18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanko

sqn091 • 2023-08-23, 09:02
Jadąc rano do pracy taką znalazłem niespodziankę na płocie sąsiada. Sprawa musiała być sprzed chwili, bo po przeciwnej stronie drogi po polu wałęsały się dwa wilki albo duże szare psy. Sprawę zgłosiłem, ale pewnie nikt się tym nie zainteresuje.




SkoPio1

2023-08-23, 15:14
Musashi_Miyamoto napisał/a:

To nie normalne zjawisko



Tak, to nienormalne, że ludzie piszą „nie normalne”.

Idź na całość - pisz: Nie miec, nie bieski - a w tematach medycznych: od by tnica. ;>>>

pytolsky

2023-08-23, 16:01
Celine84 napisał/a:

ch*ja regulują,strzelają bo lubią zabijać i mają darmowe mieęcho ,10 miliardów dwunożnych patałachow jak ty ,to trzeba regulować ludzkie ścierwo



Mięsko na obiad kupione? No to ciekawe skąd ono k***a pochodzi, jak nie od zwierzęcia. Na sadolu jest kilka filmików z najwyraźniej bardziej humanitarnego uśmiercania niż zwykła kulka w łeb/serce sierściucha.
Nie jesz mięska tylko same roślinki? No to ciekawe czemu dziki nie wpie**oliły twojej marchewki z pola. Gdyby tylko istniało takie pojęcie jak "szkody łowieckie"...

No, ale po ch*j ci taka funkcja w mózgu jak "myślenie" skoro możesz popłakać nad losem biednych jelonków, z których każdy jest Bambim.

JohnMadafaka

2023-08-23, 16:48
Lubelskie czy Podlaskie? U mnie na prawym brzegu Mazowieckiego we wsi obok w tamtym roku wilki zjadły psa przy chałupie, bo był na łańcuchu.

CObyNIEbyło

2023-08-23, 17:11
Ale z ciebie kapuś zwierzęciu nie dasz zjeść a inny żeby się nie obłowił... Masakra

lysymisio6969

2023-08-23, 17:40
Celine84 napisał/a:

ch*ja regulują,strzelają bo lubią zabijać i mają darmowe mieęcho ,10 miliardów dwunożnych patałachow jak ty ,to trzeba regulować ludzkie ścierwo
Oczywiście nikt nie widział że się zaklinował w tym żelastwie bo lepiej nie widzieć i nie reagować




reagować na zaklinowane spanikowane dzikie zwierze z porożem na głowie? och*jałaś? widać, że jesteś dotknięta bambinizmem.
trzeba pomyśleć czy jest możliwa pomoc bez narażania się na utratę zdrowia i życia, tutaj byłoby duże ryzyko. raz, że ogłupiały kozioł, dwa, że polujące głodne wilki . żeby nie było, niejednokrotnie pomagałem zwierzynie jak znajdowała się w potrzasku ale zawsze dbałem, żeby samemu nie być poszkodowanym.

nie pomyślałaś, że dlatego strzelamy bo to nasz sposób na życie? czy tam styl życia? do tego dochodzi tradycja i kultura łowiecka. a mięcho nie jest za darmo, po pierwsze, żeby strzelić takiego kozła to trzeba być z nim praktycznie po imieniu i dużo czasu zajmuje ogarnięcie którędy chodzi, gdzie i w jakich godzinach żeruje, czy to selekcyjny czy przyszłościowy (czyli co ma na głowie), ale jak się widzi tylko śliczne oczy sarenki trudno zagłębić się bardziej w temat. dwa, myśliwi płacą za strzelone zwierze i to niemałe pieniądze czasami.

damian15snk

2023-08-23, 18:14
Wilki zjadaja trzewia w pierwszej kolejnosci

bakus1233

2023-08-23, 21:46
VeIture napisał/a:

Współczuję osobie która to potem będzie sprzątać.



A co w tym takiego?

Sickboy

2023-08-24, 11:34
rafels napisał/a:

Wiemy. Różnią się przede wszystkim płcią:
sarna - samica kozła
jeleń - samiec łani



Ty jesteś głupi czy takiego udajesz?
Sarna (gatunek) - samiec to kozioł a samica to koza
Jeleń (gatunek) - samiec to byk a samica to łania.

lysymisio6969

2023-08-24, 17:08
Sickboy napisał/a:

Ty jesteś głupi czy takiego udajesz?
Sarna (gatunek) - samiec to kozioł a samica to koza
Jeleń (gatunek) - samiec to byk a samica to łania.




też się skonsternowałem ale po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że rafels sie grą słów zabawił, zresztą całkiem sprytnie.. to coś jak:

gra półsłówek czy sra półgłówek
mała generała paczka czy pała generała maczka
bój w hucie czy ch*j w bucie
stój halina czy ch*j stalina

rafels

2023-08-25, 22:27
Cytat:

"lysymisio6969"



Brawo! A Sickboy niech zluzuje gumkę w majtach i włączy myślenie...

faral

2023-09-07, 10:57
lysymisio6969 napisał/a:

nie pomyślałaś, że dlatego strzelamy bo to nasz sposób na życie? czy tam styl życia? do tego dochodzi tradycja i kultura łowiecka.



Nie rozśmieszaj ludzi. Nie ma nic gorszego jak dorabianie ideologii do własnych "upodobań". Obojętnie jakie by one nie były. Jaki qrwa styl życia? Mieszkasz w lesie? Jesz tylko to co upolujesz, ubierasz się w skóry itd? Lubisz sobie strzelać plus pewnie kręci cię zadawanie bólu i poczucie "władzy" nad życiem - choćby tylko życiem zwierzaka. Gdybyś tylko lubił strzelać to wystarczyłaby strzelnica. Gdybyś lubił tylko lubił las, przyrodę, zwierzęta itd - to łaziłbyś z lustrzanką i teleobiektywem a nie ze sztucerem. Mi nawet nie chodzi o samo "myśliwstwo" - świat ma większe problemy, istnieją dużo gorsze zboczenia. Chodzi o to pie**olenie o byciu potrzebnym, o dbaniu, spełnianiu roli w ekosystemie, regulowaniu populacji, selekcji naturalnej itd... "Nie ma drapieżników więc my dbamy o zdrowie populacji poprzez selekcję". Zna ktoś myśliwego który w trosce o zdrowie populacji zabije najsłabsze, chore i wątłe zwierzę? I potem sobie pstryknie dumną fotkę z takim parchem a trofeum z niego powiesi na ścianie? Wg mnie selekcja naturalna w wykonaniu wilków wyglądała zupełnie odwrotnie niż wygląda w wykonaniu mysliwych którzy je "zastępują"

sirred44

2023-12-15, 22:34
chudini23 napisał/a:

Ale przeżył ?



Taa wziął rutinaceę i pohasał radośnie na pole