18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda

Chupacabra • 2012-02-28, 00:32
Smutna prawda dotycząca sytuacji w naszym ( i nie tylko naszym ) kraju.

Pener

2012-02-28, 18:43
ctrl+c ctrl+v





i ładne tagi :amused:

hyp3

2012-02-28, 20:12
vajron napisał/a:

Pracujcie w żabce i narzekajcie, że was okradają. Mnie nikt nie okrada. Studiuję, pracuję, płace podatki, choruje, kupuje leki, chodzę do lekarzy, jeżdżę autem. Zamiast narzekać na rząd, zapie**alam najlepiej jak potrafię, żeby w życiu coś osiągnąć. A wy cały dzień siedzicie na sadisticu i narzekacie, że rząd was okrada. Do roboty zapie**alać jak wam za mało. Inni się potrafią wybić i dobrze zarobić. Nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem ale winą łatwiej obarczyć rząd.



Brawo k***a Brawo jak by wszyscy tak myśleli to by był pienny kraj, jeszcze raz brawo ja mam tak samo :)

a co do polityki do donalda nic niema przynajmniej próbuje coś robić a wy k***a narzekacie chcecie drug, lepszej opieki lekarskiej itp. i niższych podatków ??? a k***a skąd oni niby mają brać na to kase. wy tylko potraficie narzekać a to jedyny polityk który otwarcie powiedział ze nawet Salomon z pustego nie naleje i jak ma być lepie to potrzebne będą pieniądze

ogólnie to wam nie dogodzi jak rząd zakazał wstępu na mecze to k***a afera bo czemu i dlaczego, a pod filmikiem gdzie pseudo zj***ne ryje demolują stadion są same komentarze ze k***a nie można z dzieckiem na stadion iść i czemu rząd i policje nic nie robi ... gdzie tu k***a logika


ps. z góry pisze ze nie jestem żadnym fanem pis`u po psl i ch*j wie co tam jeszcze po prostu jak sie chcecie czegoś czepiać najpierw sprawdzicie co tak naprawdę dana osoba zrobiła.
ciągle piszecie ze jest gorzej, ja jestem na własnym rachunku od lat dziewięćdziesiątych i k***a uwieście mi jest w ch*j lepiej nisz było

leytos

2012-02-28, 20:57
@ Ja-ah-qu-ub-el aż sie specjalnie zalogowałem zeby dać ci piwo :)

owek

2012-02-29, 03:27
hyp3 napisał/a:



Brawo k***a Brawo jak by wszyscy tak myśleli to by był pienny kraj, jeszcze raz brawo ja mam tak samo :)

a co do polityki do donalda nic niema przynajmniej próbuje coś robić a wy k***a narzekacie chcecie drug, lepszej opieki lekarskiej itp. i niższych podatków ??? a k***a skąd oni niby mają brać na to kase. wy tylko potraficie narzekać a to jedyny polityk który otwarcie powiedział ze nawet Salomon z pustego nie naleje i jak ma być lepie to potrzebne będą pieniądze

ogólnie to wam nie dogodzi jak rząd zakazał wstępu na mecze to k***a afera bo czemu i dlaczego, a pod filmikiem gdzie pseudo zj***ne ryje demolują stadion są same komentarze ze k***a nie można z dzieckiem na stadion iść i czemu rząd i policje nic nie robi ... gdzie tu k***a logika


ps. z góry pisze ze nie jestem żadnym fanem pis`u po psl i ch*j wie co tam jeszcze po prostu jak sie chcecie czegoś czepiać najpierw sprawdzicie co tak naprawdę dana osoba zrobiła.
ciągle piszecie ze jest gorzej, ja jestem na własnym rachunku od lat dziewięćdziesiątych i k***a uwieście mi jest w ch*j lepiej nisz było


Nie no pewnie k***a oni sobie będą przyznawać odprawy w wysokości 500 tyś a mój dziadek musi za leki płacić 150zł więcej miesięcznie i k***a co to jest w porządku? Szkoda tylko ze emerytura taka sama? I co ma nie brać lekarstw i najlepiej umrzeć bo już nie może pracować w wieku 80lat i państwo musi się go pozbyć. Rodzinnie dokładamy się do tych leków i nie widzę nic w tym złego bo z moralnego punktu widzenia jest to piękne i tak to powinno wyglądać, ale na ch*j ja płace te j***ne składki?

Napisze Ci jeszcze tak, że w kwestii kiboli którzy rozpie**alają stadiony Donald ma racje, ale się za bardzo pie**oli. Policja powinna ostrzej do tego podchodzić może nie chodzi mi o ostrą amunicją, ale gumową mogli by napie**alać cały czas.

Osobiście nie pamiętam jak to było w latach 90 wiec Ci nie odpowiem na to, ale na pewno drogą do wyjścia z kryzysu nie jest hamowanie gospodarki po przez podnoszenie podatków, które dotykają wszystkich jej gałęzi i ludzi zarabiających najmniej. Powie Ci to każdy ekonomista.

Cena paliwa nawet szkoda komentować. Jak dolar rośnie to rząd mówi że podwyżki przez kurs dolara ciekawe że jak dolar spada to nie ma obniżek :D No i tutaj dochodzimy do tego że w latach 90 mało ludzi miało samochody, albo takie co mało paliły. Teraz jest boom że każdy młody w wieku 20 lat ma samochód.

Jeszcze jedno kiedyś w jakimś wywiadzie Rybiński powiedział, że on zarabiając kilka tysięcy miesięcznie jest w sytuacji, że jego syn i tak kwalifikuje się na stypendium państwowe. Coś tam jeszcze mówił że pomoc społeczna dociera do jakiegoś marnego procenta potrzebujących. Znam też takich kreatywnych przedsiębiorców, którzy nie wykazują dochodów i przychodzą do ośrodków pomocy społecznych po np dodatek rodzinny. Szkoda tylko że przed domem stoją dwa samochody za +30tys.

Oczywiście napiszesz zaraz że narzekam i pie**ole kocopoły, ale to ja płace podatki i składki i mam prawo narzekać bo to są moje pieniądze.

Ten rząd już pokazał że potrafi tylko podnosić i zabierać a nie kontrolować wydawane pieniądze. No i dochodzi jeszcze brak kompetencji ludzi jakich sobie dobiera, albo tych co pracują w ministerstwach. (Patrz mój ostatni temat).

.:...........:.

2012-02-29, 03:28
owek, nie masz co robić o tej godzinie? :wtf:

Chupacabra

2012-02-29, 16:28
@up

Przygarnia kocioł garnkowi.

.:...........:.

2012-02-29, 16:29
Chupacabra napisał/a:

Przygarnia kocioł garnkowi.



Skąd wiesz, że jestem gruby? :wtf:

hyp3

2012-02-29, 17:58
owek,
owek napisał/a:

Nie no pewnie k***a oni sobie będą przyznawać odprawy w wysokości 500 tyś a mój dziadek musi za leki płacić 150zł



nie wiem gdzieś to przeczytał, pewnie chodzi ci o te 500 tys które ma dostać ten pajac od autostrady ja to to już ci powiem ze nie masz tu racji, bo on osobiście nie jest w rządzie a i kasy to za bardzo dać mu nie chcą tylko się o nie kłuć bo miał w kontrakcie.

Cytat:

Napisze Ci jeszcze tak, że w kwestii kiboli którzy rozpie**alają stadiony Donald ma racje, ale się za bardzo pie**oli. Policja powinna ostrzej do tego podchodzić może nie chodzi mi o ostrą amunicją, ale gumową mogli by napie**alać cały czas.


no i tu jest właśnie problem, jak zaczną strzelać to zaraz będzie afera ze policja jest brutalna jednym słowem blednę kolo

Cytat:

Osobiście nie pamiętam jak to było w latach 90 wiec Ci nie odpowiem na to, ale na pewno drogą do wyjścia z kryzysu nie jest hamowanie gospodarki po przez podnoszenie podatków, które dotykają wszystkich jej gałęzi i ludzi zarabiających najmniej. Powie Ci to każdy ekonomista.



a właśnie jak byś sie ekonomisty zapytał to by ci powiedział ze od kilku lat mam wzrost ekonomiczny, gospodarczy itp. może nie taki jak nimcy ale cały czas do przodu wkrótce ich wszystkich dohonimy :) ))

Cytat:

Jeszcze jedno kiedyś w jakimś wywiadzie Rybiński powiedział, że on zarabiając kilka tysięcy miesięcznie jest w sytuacji, że jego syn i tak kwalifikuje się na stypendium państwowe. Coś tam jeszcze mówił że pomoc społeczna dociera do jakiegoś marnego procenta potrzebujących. Znam też takich kreatywnych przedsiębiorców, którzy nie wykazują dochodów i przychodzą do ośrodków pomocy społecznych po np dodatek rodzinny. Szkoda tylko że przed domem stoją dwa samochody za +30tys.



winisz za to rząd? czy sk***ysyństwo zakorzenione w ludziach ?

Cytat:

Oczywiście napiszesz zaraz że narzekam i pie**ole kocopoły, ale to ja płace podatki i składki i mam prawo narzekać bo to są moje pieniądze.


tu się z tobą zgodzie masz prawo narzekać ale także głosować :)

co do ostatniej linijki twojego posta powiem tak niema praktycznie szans na rząd idealny :) ale zawsze możesz walczyć zęby taki był :)

Ka...........in

2012-02-29, 21:32
hyp3 napisał/a:

owek,
a właśnie jak byś sie ekonomisty zapytał to by ci powiedział ze od kilku lat mam wzrost ekonomiczny, gospodarczy itp. może nie taki jak nimcy ale cały czas do przodu wkrótce ich wszystkich dohonimy :) ))



Już abstrah*jąc od faktów. Skoro twierdził, że Niemcy mają wyższy wzrost gospodarczy to jak Polska- kraj o niższym wzroście gospodarczym- ma ich dogonić?

Tu jest problem. Debile posiadają czynne i bierne prawo wyborcze. Można być wykształconym, znać kilka języków, na codzienną prasówkę poświęcać parę godzin dziennie i w związku z tym posiadać sporą wiedzę, ale jeżeli się nie potrafi logicznie myśleć to później wychodzą tacy kretyni jak Oskar Lange, pie**olony profesor nauk ekonomicznych, marksista zaj***ny.

golind

2012-03-01, 14:12
Wszyscy k***a zamknąć mordy znaleźli się k***a j***ne polityki zamiast samemu kandydować na posła później na prezydenta czy ki ch*j tam jest to tylko psioczyć potrafią... Albo jakąś rewolucje a nie na jakiś j***nych fakebookah czy naszejsrasie lajkować fanpage "Stop ACTA" czy ki ch*j...

hyp3

2012-03-01, 19:32
@Karl_Myszkin

z tymi Niemcami to taka ironia a nuż im sie noga powinie i ich przegonimy :) ))

golind napisał/a:

Wszyscy k***a zamknąć mordy znaleźli się k***a j***ne polityki zamiast samemu kandydować na posła później na prezydenta czy ki ch*j tam jest to tylko psioczyć potrafią... Albo jakąś rewolucje a nie na jakiś j***nych fakebookah czy naszejsrasie lajkować fanpage "Stop ACTA" czy ki ch*j...



mordę to masz ty pewnie po matce, nikt tu nie psioczy tylko wymienia swoje poglądy idź na harda pooglądaj jak pedały se słoikami dobrze robią i pisz tam sk***iałe komentarze....