18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny knockdown

naitsyrk • 2021-02-02, 00:04
Piszą że: "Smutne wiadomości napływają z Pakistanu. W wyniku walki bokserskiej i ciężkiego nokautu zmarł kickbokser Aslam Khan.

Naprzeciw niego w ringu stanął Wali Khan Tareen. Pojedynek został rozegrany w umownym limicie 80 kilogramów. Moment nokautu został uchwycony przez jednego z kibiców.

Khan został po wszystkim przewieziony do szpitala. Niestety zmarł kilka godzin później. Poniżej wideo."

zródło bokser.org
Nie do końca takie smutne :idzwch*j:


nwonigers

2021-02-02, 00:13
widac niedzielniaku, ze nie znasz podstaw. kock down jest jak komus wyjebiesz on sie przewroci i wstanie od razu. KCOCK OUT jest jak mu wyjebiesz i nie wstaje. ten typ zostal co zrobiony? dam ci sie wykazac.

Cezar87

2021-02-02, 00:17
Chlopaczek tak od niechcenia sobie raczka machnal i go zabil? Najman badz jakis inny bonus by chyba to wytrzymal, ale mniejsza z tym. Wiecej fmma w Polsce poprosimy moze i u nas bedzie taki cukiereczek .

901

2021-02-02, 02:31
nwonigers napisał/a:

widac niedzielniaku, ze nie znasz podstaw. kock down jest jak komus wyjebiesz on sie przewroci i wstanie od razu. KCOCK OUT jest jak mu wyjebiesz i nie wstaje. ten typ zostal co zrobiony? dam ci sie wykazac.



nie trafiasz w litery jak cie rżną w pozycji knock... powtarzam KNOCK down?

;-)

swampman

2021-02-02, 03:21
nwonigers napisał/a:

widac niedzielniaku, ze nie znasz podstaw. kock down jest jak komus wyjebiesz on sie przewroci i wstanie od razu. KCOCK OUT jest jak mu wyjebiesz i nie wstaje. ten typ zostal co zrobiony? dam ci sie wykazac.



ty to chyba miales na mysli cuck down :lol:

Rozyk00

2021-02-02, 05:22
nwonigers napisał/a:

widac niedzielniaku, ze nie znasz podstaw. kock down jest jak komus wyjebiesz on sie przewroci i wstanie od razu. KCOCK OUT jest jak mu wyjebiesz i nie wstaje. ten typ zostal co zrobiony? dam ci sie wykazac.





901 napisał/a:

nie trafiasz w litery jak cie rżną w pozycji knock... powtarzam KNOCK down?



moze on zna tylko z domu kCOCK out. szczygolnie gdy stary wracal naj***ny do domu i zgrywal tysona dlatego taki znawca

pAwko7

2021-02-02, 07:01
W Pakistanie nie chciałbym z katarem trafić do szpitala.

TorkilKoval

2021-02-02, 08:28
Cezar87 napisał/a:

Chlopaczek tak od niechcenia sobie raczka machnal i go zabil? Najman badz jakis inny bonus by chyba to wytrzymal, ale mniejsza z tym. Wiecej fmma w Polsce poprosimy moze i u nas bedzie taki cukiereczek .



Tu raczej czysty przypadek, on mu Nawet Dobrze nie jebnąl. Trafił pewnie jakoś dziwnie...

bania88

2021-02-02, 08:36
Możliwe, że koleś trafił lekko, ale nieboszczyk miał w głowie tętniaka, który tylko czekał, żeby się rozlać i takie uderzenie wystarczyło.

Praxis

2021-02-02, 08:51
Myślę, że ta pierwsza pomoc wyrządziła więcej szkód niż ten cios. Swoją drogą ciekawe ile oni maja wrostu, że limit do 80kg, a takie grubasy

Paprotek

2021-02-02, 09:27
No dobra, a gdzie te smutne wieści? :mrgreen:

Policeman

2021-02-02, 09:49
Jako wielki internetowy wojownik i znaffca... a tak serio, od podstawówki aż do studiów trenowałem sporty walki i nieprzypadkowo wszystkie sparingi były zawsze po ciężkiej rozgrzewce. Jak wszedłem pierwszy raz na sparing zastanawiałem się jak ja znajdę siły by z kimś walczyć. Kondycja kondycją, ale to kwestia maksymalnego rozgrzania mięśni, stawów. Patrząc na cios jaki ten koleś zadał przed KO wygląda to na silną amatorkę. Pięściarze przed walką często wykonują dziwne ruchy głową, rozgrzewają szczękę, szyję, mają odpowiednich fizjo - wszystko by łeb nie przyjął ciosu jak wścianę, a bardziej jak balon czy worek treningowy. Też możliwe, że rękawice to jakieś zakupy bazarowe, kwestie wiązań - taśm i usztywnień ręki: mnie zawsze zastanawia w boksie zawodowym jak to jest, że oni mają niemal gips tam, a w boksie amatorskim są zwykłe miękkie wiązania [przynajmniej my z takimi jeździliśmy na zawody]. W ogóle jest tu wiele czynników, ogólnie organizm zawsze może różnie przyjąć takie uderzenie, jakieś maksymalnie nieszczęśliwe warunki albo już skrajnie - mikrourazy mózgu do jakiegoś tętniaka w głowie, także nie widziałem w jaki sposób upadł bo kamera tego nie objęła, z tego co widać, wydaje się, jakby uderzył wpierw głową. Zastanawia mnie też podłoże, zwykle jest to jakaś gąbka, filc, coś co amortyzuje, wstępnie patrząc, wydaje się jakby oni chodzili po jakimś betonie przykrytym brezentem, ew. zbitych dechach, które ni ch*ja nie amortyzują [to też przestroga dla wielu by unikać walk w codziennym życiu, właśnie taki niszczęśliwy wypadek i macie przej***ne do końca życia, w zasadzie wasze życie zamienia się wtedy w żywot recydywisty, skazańca, byłego skazańca, menela].

lewanmich1

2021-02-02, 10:42
Wygląda mi to na kolejną wieśniacką galę w ichniejszej remizie, tak więc wszelkie próby fachowego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji są po prostu nie na miejscu.

Karboksylator

2021-02-02, 10:49
to ma być kickbokser?
to jakaś popierdółka

JaTylkonaChwile

2021-02-02, 11:05
kickboxing prawie jak boks a boks jest jednym z najbezpieczniejszych sportow. Wystarczy posluchac wywiadow z andrzejem golotą lub wlodarczykiem. Mozna tez posluchac tygryska, ktory bil zone i zaczal promowac gendery i takie tam.... :D