18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snajperskaja Wintowka Dragunowa SWD w zwolnionym tempie

Kaktus999 • 2013-07-25, 23:25

Werem

2013-07-26, 18:32
Człowieku 5.56 lub jak uważasz 22 LR w przypadku broni długiej nie ma żadnego kopnięcia. Już mocniej kopie marker od paintballa. W przypadku broni krótkiej - owszem trochę czuć ale dalej nie jest to 9. I nie opieram tego na żadnej wiedzy teoretycznej bo jestem w 100% praktykiem.
Jeśli wiatrówka jest ok to czym się różni od repliki ASG? Przecież to i to pneumatyk. Tym i tym nauczysz się nawyków + dla asg że posiadasz replikę 1 :1 i możesz nauczyć się odpowiednich ruchów przy manipulatorach.

KMD

2013-07-26, 18:47
Co jak co, ale ASG jest pedalskie. Tylko pedałów może kręcić wydawanie tysięcy na repliki pistoletów na kulki... Co innego Paintball- tam chociaż jest zabawa ;)

MrCollie

2013-07-26, 19:45
Pedalskie to jest ubieranie się w kolorowe szmatki i obwieszanie się gumowymi ch*jami.
Co was niby tak boli w tym asg?
Lepiej jak ludzie latają przebrani za żołnierzy po lesie niż żeby mieli się napie**alać kolorowymi dildo.

tranzystor

2013-07-26, 20:04
Widać odrazu, że to zabawka dla pedałów, co nigdy nie mieli szansy służyć w prawdziwym WP, czyli za czasów Służby Zasadniczej. Wygina się ta zabawka na filmie jak ku*as z gumy.

chudy179

2013-07-26, 20:11
Werem napisał/a:

Człowieku 5.56 lub jak uważasz 22 LR w przypadku broni długiej nie ma żadnego kopnięcia. Już mocniej kopie marker od paintballa. W przypadku broni krótkiej - owszem trochę czuć ale dalej nie jest to 9. I nie opieram tego na żadnej wiedzy teoretycznej bo jestem w 100% praktykiem.
Jeśli wiatrówka jest ok to czym się różni od repliki ASG? Przecież to i to pneumatyk. Tym i tym nauczysz się nawyków + dla asg że posiadasz replikę 1 :1 i możesz nauczyć się odpowiednich ruchów przy manipulatorach.


No przede wszystkim różni się celnością(gwintowana lufa) a poza tym wagą pocisku czyli większą donośnością.
A marker to kopie ale chyba ciebie w dupe. Weź przestań pie**olić głupoty bo dla mnie jesteś na jednym poziomie z tą obciągarą obersturmbannführer. A postrzelać to możecie najwyżej z napleta.
A tak przy okazji to 22 to nie 5,56. Doucz się.

Aqualinespirit

2013-07-26, 20:45
BoryzSadek napisał/a:

Widać że to nie Dragunow, jakby nim był to odstrzał by nim troche miotał :P



Idź człowieku na strzelnicę, wydaj te 8 zeta za nabój to Dragunova, to będziesz wiedział, że głupi Glock ma większe kopnięcie.

bezimienny2110

2013-07-26, 20:51
asg i paintball są do dupy bo nie zatrzymają inwazji z kosmosu albo pakistanu

falloutt

2013-07-27, 00:21
Panowie, szkoda klawiatur męczyć więcej w tym temacie. Bo niektórzy mają bardzo skrzywione pojęcie pedalskości i za nic nie przekonać się da, że w dobrej zabawie nie ma ani jej grama, o ile nie używa się w niej gumowych kutachów i innych tego typu atrybutów.

@tranzystor
To zajebiście że odsłużyłeś swoje w WP, niektórzy z młodszych roczników może też by i chcieli ale jak się nie da to co, łbem mur rozbijesz? Pedałów se szukaj gdzie indziej