18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sonda uliczna w wykonaniu J. Clarksona

xiontZ • 2011-11-06, 22:48
Jeremy Clarkson wyrusza do USA w celu nakręcenia nowego odcinka Top Gear i postanawia zbadać poziom wiedzy amerykanów na temat krajów europejskich.



Mocarstwo. Szkoda, ze nie intelektualne

staffior

2011-11-07, 21:55
Cytat:

jaras0303
znam wszystkie stany i ich położenie i najwieksze miasto jak i stolice krajów europy znam także całki macierze , znam nawet k***a ten j***ny szkopski język i te pie**olone bukwy z ruska
nawet te j***ne ferdydurke przeczytałem o tym zjebie juziu i jego poj***nych przygodach , k***a nawet dzieci z bulerbyn
i setki innych ale to i tak nie zmienia faktu że choćbym się powiesił i zaj***ł to k***a bd mieszkał w bloku pewnie zrobie bachora jakiejś grubej szmacie albo rozpie**oli mnie pks za kilka lat na przejściu

a taki k***a bananowy amerykaniec o wadze 300 funtów nie wie k***a kto to ajschylos , tfu k***a nie wie kto to edison ani co to funkcja liniowa skończy juniwesiti of nebraska i robi w banku za 10 razy tyle co ja

ja pie**olę k***a kto tym światem rządzi bo na pewno nie demokracja tylko jakiś pie**olony żyd który się przez drzwiczki nie zmieścił



jeszcze łykniesz zasady interpunkcji i już zaraz koniec gimnazjum

akkarin

2011-11-07, 22:22
strasznie spinacie dupy, gościu ma rację, my Europejczycy, a w szczególności Polacy musimy przynajmniej w tych pierwszych 10 latach naszej nauki wkuwać wszystko i na każdy temat, powiedzcie mi czy przyda mi się w przyszłości coś takiego jak znajomość podziałów komórek, funkcja kwadratowa, czy funkcje tRNA i mRNA??? ch*j. Nie przyda się. jak będę chciał to wykorzystać w przyszłości albo kształcić się w tym kierunku to proszę bardzo, liceum profilowane albo zawodówka. A ministerstwo szkolnictwa co parę lat dopie**ala coraz więcej materiału.

gurpegi

2011-11-07, 23:58
kuzyn był kiedyś na wyprawie po ameryce. oczywiście pozostało mu kilka ciekawych historii z tego wypadu za ocean. pamiętam, jak opowiadał o osobach, które spotkał w teksasie (czy tam nowym meksyku). to było gdzieś na drodze jak go zgarnęli, potem gadka, gadka, aż się zapytali skąd jest, bo ma inny akcent. Gdy odpowiedział, że z polski, postanowili być mili i zaproponowali, że go podwiozą, jak im wskaże drogę...
ekhm, lekka wtopa.

ja...........03

2011-11-08, 19:42
k***a śpieszyło mi się po ch*j mam pisać zgodnie z ort i interpunkcją


chodziło mi że uczymy się tylu niepotrzebnych rzeczy by i tak nie pracować w tym j***nym zawodzie czy tam profesji tylko tam gdzie popadnie by zapomnieć to wszystko i tak...

nie wspomnę o zapaleńcach ze studiów którzy np przez matmę zaj***li kariery <i tak tego się nigdzie nie wykorzysta> a goście mieli takie patenty na labku <robili k***a cuda pie**olone wynalazk > że spokojnie bayer albo merck by ich wziął do siebie za gruby hajs ale np. mieli za mało pkt. z zadań i dupa :->