18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Somsiedzie mam problem z internetem

Flodzia • 2024-01-25, 15:14


Jak tak mogłeś somsiedzie :krejzi:

Wymagany angielski na poziomie ameby.

vaniewski

2024-01-25, 20:52
Oba rozumy mają takie same. Ten wifi orzez lata bez paswordu a ten wk***iony że założył i sie kluco. Oba na tym samym poziomie

smc

2024-01-25, 21:40
Też dwa lata używałem WiFi oraz żony sąsiada. Nie widzę w tym nic złego.

gonzor

2024-01-25, 23:12
Takiej cierpliwości u Polaka nie uświadczysz...

Caanonierka

2024-01-26, 04:49
Piciuzcmg napisał/a:

Może fejk, ale będąc u teściów w UK kilka razy stwierdziłbym że to nie fejk. Poziom inteligencji wyspiarzy jest bardzo niski- nawet halman ma większe pojęcie o życiu. Oni myślą że auta spod marki vauxhall(corsa, astra itp) to ich rodzima produkcja. Zamiast cipsów Lay's jest Walkers, nie ma gum orbit tylko Extra i też myślą że to angielskie firmy. Jest wiele innych przykładów jak; cale, mile czy ruch lewostronny. Cała Europa :mm, km i ruch po prawej, tylko oni nie szlachcice w dupę bzykani przez przybyszy z czarnego lądu muszą inaczej.



Chyba ten wielowiekowy "wyspiarski chów wsobny" ich tak zdegenerował!Ohydni!Irlandczycy to samo!Skala dewiacji w społeczeństwie,pod rękę wespół z Kociołem-wzbudza mdłości!

darek1234

2024-01-27, 17:24
gonzor napisał/a:

Takiej cierpliwości u Polaka nie uświadczysz...



To jest wieloletnia sztuka konwersacji i przebijania się na argumenty, to właśnie jedno z największych dzieł Brytoli i to wcale nie fejk

PeterNORTH

2024-01-28, 09:12
no jak dziadek łapał wifi od sąsiada bez hasła to żadna zbrodnia-wina sąsiada który ma wifi- chyba każdy ma pojęcie jak działa wifi że może "wypływać" przez ściany i jak sprawdzić ile jest urządzeń podłączonych..ale jak założył hasło to pora dla dziadka kupić sobie swoje i tyle.

Bul_od_bytu

2024-01-28, 10:53
Kilka lat temu człowiek by pomyślał, że to jakaś ustawka.
Dożyliśmy takich czasów, że złodziej przychodzi z pretensjami, że nie może dalej kraść i jeszcze się wykłóca :D

Lassard

2024-01-28, 17:43
To oczywiście fejk, ale dobrze zrobiony. Podobny był z bookingiem i wcześniejszym meldowaniem się ;)

Wadolek

2024-02-02, 01:22
Jeszcze nie tak dawno był z nim filmik ze wynajął ten dom na internecie, przyjechał trochę wcześniej i zdziwiony że dom niegotowy. Robił takie same problemy do tej samej kamerki