18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanko

sqn091 • 2023-08-23, 09:02
Jadąc rano do pracy taką znalazłem niespodziankę na płocie sąsiada. Sprawa musiała być sprzed chwili, bo po przeciwnej stronie drogi po polu wałęsały się dwa wilki albo duże szare psy. Sprawę zgłosiłem, ale pewnie nikt się tym nie zainteresuje.




~Velture

2023-08-23, 09:36
Współczuję osobie która to potem będzie sprzątać.

marecek

2023-08-23, 09:39
Ej, wiecie że sarna i jeleń to nie jest to samo?

rafels

2023-08-23, 10:03
marecek napisał/a:

Ej, wiecie że sarna i jeleń to nie jest to samo?



Wiemy. Różnią się przede wszystkim płcią:
sarna - samica kozła
jeleń - samiec łani

niemamskarpet.

2023-08-23, 11:09
na żywca ją wpie**oliły............. natura i jej prawa o których ostatnimi czasy wszyscy zapominają .......

Qbaste

2023-08-23, 11:10
Ciekawy podajnik do nedzenia

Musashi_Miyamoto

2023-08-23, 11:12
Fajnie że takie obrazy wracają. To nie normalne zjawisko że takich obrazów się nie widzi. Jeszcze do niedawna to nawet wilków nie było. Świat potrzebuje drapieżników i im więcej drapieżników tym lepiej zrównoważone ekosystemy.

Yolanda

2023-08-23, 11:31
Jak to w życiu... jak Ci się noga powinie, to szakale się do dupy dobiorą.

vodka81

2023-08-23, 11:45
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Fajnie że takie obrazy wracają. To nie normalne zjawisko że takich obrazów się nie widzi. Jeszcze do niedawna to nawet wilków nie było. Świat potrzebuje drapieżników i im więcej drapieżników tym lepiej zrównoważone ekosystemy.



po to kolego są myśliwi, regulują populację zwierzyny za drapieżników

Korcipała

2023-08-23, 12:16
Powiedz sąsiadowi aby zawiasy w bramie poprawił bo coś h*jowo wisi :mrgreen:

Ciposzka

2023-08-23, 12:17
vodka81 napisał/a:

po to kolego są myśliwi, regulują populację zwierzyny za drapieżników



ch*ja regulują,strzelają bo lubią zabijać i mają darmowe mieęcho ,10 miliardów dwunożnych patałachow jak ty ,to trzeba regulować ludzkie ścierwo

Oczywiście nikt nie widział że się zaklinował w tym żelastwie bo lepiej nie widzieć i nie reagować

Angevil

2023-08-23, 12:31
VeIture napisał/a:

Współczuję osobie która to potem będzie sprzątać.



Ty byś pewnie wziął nogi za pas co? ... :lol:

BambiPMT

2023-08-23, 13:06
Celine84 napisał/a:

ch*ja regulują,strzelają bo lubią zabijać i mają darmowe mieęcho ,10 miliardów dwunożnych patałachow jak ty ,to trzeba regulować ludzkie ścierwo
Oczywiście nikt nie widział że się zaklinował w tym żelastwie bo lepiej nie widzieć i nie reagować



To fiknij se z dachu i się wyreguluj sam. Ludzkie ścierwo mniej.

Się k***a znalazł. Ciekawe jak byś zareagował na wilki.

modified1

2023-08-23, 14:59
niemamskarpet. napisał/a:

na żywca ją wpie**oliły............. natura i jej prawa o których ostatnimi czasy wszyscy zapominają .......



Jak zapominają jak w ameryce południowej i u afrykanersów cięcie na żywca kończyn, głowy oraz wyrywanie serca z okazyjnym spróbowaniem na surowo czy upieczeniu to norma ;d