18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snajperskaja Wintowka Dragunowa SWD w zwolnionym tempie

Kaktus999 • 2013-07-25, 23:25

quartz75

2013-07-26, 13:39
700 fps? To chyba jakby dodatkowo dmuchał w lufę przez rurę gazową. Strzelając kulkami własnoręcznie toczonymi w dłoniach, z baboli w nosie skrzętnie zbieranych od 23 lat.

chudy179

2013-07-26, 13:45
iKaziKi napisał/a:

@up Chudy, nie nazywaj pedałem kogoś, kto w przeciwieństwie do Ciebie robi w życiu coś innego poza j***niem głupich komentarzy na portalach i potrafi ruszyć swoje dupsko z domu i spędzić kilka zajebistych godzin ze znajomymi podzielającymi jego pasję. W Twoim przypadku brak znajomych poza Tibią mógłby byś problemem, ale może warto zmienić koszulkę uj***ną tłuszczem ze starej pizzy na mundur i spróbować czegoś nowego? Tak, jaram się ASG i jestem z tego dumny.

PS. ch*j Ci w oko, bo w dupę pewnie lubisz.


Po pierwsze: pie**ol się.
Po drugie: nikogo nie nazwałem pedałem, napisałem tylko, że asg jest pedalskie - nie spinaj dupy.
Po trzecie: uważam, że asg to zabawa dla dzieciaków. Dorosły człowiek powinien sobie kupić prawdziwą broń i z niej strzelać albo uczęszczać na strzelnicę.
Asg ma się do strzelania z broni palnej jak krzesło do krzesła elektrycznego(jakbyś dostał prawdziwą klamę to prawdopodobnie odstrzelił byś sobie albo któremuś z kolegów łeb)
Ps jak chcesz por*chać to też kupujesz gumową lale? Bo dla mnie zabawa w asg to jest właśnie dymanie gumowej panny.
Pozdrawiam i do zobaczenia na strzelnicy mam nadzieję

falloutt

2013-07-26, 14:03
OK, tylko że z prawdziwej broni nie postrzelasz sobie do kogoś a z pedalskiego asg tak i w tym jest największa frajda. Dorosły człowiek chętnie by sobie kupił prawdziwą broń i z niej walił na strzelnicach, tylko że nie mieszkamy w jakimś juesej i u nas jest "troszkę" trudniej o nią.

I nikt tutaj nie porównuje asgejowych zabawek do broni palnej, bo to bez sensu. Równie dobrze można pomarudzić że samochody RC, czy samoloty sa pedalskie. Bo przecież jakby taki pasjonat dostał prawdziwy samochód albo samolot, to by się rozpie**olił na pierwszym zakręcie/nie wystartował ;)

Prawdziwa broń nie służy to zabawy, tak samo jak prawdziwe samoloty, statki i ch*j wie co jeszcze nie służą do zabawy to ludzie wymyślili sobie coś na wzór tych rzeczy, pomniejszone, kilkakrotnie tańsze i bezpieczne żeby po prostu się nimi bawić. Repliki airsoftowe to po prostu zabawki, stworzone aby ktoś miał z nich radochę i nie ma w tym nic pedalskiego, że ktoś ma taką a nie inną rozrywkę. Jedni strzelają na strzelnicy, jedni latają po lasach z atrapami karabinów a jeszcze inni zapie**alają samochodzikami zdalnie sterowanymi. Ważne żeby zabawa była dobra.

obersturmbannführer

2013-07-26, 14:44
chudy179 napisał/a:


Po pierwsze: pie**ol się.
Po drugie: nikogo nie nazwałem pedałem, napisałem tylko, że asg jest pedalskie - nie spinaj dupy.
Po trzecie: uważam, że asg to zabawa dla dzieciaków. Dorosły człowiek powinien sobie kupić prawdziwą broń i z niej strzelać albo uczęszczać na strzelnicę.
Asg ma się do strzelania z broni palnej jak krzesło do krzesła elektrycznego(jakbyś dostał prawdziwą klamę to prawdopodobnie odstrzelił byś sobie albo któremuś z kolegów łeb)
Ps jak chcesz por*chać to też kupujesz gumową lale? Bo dla mnie zabawa w asg to jest właśnie dymanie gumowej panny.
Pozdrawiam i do zobaczenia na strzelnicy mam nadzieję

wiedza jak zwykle nie błysnąłeś.... nie wiem czy wiesz ale 90 % jednostek specjalnych na świecie szkoli sie na replikach asg systemy i innych firm, repliki te są zgodne w 99% z prawdziwą bronią palna z ta tylko różnicą że strzelają plastikowymi kulkami... stosują oni repliki ponieważ można z nich do siebie strzelać na szkoleniach a z ostrej broni nie. i nie pie**ol że ze asg nie ma nic do broni ostrej bo ma i to więcej niz ci się wydaje... a takim jełopom jak ty to bałbym się dać do ręki nawet plastikowy karabin a co dopiero prawdziwy...

chudy179

2013-07-26, 15:09
obersturmbannführer napisał/a:

wiedza jak zwykle nie błysnąłeś.... nie wiem czy wiesz ale 90 % jednostek specjalnych na świecie szkoli sie na replikach asg systemy i innych firm, repliki te są zgodne w 99% z prawdziwą bronią palna z ta tylko różnicą że strzelają plastikowymi kulkami... stosują oni repliki ponieważ można z nich do siebie strzelać na szkoleniach a z ostrej broni nie. i nie pie**ol że ze asg nie ma nic do broni ostrej bo ma i to więcej niz ci się wydaje... a takim jełopom jak ty to bałbym się dać do ręki nawet plastikowy karabin a co dopiero prawdziwy...



Dobra. To biegaj sobie z zabawką po polu. Dla mnie to strata kasy i czasu.
A tak przy okazji to 90% jednostek nie szkoli się na asg.
Po twoim strzelaniu z replik z ostrej broni nie trafiłbyś w stodołę.
Wiem, że tatuś nie kupił nowej zabawki i jesteś wk***iony ale spuść gaz z dupy i zajmij się czymś pożytecznym.
Pewnie zaraz napiszesz, że grom szkoli się grając w battlefielda a kierowcy tirów zabawkami rc.

The_Generat

2013-07-26, 15:12
ja to się boję czytać, takich twardzieli tu mamy....

SethNecromancer

2013-07-26, 15:22
@wy tam u góry

Asg nadaje się do nabywanie podstawowych odruchów jeśli chodzi o broń palną, zwłaszcza na początku przygody z nią. Porównywanie strzelania z repliki ASG a normalnej broni palnej mija się z celem i to zapewne chciał kolega chudy179 powiedzieć.

Są pogłoski o jednostkach wojskowych używających ASG ale to jednak nadal tylko nieliczne oddziały.
Nie zmienia to faktu, że dla wielu ludzi to dobra zabawa, często łączona z aktywnością w GRH.
Przy odrobinie zaangażowania można się nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Można również spotkać prawdziwych żołnierzy, operatorów. patrz TUTAJ


Co nie zmienia faktu, że nie każdemu się to musi podobać. Niektórzy lubią paintball inni ASG inni jeszcze mogą sobie pozwolić na wyjście na strzelnice.
Nie ma sensu z tego powodu obrzucać się gównem

obersturmbannführer

2013-07-26, 15:33
chudy179 napisał/a:



Dobra. To biegaj sobie z zabawką po polu. Dla mnie to strata kasy i czasu.
A tak przy okazji to 90% jednostek nie szkoli się na asg.
Po twoim strzelaniu z replik z ostrej broni nie trafiłbyś w stodołę.
Wiem, że tatuś nie kupił nowej zabawki i jesteś wk***iony ale spuść gaz z dupy i zajmij się czymś pożytecznym.
Pewnie zaraz napiszesz, że grom szkoli się grając w battlefielda a kierowcy tirów zabawkami rc.

widzę ze nerwowy jesteś, zachowujesz sie właśnie tak jakby to tobie tatus nie kupił nowej zabawki....chyba cię juz nie kocha za dnia. zakładam że w stodołę trafisz wiec pewnie jesteś zajebistym snajperem...

chudy179

2013-07-26, 15:52
SethNecromancer napisał/a:

@wy tam u góry

Asg nadaje się do nabywanie podstawowych odruchów jeśli chodzi o broń palną, zwłaszcza na początku przygody z nią. Porównywanie strzelania z repliki ASG a normalnej broni palnej mija się z celem i to zapewne chciał kolega chudy179 powiedzieć.

Są pogłoski o jednostkach wojskowych używających ASG ale to jednak nadal tylko nieliczne oddziały.
Nie zmienia to faktu, że dla wielu ludzi to dobra zabawa, często łączona z aktywnością w GRH.
Przy odrobinie zaangażowania można się nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Można również spotkać prawdziwych żołnierzy, operatorów. patrz TUTAJ


Co nie zmienia faktu, że nie każdemu się to musi podobać. Niektórzy lubią paintball inni ASG inni jeszcze mogą sobie pozwolić na wyjście na strzelnice.
Nie ma sensu z tego powodu obrzucać się gównem


Ładnie ująłeś moją myśl właśnie o to mi chodziło :)

obersturmbannführer napisał/a:

widzę ze nerwowy jesteś, zachowujesz sie właśnie tak jakby to tobie tatus nie kupił nowej zabawki....chyba cię juz nie kocha za dnia. zakładam że w stodołę trafisz wiec pewnie jesteś zajebistym snajperem...


Na swoje zabawki zarabiam sam. A snajperem się nigdy nie nazywałem. Strzelam przeciętnie ale cały czas trenuję.
Doj***łem ci z asg to ci doj***łem. Na ch*j drążysz temat?

KwasiborskiJerzy

2013-07-26, 15:54
@up wszyscy Po kiego taką spinę łapiecie? Brać pukawki i do motocyklistów :amused:

Werem

2013-07-26, 16:23
@chudy179
Wiatrówkę też nazwiesz pedalską? Toć to zabawka! Każdy kupić może, i strzela jakimś zasranym smarkiem z ołowiu! Albo kbks! Zero odrzutu, strzela się na jakieś marne 50 metrów a do tego w większości modeli trzeba wkładać nabój bo model nie posiada magazynka!
Widać troszkę Ci jeszcze brakuje w sferze strzelectwa sportowego. Średnio patrząc nabój do kalasza kosztuje 1.20, 9mm koło 90 groszy. Na trening nie warto wpadać nie mając przynajmniej 50 pestek obu rodzai. Więc widzisz - wiatrówka, asg czy inne wyp***ki przydają się w treningu pozycji leżącej, stojącej czy strzelaniu z jednej ręki. Pistolety ASG fajnie nadają się do trenowania strzelania dynamicznego - mam na myśli poprawne poprowadzenie broni, złożenie się do strzału i sam strzał. I przestańcie do k***y nędzy porównywać strzelectwo i ASG bo to są dwie różne dyscypliny.

Kozar

2013-07-26, 16:54
Co za poj***na moda u hamerykanów żeby przeładowywać lewą ręką (trwa to dłużej i niewygodnie), podobnie jak u czarnych trzymanie ręczniaka pod kątem 45° które przy zerwanym strzale kula leci koło celu (no chyba że to o to chodzi :p).

obersturmbannführer

2013-07-26, 17:24
chudy179 napisał/a:


Ładnie ująłeś moją myśl właśnie o to mi chodziło :)


Na swoje zabawki zarabiam sam. A snajperem się nigdy nie nazywałem. Strzelam przeciętnie ale cały czas trenuję.
Doj***łem ci z asg to ci doj***łem. Na ch*j drążysz temat?

drążyć to cie mogą koledzy. a zachowując się jak 15 latek (wnioskuje to z twoich marnych wypowiedzi) wątpię żebys sam cokolwiek zarabiał, idz więc poczytać lekturkę szkolną... skończyłam, do widzenia.

herbalix

2013-07-26, 17:57
iKaziKi napisał/a:

@up Chudy, nie nazywaj pedałem kogoś, kto w przeciwieństwie do Ciebie robi w życiu coś innego poza j***niem głupich komentarzy na portalach i potrafi ruszyć swoje dupsko z domu i spędzić kilka zajebistych godzin ze znajomymi podzielającymi jego pasję. W Twoim przypadku brak znajomych poza Tibią mógłby byś problemem, ale może warto zmienić koszulkę uj***ną tłuszczem ze starej pizzy na mundur i spróbować czegoś nowego? Tak, jaram się ASG i jestem z tego dumny.



ja też chciałem być żołnierzem i biegałem po lesie z plastikowym karabinem, bawiąc się w wojnę ale przeszło mi gdzieś koło 10 roku życia.

chudy179

2013-07-26, 18:22
obersturmbannführer napisał/a:

drążyć to cie mogą koledzy. a zachowując się jak 15 latek (wnioskuje to z twoich marnych wypowiedzi) wątpię żebys sam cokolwiek zarabiał, idz więc poczytać lekturkę szkolną... skończyłam, do widzenia.


tak, tak:))

Werem napisał/a:

@chudy179
Wiatrówkę też nazwiesz pedalską? Toć to zabawka! Każdy kupić może, i strzela jakimś zasranym smarkiem z ołowiu! Albo kbks! Zero odrzutu, strzela się na jakieś marne 50 metrów a do tego w większości modeli trzeba wkładać nabój bo model nie posiada magazynka!
Widać troszkę Ci jeszcze brakuje w sferze strzelectwa sportowego. Średnio patrząc nabój do kalasza kosztuje 1.20, 9mm koło 90 groszy. Na trening nie warto wpadać nie mając przynajmniej 50 pestek obu rodzai. Więc widzisz - wiatrówka, asg czy inne wyp***ki przydają się w treningu pozycji leżącej, stojącej czy strzelaniu z jednej ręki. Pistolety ASG fajnie nadają się do trenowania strzelania dynamicznego - mam na myśli poprawne poprowadzenie broni, złożenie się do strzału i sam strzał. I przestańcie do k***y nędzy porównywać strzelectwo i ASG bo to są dwie różne dyscypliny.


No to tak:
Wiatrówki jak najbardziej ok - dobra podstawa w szkoleniu strzeleckim, nawyki itd.
Co do amunicji to 9para u mnie w sklepie 85groszy, 7,62x39 - 90groszy. Co do ilości amunicji to nie strzelam na jeden raz więcej niż 50-70pestek bo nie ma to sensu(zmęczenie)
Co do kbksu(,22) to wygląda w ten sposób, że można kupić repetiera za ok 700-1500pln więc dawno nie widziałem nikogo z jednostrzałową 22.
A co do asg to podtrzymuję, że ta zabawa nie daje nic w temacie strzelectwa sportowego.
A jak twierdzisz, że kal 22 nie kopie to chyba swoją wiedzę opierasz tylko na wyczytanych opiniach.
Wk***iam się po prostu na bezsensowne moim zdaniem wydawanie kasy przez dorosłych facetów. Sam zaczynałem od taniej wiatrówki, potem były droższe-mocniejsze potem przerabiałem czarnoprochówki aż w końcu stanęło na prochu nitro. Nie uważam tego za stracony czas ale dużo kasy poszło przez palce - teraz miałbym lepsze ''zabawki"