18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na s1

PieronJasnySzlag • 2019-11-03, 00:52
Oglądać od 1:12
Wypadek na S1 w Mierzęcicach w woj. Śląskim.
Do wypadku doszło w sobote 2.11 o godz. 17.30. – 35-letni kierowca opla podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym naprzeciwko volkswagenem. Niestety, mężczyzna nie przeżył wypadku. Troje pasażerów volkswagena zostało rannych. Opel uderzył też jeszcze w ciężarówkę na litewskich rejestracjach




PS. Co ciekawe, w środe w tej samej miejscowości na tej trasie zginęła kobieta:
https://dziennikzachodni.pl/koszmarny-wypadek-na-s1-w-mierzecicach-kobieta-zginela-gdy-rozpedzony-tir-staranowal-dwa-auta-osobowe-trasa-s1-to-nadal-droga/ar/c1-14543435

polakwrocek

2019-11-03, 09:25
bakus1233 napisał/a:

Co tam się mogło zapalić w tej ciężarówce?



Boczny zbiornik z paliwem ? Rozszczelniony od uderzenia , i masz benzynę zalewającą gorący silnik , oraz samo uderzenie może wytworzyć iskry.

żmij

2019-11-03, 09:32
bakus1233 napisał/a:

Co tam się mogło zapalić w tej ciężarówce?


Zbiornik paliwa Opla.

polakwrocek napisał/a:

Boczny zbiornik z paliwem ? Rozszczelniony od uderzenia , i masz benzynę zalewającą gorący silnik , oraz samo uderzenie może wytworzyć iskry.



Ciężarówkę raczej napędzał diesel.

Tulkas

2019-11-03, 09:36
lepiej dojechać 5 minut później niż nie dojechać wcale

~Velture

2019-11-03, 11:03
Ej powiem wam coś w tajemnicy ale cicho bo tym jednym prostym trikiem sprawiłem, że nienawidzą mnie mechanicy.

Nie wyskakuję nigdy nikomu na czołówkę podczas wyprzedzania i możecie mi wierzyć na słowo albo nie, ale jeszcze żyję i nawet jeśli w życiu zdarzyło mi się nie dojechać gdzieś na konkretną godzinę to z tego powodu jeszcze nie wydarzyło się do tej pory jeszcze nic takiego co by drastycznie pogorszyło moje życie.
Dlatego nigdy nie zrozumiem osób które to robią. Czy faktycznie było coś tak kurewsko pilnego w czyimś życiu gdzie tak ryzykowny manewr miał pozytywny wpływ na czyjekolwiek zdrowie albo życie? Pomijam oczywiście wszelkiej maści strażaków, karetki itp.

Życie i zdrowie nie jest warte tych paru sekund albo minut, które oszczędzimy. Ostatnio miałem ważne spotkanie i wszędzie jakieś objazdy. Wiedziałem, że nie ma bata abym zdążył jak okolicy nie znam a gps nie wie o remontach. ch*j, spóźniłem się 4 minuty i tyle. Nikt mnie nie zabił z tego powodu a nawet jakbym pajacował na drodze to w najlepszym wypadku może bym na styk przyjechał. MOŻE.

maniu_1962

2019-11-03, 11:10
Szkoda tych 3 rannych osób i strat materialnych ale nie wydaje się to być duża cena za odpalenie takiego idioty.

żmij

2019-11-03, 11:18
maniu_1962 napisał/a:

Szkoda tych 3 rannych osób i strat materialnych ale nie wydaje się to być duża cena za odpalenie takiego idioty.



Niby tak, ale równie dobrze mógł skoczyć na tego opla z wieżowca.

Takafura

2019-11-03, 11:56
Ko oglądał "Mechaniczną pomarańcze" od razu rozpozna grę w "tchórza"

bakus1233

2019-11-03, 12:42
żmij napisał/a:

Zbiornik paliwa Opla.
Ciężarówkę raczej napędzał diesel.



Diesel raczej by się tak nie zapalił ( tak mi się przynajmniej wydaje) :mrgreen:

Tr...........ty

2019-11-03, 12:54
jakis1typek napisał/a:

A no odj***l. Miał sporo miejsca żeby zjechać bliżej swojego pasa bo samochód jadący obok zjechał.



żmij napisał/a:

Ślepy ten z opla? Wygląda to jak samobójstwo.



Inteligentowi wyprzedzającemu na czołówkę wydawało się najpewniej, że oba pasy są do ruchu w tym samym kierunku (tak jak przed zwężeniem), dlatego nie reagował na światła widoczne z naprzeciwka.

Xumme

2019-11-03, 12:55
majdan5 napisał/a:

Najbardziej boje się tego, że zginę na drodze własnie przez jakiegoś zjeba bez wyobraźni.. bo mu się k***a śpieszyło. Ciekawe co oni wszyscy robią z tymi zaoszczędzonymi sekundami



No jak to co? Liczą te sekundy teraz w grobach :)

Smokw

2019-11-03, 13:48
leitoml napisał/a:

Ekspertem nie jestem ale myśle że podczas wyprzedzania chciał zobaczyć kto jest kierowcą auta które wyjechało przed nim na początku filmiku, przy okazji pokazać/pomachać palcem.



Ale to też była jego wina. Powinien zjechać na lewy i umożliwić bezpieczne włączenie się innym użytkownikom ruchu. Tego wymaga kultura i zdrowy rozsądek.

mazga50

2019-11-03, 13:53
Jagang napisał/a:

Dobrze, że zdechł tylko ten śmieć ludzki.



Facet mógł zasłabnąć, a ty go od razu osądzasz od najgorszych. To mógł być porządny człowiek.

jacentykasi

2019-11-03, 16:25
Jagang napisał/a:

Dobrze, że zdechł tylko ten śmieć ludzki.



Sprawca przeżył, zginął kierujący volkswagenem w którego wjechał.

Widelecc

2019-11-03, 16:26
mazga50 napisał/a:

Facet mógł zasłabnąć, a ty go od razu osądzasz od najgorszych. To mógł być porządny człowiek.



Mógł być, ale z tej okazji nie skorzystał. Jak słabniesz to na chwilę przed włączasz kierunkowskaz?

sens_

2019-11-03, 17:27
Ewidentny samobój.