18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda

Chupacabra • 2012-02-28, 00:32
Smutna prawda dotycząca sytuacji w naszym ( i nie tylko naszym ) kraju.

noobol

2012-02-28, 13:38
vajron napisał/a:
Pracujcie w żabce i narzekajcie, że was okradają. Mnie nikt nie okrada. Studiuję, pracuję, płace podatki, choruje, kupuje leki, chodzę do lekarzy, jeżdżę autem. Zamiast narzekać na rząd, zapie**alam najlepiej jak potrafię, żeby w życiu coś osiągnąć. A wy cały dzień siedzicie na sadisticu i narzekacie, że rząd was okrada. Do roboty zapie**alać jak wam za mało. Inni się potrafią wybić i dobrze zarobić. Nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem ale winą łatwiej obarczyć rząd.

tepy ch*ju widac,ze nie masz pojecia o polityce.

.:...........:.

2012-02-28, 13:44
Cytat:

tepy ch*ju



Nieładnie tak obrażać innych. :-/

noobol napisał/a:

nie masz pojecia o polityce.



Za to Pawlak ma. :ok:

owek

2012-02-28, 13:56
Donor napisał/a:

@ Ja-ah-qu-ub-el
No masz troche racji w tym co mówisz, ale po wypowiedzi widać, że popierasz PiS. k***a ludzie weźcie sie ogranijcie. Juz nie wiem poraz, który tu pisze, że w Polsce partie polityczne nie dzielą się na PO i PiS. Chyba, że jesteście na tyle tępi, że wierzycie tylko w to co pokazuje telewizja. PiS nie był idealny i każdy dobrze o tym wie ,chyba że już zapomnieliście jak za czasów PiSu cały świat śmiał sie z polskiej polityki zagranicznej. Wy naprawde myślicie, że jak byłby PiS to byłoby lepiej? Ludzie, podatki zaczął podnosić właśnie PiS. k***a jak wygra w następnych PO albo PiS wypie**alam z tego kraju bo ten naród zaczyna się kończyć, ludzie zkretynieli, a ten kraj przecież ma tak zajebistą historię. Ja już sie nawet tym nie denerwuje bo to po prostu jest smutne...


Zaznacze na początku że nie jestem na pewno pisiorem ani pełowcem ani tez eseldowcem.

Najpierw piszesz że ludzie wierzą w to co pokazuje telewizja później piszesz że media nasze i światowe śmieją się z kaczyńskiego no k***a ogarnij się proszę ;)

Mogę się założyć, że teraz zachodnie media cisną po Węgrach za to co robią w swoim własnym państwie. Kaczyński jaki był taki był, ale miał jakiś pomysł i własny mózg i nie łykał wszystkiego ze wschodu i zachodu. Oczywiście dla was to będzie kaczka co się obraża i wszyscy się z niego śmieją.

Po za tym gdzieś czytałem że część tych zachodnich art na temat Kaczyńskiego były sponsorowane. Może prawda może nie, ale dożo ludzi chciało go pokazać w złym świetle w Polsce, aby przypadkiem nie wygrał wyborów. Rosja i UE.


Nie głosowałem na Lecha, Jareczka i Bronka.

.:...........:.

2012-02-28, 13:57
owek napisał/a:

Nie głosowałem na Leszka



Millera czy Balcerowicza?

sa...........os

2012-02-28, 14:03
Od srania i płakania jak to wam źle macie wp, onet, interie i masę innych ambitnych portalów dla nolife'ów. Na sadistica zwykłem włazić (podejrzewam że podobnie jak większość "starej gwardii"), by sobie pooglądać/poczytać o rzeczach nie związanych z polityczną sralnią.
A tu się loguję i kolejny oświecony gimbus pisze że rząd jest be i że ni ma sprawiedliwości. Nosz k***a, odkrycie sezonu. Noble powinno się wam rozdawać. Weźcie się k***a za robotę jaką, albo palnijcie sobie w łeb, bo tym ciągłym jęczeniem świata nie zmienicie, a tylko wypełnicie każdą jego przestrzeń smętnym, szarym kałem. Zresztą, najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy siedzą na dupie, jadą na trójczynach w technikum mięsnym, a rodzice internet opłacają i żryć dają. Najbardziej rozwalające są jednak kwestie w stylu "rząd mnie okrada/na co idą MOJE podatki/nie za taką Polskę walczyłem" wypowiadane 16-17 latków. Zaorać was.

owek

2012-02-28, 14:04
Niеbieski napisał/a:



Millera czy Balcerowicza?


ninja edit ;)

A no i chciałem dodać, że jak jakimś cudem wygra ktoś nie dający dupy Unii i Rosji to i tak nam przyślą nowego premiera bez wyborów :D

Donor

2012-02-28, 14:48
@owek
Nie no k***a Ty napewno nie jesteś PiSowcem to widać w Twojej wypowiedzi, Ty tylko popierasz polityke braci Kaczyńskich. No i jesteście zmanipulowani, jedno nie wyklucza drugiego, ale jakoś nie widziałem nigdy w telewizji Kaczyńskiego, który nie potwierdza swoich poglądów, które są krytykowane w mediach zagranicznych i człowieku nie mów, że mam się ogarnąć, bo w realnym świecie bez osłony jaką jest Internet, po prostu dostałbyś w ryj. Możesz sobie po mnie jechać tak jak i 90% użytkowników tego portalu którzy zapewne nie są nawet pełnoletni, ale jest takie stare przysłowie, że prawda w oczy kole i to będzie obowiązywało zawsze i wszędzie. Póki ludzie nie zrozumieją, że jedynym wyjściem jest zniesienie zawodu posła, jakby jeden z drugim zapie**alali jako górnik czy robotnik na budowie to by sie k***a oduczyli podnosić wieku emerytalnego, chcesz coś zrobić dla Polski zostań politykiem z wyboru a nie z zawodu, zero pensji i własna praca, a obrady sejmu na weekendach, k***a ciekaw jestem ilu by ich tam zostało, odrazu odróżniłby świnie od Patriotów.

ostatni

2012-02-28, 15:05
Donor napisał/a:

@ Ja-ah-qu-ub-el
Chyba, że jesteście na tyle tępi, że wierzycie tylko w to co pokazuje telewizja. PiS nie był idealny i każdy dobrze o tym wie ,chyba że już zapomnieliście jak za czasów PiSu cały świat śmiał sie z polskiej polityki zagranicznej.



Tak, tyle że tylko w określonych stacjach mówiono, że świat się śmieje z polskiej polityki zagranicznej. Po za tym twoja wypowiedź przypomina strukturą materiał w faktach TVN. Trochę pocisnąłem na Tuska, Ty piszesz: :owszem, ale pamiętajcie jak źle było za PiSu. Z tą polityką zagraniczną to już k***a jakaś legenda. Po pierwsze pamięta ktoś hasło PO "Nicea albo Śmierć "? Jak Merkel chciała zrezygnować z traktatu nicejskiego , co zmniejszyło by naszą ilość głosów w europarlamencie Kaczyński powiedział, że gdyby nie wojna to Polaków byłoby dzisiaj 70 mln i swoje wtedy ugraliśmy. PO natomiast wycofała się od razu i podkopywała stanowisko rządu. Tak samo ze wschodem. Za PO również Rosja podtrzymywała blokadę polskich warzyw i mięsa, ale media o tym nie mówiły. Jedyne co Tusk ugrał to przywrócenie festiwalu piosenki radzieckiej w Kołobrzegu :homer: Kolejna sprawę jaką zj***ło PO to budowa wspólnej elektrowni atomowej na Litwie. Kaczor wszystko załatwił, połowa energii szła by do nas, a teraz PO chce wybudować elektrownia w Polsce bo się skłócili z Litwinami i jeszcze się tamtejszej Polonii obrywa. Jak dalej ktoś wierzy w propagandę sukcesu naszego rządu to proszę przeczytać:


http://www.wykop.pl/ramka/1023791/dlaczego-gazeta-wyborcza-usunela-dwa-wazne-zdania-z-wypowiedzi-merkel/

owek

2012-02-28, 15:18
Donor napisał/a:

@owek
Nie no k***a Ty napewno nie jesteś PiSowcem to widać w Twojej wypowiedzi, Ty tylko popierasz polityke braci Kaczyńskich.



A jaka jest polityka braci Kaczyńskich? A Ty właśnie prezentujesz jedną z grup społecznych która pie**oli że kto nie za PO ten z PISu. BRAWO!

Wszystkie te partie w sejmie są socjalistyczne co w moim przekonaniu i moich poglądach skreśla je od razu.

Donor

2012-02-28, 18:01
@up,up jak dla mnie możecie wracać do tego co było, przepie**olcie dorobek milionów, ciekawe jak ma być dobrze skoro Polska dzieli się tylko na Katolickich fanatyków, i kapitalistycznych liberałów. k***a wracajcie do PiSu, a za kilka lata znowu będziecie narzekać, k***a prezentujecie zamnięte koło. Szkoda słów już na to...

owek

2012-02-28, 18:23
Która partia jest liberalna? pie**olisz Panie i nawet nie wiesz o czym.

KasHer

2012-02-28, 18:30
Hmm... Oglądając ostatnie Młodzież Kontra z Wiplerem ( tak z PiS-u)
stwierdzam że gdyby tacy politycy rządzili PiSem to chyba bym głosował na PiS.

Tak patrząc jednak na to co było za rządów PiS-u i Po... Nie widzę specjalnej różnicy ;) PO walczyło z dopalaczami, PiS też by to robił...
Za PO mamy euro 2012 zawalone, jeśli byłby PiS to też...
Za PO mamy wzrost podatku węglowego... Za PiS też by był...
Za Po więcej ludzi siedzi na stołkach z PO - za PiS ci sami byliby w PiS...
Hmm... Różnica między partiami...
Jak to śpiewał Kazik Staszewski "jedni mówią że bóg jest a drudzy że nie". Tak jeszcze z innego utworu "czy ta różnica? Taka różnica mnie nie zachwyca".

Niestety liberałowie dostali tylko takiego Korwina tak trochę na "odpieprz się", no ale niech już będzie... Przynajmniej można na niego sobie zagłosować...

P.S. KONKURS! Do wygrania fapowanie - czeka na pierwszą osobę (...)

Pener

2012-02-28, 18:34
ctrl+c ctrl+v






bardzo ładny obrazek :amused:

ostatni

2012-02-28, 18:38
k***a ludzie, jeden argument podajcie, że za PiS-u było czy żyło wam się gorzej niż dzisiaj. Powtarzam argument, np wskaźnik inflacji, stopa bezrobocia, cena benzyny, a nie, że Kaczor się obrażał itp. I co? Nie umiecie! Wasze stanowisko opiera się tylko na antypatii pieczołowicie zbudowanej w Was przez media.

Ka...........in

2012-02-28, 18:43
vajron napisał/a:

Pracujcie w żabce i narzekajcie, że was okradają. Mnie nikt nie okrada. Studiuję, pracuję, płace podatki, choruje, kupuje leki, chodzę do lekarzy, jeżdżę autem. Zamiast narzekać na rząd, zapie**alam najlepiej jak potrafię, żeby w życiu coś osiągnąć. A wy cały dzień siedzicie na sadisticu i narzekacie, że rząd was okrada. Do roboty zapie**alać jak wam za mało. Inni się potrafią wybić i dobrze zarobić. Nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem ale winą łatwiej obarczyć rząd.



Dokładnie, bierzcie przykład z Jacka Walczykowskiego, facet zapie**alał jako prezes PKN ORLEN (przypominam, że to spółka, w której największy udział ma skarb państwa a przynajmniej tak było za J.W.) przez CAŁE 19 dni. Opłacało się, bo za tą katorżniczą pracę dostał 3 mln odprawy. Także nie narzekać na biedny rząd tylko ZApie**alAĆ w podskokach do roboty! Jeżeli chcą was tylko w żabce (tfu praca dla nieudaczników, tfu) to na dwa lub trzy etaty a nie narzekać, że podatki wysokie, że składka do NFZu to prawie 250 zł a kolejki do specjalistów po 3 miesiące.

Vajron masz poparcie moje i moich kolegów z Ministerstwa Ds. Wszelakich.

Pozdrawiam