18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Somsiedzie mam problem z internetem

Flodzia • 2024-01-25, 15:14


Jak tak mogłeś somsiedzie :krejzi:

Wymagany angielski na poziomie ameby.

Wuya

2024-01-25, 15:32
Ten nos wiele mówi :ok:

SkoPio1

2024-01-25, 15:33
Fajny suchar, ale ten gość żyje z nagrywania takich filmików...

TwójCzarnyPan

2024-01-25, 15:53
Trochę wali fejkiem. Z drugiej strony, ciekawy pomysł, że to co na zewnątrz domu jest własnością publiczną. Samochód też?

Pantaran

2024-01-25, 16:47
Nie wiem po co opłacam telefon jak sygnał jest w moim domu. Firmy telekomunikacyjne powinny płacić za to że ich sygnał jest w moim domy i jak sąsiada wifi jest u mnie to mogę oskarżyć go o wtargnięcie . Facet ma rację to istny geniusz ekscentryk w epickiej czapeczce.

Piciuzcmg

2024-01-25, 17:14
Może fejk, ale będąc u teściów w UK kilka razy stwierdziłbym że to nie fejk. Poziom inteligencji wyspiarzy jest bardzo niski- nawet halman ma większe pojęcie o życiu. Oni myślą że auta spod marki vauxhall(corsa, astra itp) to ich rodzima produkcja. Zamiast cipsów Lay's jest Walkers, nie ma gum orbit tylko Extra i też myślą że to angielskie firmy. Jest wiele innych przykładów jak; cale, mile czy ruch lewostronny. Cała Europa :mm, km i ruch po prawej, tylko oni nie szlachcice w dupę bzykani przez przybyszy z czarnego lądu muszą inaczej.

Manolito666

2024-01-25, 17:40
Wuya napisał/a:

Ten nos wiele mówi



Tak, to nowotwór ludzkości.

kuba1986

2024-01-25, 17:48
Idę zobaczyć czy wifi mi za ściany nie wychodzi...

420710247365

2024-01-25, 18:19
Piciuzcmg napisał/a:

Może fejk, ale będąc u teściów w UK kilka razy stwierdziłbym że to nie fejk. Poziom inteligencji wyspiarzy jest bardzo niski- nawet halman ma większe pojęcie o życiu. Oni myślą że auta spod marki vauxhall(corsa, astra itp) to ich rodzima produkcja. Zamiast cipsów Lay's jest Walkers, nie ma gum orbit tylko Extra i też myślą że to angielskie firmy. Jest wiele innych przykładów jak; cale, mile czy ruch lewostronny. Cała Europa :mm, km i ruch po prawej, tylko oni nie szlachcice w dupę bzykani przez przybyszy z czarnego lądu muszą inaczej.



Cale, mile i ruch lewostronny były też w Europie, jeszcze niedawno, przed czasami Napoleona. Anglicy go nie wpuścili do siebie na wyspę więc panują tam stare porządki.
Nie lubisz Brytoli i uważasz ich za idiotów to może przestań korzystać z urządzeń elektrycznych. Jest na nich inicjał jednego z nich. Na każdym elektrycznym urządzeniu na świecie. Nie używaj też określenia "koń mechaniczny". To właśnie ten Brytol je wymyślił. Nie używaj też internetu bo Brytol stworzył informatykę. Jest jeszcze kilka innych rzeczy stworzonych przez tych idiotów, nie powinieneś także ich używać ale nie chce mi się ich teraz wymieniać.

Lo...........cz

2024-01-25, 18:25
k***a co za czasy… żeby Gargamel kradł internet sąsiadowi….

miliaszuk

2024-01-25, 18:48
To fejk jest to samo ale z ładowarką do Tesli i sąsiadką co korzysta z ładowarki jak go nie ma, i nie widzi w tym nic złego bo go nie ma przecież i teraz on nie korzysta. :-) :-)

hiqq

2024-01-25, 18:58
Podaje hasło: F U C K Y O U

Belozaurus

2024-01-25, 19:09
SkoPio1 napisał/a:

Fajny suchar, ale ten gość żyje z nagrywania takich filmików...



sądząc po nosie to zwyczajnie na codzień gra siebie, taki performance dla gojów, tym czasem powinien wylapać w p*zdę i tyle było by rumakowania







420710247365 napisał/a:

Cale, mile i ruch lewostronny były też w Europie, jeszcze niedawno, przed czasami Napoleona. Anglicy go nie wpuścili do siebie na wyspę więc panują tam stare porządki.
Nie lubisz Brytoli i uważasz ich za idiotów to może przestań korzystać z urządzeń elektrycznych. Jest na nich inicjał jednego z nich. Na każdym elektrycznym urządzeniu na świecie. Nie używaj też określenia "koń mechaniczny". To właśnie ten Brytol je wymyślił. Nie używaj też internetu bo Brytol stworzył informatykę. Jest jeszcze kilka innych rzeczy stworzonych przez tych idiotów, nie powinieneś także ich używać ale nie chce mi się ich teraz wymieniać.





Podlinkuj ambasadę to może zostaniesz berło do wylizania

astarrot

2024-01-25, 19:16
kucze, stary angol a myślenie pokolenia Z