18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sortowanie listów

okar19 • 2013-02-26, 14:41

Dzięki tej maszynie otrzymujecie list w ciągu kilku dni ;)

Jopas91

2013-02-26, 21:50
Vinterlandet, twój znajomy jest debilem co chciał zaoszczędzić 5 zł na oznaczeniu paczki jako ostrożna. Dobrze mu tak nastepnym razem może pomyśli.

Realbartu

2013-02-26, 21:53
W Polsce też jest taka maszyna:

Silnoręki

2013-02-27, 11:28
Sadistic uczy,sadistic bawi :)

OBEL912

2013-02-27, 11:29
k***a weźcie bez przesady jakaś nowość zajebiście fascynująca to nie jest.. coraz więcej shitu na głównej..

Green ninja

2013-02-27, 11:38
Tak się składa że ~5lat temu pracowałem w UK na BuissnesPost, taka maszynka to złoto, gorzej jak się zatnie :D

dzorczKlunej

2013-02-27, 11:40
W Polsce robi to Pani Krysia za 650/miesiąc. A nie jakieś kosmosy i kompjutry

karolas123

2013-02-27, 11:56
Co wy pie**olicie ze pani Krysia. Przeciesz w Polsce jest jedna z najwiekszych sortowni w całej europie.

faba

2013-02-27, 11:58
Spoko w Polsce też mamy, nawet takie do paczek. Widziałem, pracowałem, żałuję, dziękuję.

Captain's Burger

2013-02-27, 12:23
Zirytowałem się, bo w poniedziałek gość od któego coś kupiłem nadał list priorytetowy, a listonosza ani widu,a ni słychu. To chyba jakiś fake i tak naprawdę listy segregują małe kotki.

Cy...........rg

2013-02-27, 12:58
Kocham maszyny, oby opanowały świat.

endione

2013-02-27, 13:20
Przypomniala mi sie mala sztuczka z tym jak wyslac list gdy nie ma sie znaczka/na znaczek. Zamiast adresata wpisujesz nadawce, i odwrotnie zamiast nadawcy wpisujesz adresata, jak wiadomo listy bez znaczka zawsze wracaja do nadawcy.

Crowell

2013-02-27, 13:50
pawelgk napisał/a:

Chciałem wstawić w komentarzu fragment z filmu Man in Black 2 gdzie ten kosmita sortuje listy, ale nie mogłem znaleźć tylko tego fragmentu więc ch*j. Ale wiadomo o co chodzi.





pierwszy wynik na yt :-?

marjanoos

2013-02-27, 14:05
Captain's Burger napisał/a:

Zirytowałem się, bo w poniedziałek gość od któego coś kupiłem nadał list priorytetowy, a listonosza ani widu,a ni słychu. To chyba jakiś fake i tak naprawdę listy segregują małe kotki.



W zeszłym tygodniu (we wtorek) zamawiałem pewną rzecz z allegro, wieczorem. W środę dnia została nadana na poczcie, w czwartek miałem ją u siebie. Los chciał, że musiałem odesłać na reklamację w poniedziałek. Doszła we wtorek, a dzisiaj (w środę) mam swoją paczkę spowrotem.

Odległość 400km. Dlatego dziwię się tym wszystkim historiom, jakoby to listy priorytetowe szły tygodniami. Albo nie umiecie zaadresować przesyłki, albo naprawdę musicie być pechowcami. Wiele razy już coś wysyłałem i odbierałem pocztą polską i najczęściej dochodziła na następny dzień od nadania (jeśli się oczywiście nadało przed 15).

elkelk

2013-02-27, 15:17
marjanoos napisał/a:



W zeszłym tygodniu (we wtorek) zamawiałem pewną rzecz z allegro, wieczorem. W środę dnia została nadana na poczcie, w czwartek miałem ją u siebie. Los chciał, że musiałem odesłać na reklamację w poniedziałek. Doszła we wtorek, a dzisiaj (w środę) mam swoją paczkę spowrotem.

Odległość 400km. Dlatego dziwię się tym wszystkim historiom, jakoby to listy priorytetowe szły tygodniami. Albo nie umiecie zaadresować przesyłki, albo naprawdę musicie być pechowcami. Wiele razy już coś wysyłałem i odbierałem pocztą polską i najczęściej dochodziła na następny dzień od nadania (jeśli się oczywiście nadało przed 15).

,

sylveck

2013-02-27, 23:42
faba napisał/a:

Spoko w Polsce też mamy, nawet takie do paczek. Widziałem, pracowałem, żałuję, dziękuję.


No to ciekawe gdzie, bo jak robiłem w białostockim WER, to wszystko trza było ręcznie napie**alać.