18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

śmierć przy 3 km/h

Halman • 2019-08-26, 08:18

trafi, nie trafi?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-26, 15:17
lucilla napisał/a:

...





SupremeLeader napisał/a:

....




Odezwały się dwie sp***oliny umysłowe, które nie pomyślą, że na kierowcy też spoczywa obowiązek upewnienia się, że osoby postronne, a dzieci w szczególności, mają zapewnione bezpieczeństwo podczas manewrowania samochodem.
Nie wyobrażam sobie, wiedząc, że na podwórku jest dziecko, nie upewnić się, że ma opiekę, kazałbym to dziecko wziąć komuś na ręce. Dopiero bym ruszył.
Ale oczywiście musi jakaś sp***olina się doj***ć z jakimś tekstem o hulajnodze, czy pisku opon...

SupremeLeader

2019-08-26, 15:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Odezwały się dwie sp***oliny umysłowe, które nie pomyślą, że na kierowcy też spoczywa obowiązek upewnienia się, że osoby postronne, a dzieci w szczególności, mają zapewnione bezpieczeństwo podczas manewrowania samochodem.
Nie wyobrażam sobie, wiedząc, że na podwórku jest dziecko, nie upewnić się, że ma opiekę, kazałbym to dziecko wziąć komuś na ręce. Dopiero bym ruszył.
Ale oczywiście musi jakaś sp***olina się doj***ć z jakimś tekstem o hulajnodze, czy pisku opon...



O wybacz. Zinterpretowalem twoje słowa w tą drugą ch*jową stronę. Nie dąsaj się już.

Grishjarta

2019-08-26, 15:56
Dziecku wróżę karierę piłkarską

Herhard

2019-08-26, 16:07
Brawa dla matki.Choć pewnie to jej dziesiąty bachor i miała całkiem wyj***ne.

extremetube

2019-08-26, 17:36
Za martwego bachora zawsze piwko!

Pankracy

2019-08-26, 18:05
przestalem ogladac jak zobaczylem kaszojada . nie dzis ... dzis mnie glowa boli .

Myxxer

2019-08-26, 18:23
cucho napisał/a:

Ja jebie. Kiedyś człowieka nie ruszały takie rzeczy. Ale odkąd ma swoje dzieci to nie może oglądać takich filmów... Dorosłego osobnika nie szkoda. Głupi był, wiedział czym to grozi. Ale dziecko to dziecko! Chyba trzeba zastanowić się nad domem spokojnej starości,bo jednak starzeję się



a nie prościej umrzeć? :b

polakwrocek

2019-08-26, 18:36
Ale dlaczego śmierć ? Źródło ?

Barnellini

2019-08-26, 20:31
Jak to dziecko zmarło po tym "wypadku" to pewnie "buk tak chciał" bo ciężko o łagodniejsze "zdarzenie drogowe" :)

tigerqaz

2019-08-26, 20:36
Jakoś k***a nie kumam.
Ostatnio widziałem tutaj filmik jak dzieciak spada z okna z któregoś tam piętra.
Otrzepuje się i czeka za matką pod zamkniętym domem.
Matka wraca i jeszcze go opie**ala, że wylazł bez pozwolenia :D
A ten lekko się przewrócił i od razu zgon?
Jakiś k***a miękki...

ellsworth

2019-08-26, 20:45
cucho napisał/a:

Ja jebie. Kiedyś człowieka nie ruszały takie rzeczy. Ale odkąd ma swoje dzieci to nie może oglądać takich filmów... Dorosłego osobnika nie szkoda. Głupi był, wiedział czym to grozi. Ale dziecko to dziecko! Chyba trzeba zastanowić się nad domem spokojnej starości,bo jednak starzeję się



Starość to stan umysłu. Jesteś wiekowo młodszy ode mnie a mnie to nie ruszyło ani odrobinę.

Fo...........er

2019-08-26, 20:52
Okropna to świadomość że własnemu dziecku odebrało się życie.

T0B1

2019-08-26, 21:15
cucho napisał/a:

Dorosłego osobnika nie szkoda. Głupi był, wiedział czym to grozi. Ale dziecko to dziecko!



Skąd to dupne przekonanie, że śmierć dorosłego jest okej bo jest trochę bardziej świadomy świata i zagrożeń niż dziecko? Śmierć to śmierć, dziecka może szkoda trochę bardziej bo statystycznie więcej życia mu zostało i mniej jeszcze przeżył, ale czemu ma to czynić jego śmierć tragiczną a dorosłego już nie?

Respektuj

2019-08-26, 21:50
mama zajęta była pewnie facebookiem. Jak widzę te mamusie pie**olone teraz jak idą przed siebie nie patrząc na nic z wózkiem i w reku tel to mnie k***ica bierze...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-26, 22:43
T0B1 napisał/a:

czemu ma to czynić jego śmierć tragiczną a dorosłego już nie?



Może dlatego, że zazwyczaj jego śmierć to nie jego wina, tylko jakiegoś dorosłego, który nie dorósł do dorosłego życia?