18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek w Goczałkowicach-Zdroju

lewczaja • 2022-05-17, 04:17
Wypadek na skutek którego mężczyzna prowadzący motocykl poniósł śmierć a jego żona walczy o życie w szpitalu. Zadziwiający jest fakt, że według kierowcy Alfy oraz Minicoopera kierowca jednośladu wymusił pierwszeństwo i taką też narracje przybrała sprawa. Wypłynęło jednak nagranie z wypadku i wydaje mi się, że gościu z Alfy leciał na czołówkę z motocyklem bo wyprzedzał coopera i dlatego taka była reakcja motocyklisty. Co myślicie? Ja myśle, ze głupota i brawura zabiła conajmniej jedną osobę…


Ca...........on

2022-05-19, 21:36
Wy naprawdę kolektywnie może macie ze 100 IQ, ale nie więcej.

Albo oglądaliście bez dźwięku, więc nie słyszeliście pisku opon alfy w poślizgu na kilka sekund przed tym, jak motór się zatrzymał.

Nagroda dzbana roku wędruje do miśka z miasta maczet i ex aequo do pierdona czarnego łomota.

feniks777

2022-06-05, 11:37
Na moje oko koles na motorze planowal skrecic w lewo, alfa w tym czasie wyprzedzala na skrzyzowaniu i z pojazdem naprzeciwko,(zabronione)
Jak dla mnie wina alfy, na pasie byl motocyklista + ewidentne przekroczenie predkosci wyglada na teren zabudowany max 50-70
Gdyby alfa nie wyprzedzala koles by nie spanikowal pewnie chcial wziac alfe z lewej nie przyuwazyl coopera z tylu, generalnie wiek kierowcowo samochodow predkosc, wyprzedzanie gdzie z przodu jest pojazd pokazuje wine alfy, potem na rowno motocyklisty i copera. Coper za przekroczenie predkosci a motor za spanikowanie. Ten motor to nie motop*zda koles chcial z zona rekreacyjnie pojezdzic trafil na debili za kierownica, smutne.