zrażajcie się, że wywiad w TV Trwam.
Czasami warto wyłączyć TVN24 i sięgnąć do innych źródeł.

Przypominam, że Gen. Petelicki "popełnił samobójstwo" - to wersja oficjalna.
Nie wiem czy temat był czy go nie było.
W każdym bądź razie warto posłuchać tego człowieka.

LoL666

2013-04-12, 22:24
Ma ktoś może nagranie transmisji, o której mówi w 12:00 Pan Sławomir Petelicki ?

Raziel91

2013-04-13, 22:36
Tutaj Waldemar Skrzypczak były dowódca wojsk lądowych o polskiej armii. Polecam obejrzeć cały film ale najciekawsza część od 5:30


JA...........or

2013-04-15, 21:41
Nie ogladam tego.
Ale wiem ze Kaczynski jest winiem smierci 95 osob.
Takie mial parcie na wladze pokurcz..

pisage

2013-04-18, 12:50
@Precz_z_Preczem
Troszeczkę bredzisz.

"Bogdan Klich (aspirujący do wysokiego stanowiska
w NATO) po katastrofie Smoleńskiej sugerował naszemu miłościwie panującemu Donkowi, aby śledztwo przekazać NATO"
- po pierwsze Klich mógł sobie aspirować, ale jego kandydatura na jakiekolwiek stanowisko nawet nie była rozpatrywana. Po drugie NATO nie ma ŻADNYCH narzędzi do prowadzenia śledztwa w sprawie wypadków lotniczych

"Donciu uścisnął się z Putinem - to wystarczyło by się rozmyślił i oddał sprawę Rosjanom, którzy de facto mogli (nie mogli, byli, są, będą) stroną w sprawie"
- myślę, że jakikolwiek uścisk nie był podstawą podejmowania decyzji

"Nie wspominając już o tym, że bodajże gen. Gągor, który był na pokładzie aspirował na szefa NATO i miał duże szanse nim zostać. (poprawcie mnie jeśli się mylę), a reszta generałów brała udział w operacjach NATO"
- wszyscy polscy generałowie brali udział w operacjach NATO, bo jesteśmy jego członkiem. O szansach Gągora nie wiem, nie wypowiem się.

"Generał w tym temacie obciążał Donaldinha, ba przez Donka straciliśmy sporo na reputacji w NATO, właśnie oddając śledztwo teoretycznemu wrogowi sojuszu północno-atlantyckiego" - reputację utrącił nam nie rząd, a 36. spec-pułk. Poza tym wypadek wydarzył się na terenie Rosji, więc ten kraj i tak wziąłby udział śledztwie.

Zrozumcie wreszcie głąby, że winna wypadku jest załoga samolotu, a winnym śmierci na raz tak wielu osób jest Kaczyński (za pośrednictwem swojej kancelarii) pakujący wszystkich do jednego samolotu.