18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na s1

PieronJasnySzlag • 2019-11-03, 00:52
Oglądać od 1:12
Wypadek na S1 w Mierzęcicach w woj. Śląskim.
Do wypadku doszło w sobote 2.11 o godz. 17.30. – 35-letni kierowca opla podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym naprzeciwko volkswagenem. Niestety, mężczyzna nie przeżył wypadku. Troje pasażerów volkswagena zostało rannych. Opel uderzył też jeszcze w ciężarówkę na litewskich rejestracjach




PS. Co ciekawe, w środe w tej samej miejscowości na tej trasie zginęła kobieta:
https://dziennikzachodni.pl/koszmarny-wypadek-na-s1-w-mierzecicach-kobieta-zginela-gdy-rozpedzony-tir-staranowal-dwa-auta-osobowe-trasa-s1-to-nadal-droga/ar/c1-14543435

żmij

2019-11-03, 18:51
jacentykasi napisał/a:

Sprawca przeżył, zginął kierujący volkswagenem w którego wjechał.




Cyt; "W wypadku na miejscu zginął 35-letni sosnowiczanin, kierowca opla astry. Trzy ranne osoby podróżujące volkswagenem trafiły do szpitala."
Czytaj ze zrozumieniem.

danglan

2019-11-03, 18:56
Albo chciał zrobić nazłość pasażerom, popełnić samobojstwo lub był idiotą...

leitoml

2019-11-03, 21:15
Smokw napisał/a:

Ale to też była jego wina. Powinien zjechać na lewy i umożliwić bezpieczne włączenie się innym użytkownikom ruchu. Tego wymaga kultura i zdrowy rozsądek.



Oczywiście że tak. I nie jestem z trupem zgodny lecz napisałem tylko co mogło według mojego zdania być przyczyną wypadku ;)

UrShak

2019-11-04, 00:07
PieronJasnySzlag napisał/a:

PS. Co ciekawe, w środe w tej samej miejscowości na tej trasie zginęła kobieta



ch*jowy ping miała stąd to opuźnienie

PoIleTeJagody

2019-11-04, 08:45
Powinni mu zabrać prawko... dożywotnio

Wiewór

2019-11-04, 08:45
Nie ma w Europie większej dziczy i swołoczy na drogach niż w Polsce.
Ten kraj działa tak rakotwórczo na wszystkich. W Polsce wszyscy odpie**alają szaleństwo jak w Mad Maksie a metr za granicą nagle okazuje się, że potrafią jeździć spokojnie.

IOI

2019-11-04, 09:30
Wiewór napisał/a:

Nie ma w Europie większej dziczy i swołoczy na drogach niż w Polsce.



zawsze przy takim temacie musi sie pojawic jakis zjeb ze swoimi madrosciami o zajebistosci drog na 'zachodzie'...

Wiewór

2019-11-04, 09:34
@up a byłeś kiedyś dalej niż w sąsiednim powiecie w nocy po wódkę na stację?
Jeźdź za cywilizowany brzeg Odry i zobacz jak jeżdżą biali ludzie.

Antek01

2019-11-04, 17:49
Wiewór napisał/a:

@up a byłeś kiedyś dalej niż w sąsiednim powiecie w nocy po wódkę na stację?
Jeźdź za cywilizowany brzeg Odry i zobacz jak jeżdżą biali ludzie.



Dlatego, że tam mandaty są w euro, a nie w złotówkach. Jak u nas dostaniesz 500zł. mandatu to jakoś przeżyjesz do dziesiątego. A jak Ci przyk***ią mandat w euro to się zaraz okaże, że trzeba będzie sprzedać szrota w którym dostałeś mandat. Dlatego co jak co, ale mandaty powinny u nas też trochę inaczej wyglądać.

A co do kobity, która kilka dni wcześniej zginęła na tej trasie, to pracownica lotniska, której po nocce śpieszyło się do domu i wyprzedzała głupia p*zda podczas gęstej mgły.

Drezzill

2019-11-04, 20:56
przynajmniej raz w tygodniu robię trasę 90km, jeden pas, sporo wiosek. Najlepszy czas jaki mi sie udało wykręcić 1h09m, łamiąc wszystkie wszystkie ograniczenia o 3 w nocy a średnio jest 1h17m. Te 8m to jechanie za starymi dziadkami, kolumnami tirów czekając na najbezpieczniejszą okazję, zwalnianie w zabudowanym. Na prawdę nie warto się i innych narażać dla czegoś co nie pozwoli nawet na dobre sranie. Jak sobie to uświadomiłem to jakoś lepiej się jeździ.

PieronJasnySzlag

2019-11-06, 07:46
Wiewór napisał/a:

Nie ma w Europie większej dziczy i swołoczy na drogach niż w Polsce.


Pojechałbyś do Włoch, Grecji, Hiszpanii to byś zrozumiał że pie**olisz głupoty.
Nie wspomne już o Albanii, Turcjii czy innych bardziej egzotycznych zakątkach Europy.

dzaanas86

2019-11-06, 16:48
Mi to wygląda na samobója. Albo zasłabnięcie...