18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na Instagramie

Dałniel • 2021-09-15, 23:58
Moskwa.Podczas prowadzenia transmisji, instagramerka popełniał samobójstwo.


hewehmunja

2021-09-16, 14:04
i to jest prawdziwe kozactwo a nie jakies tam wciaganie kresek czy skakanie z bangi - młodzież powinna brac przyklad chcesz zaistniwc to sie zabij na bank beda cie podziwiac na sadistic czy nawet zrobia 30sekundowy skrót w telexpresie ale jaki pozniej szacun na dzielni czy w szkole

Policeman

2021-09-16, 14:07
Jak ktoś dziara sobie ryj to ma kłopoty z głową. Jak ktoś ma taką potrzebę identyfikowania się z jakimś pająkiem na mordzie czy napisem pozdro 600, to nie może mieć po kolei w czaszce. Napisałbym, że szkoda dziewczyny, ale nawet nie spojrzała czy ktoś nie idzie pod blokiem, mogła jeszcze pociągnąć kogoś ze sobą.

Rick_Sanchez

2021-09-16, 14:26
Fajna, choć brudna na twarzy.

ZeR3F1

2021-09-16, 14:38
Bawi mnie ten przypływ lików po spadnięciu z krawędzi :D

Dałniel

2021-09-16, 15:18
ZeR3F1 napisał/a:

Bawi mnie ten przypływ lików po spadnięciu z krawędzi



Zauważ że gdy już skoczyła, widownia przestała napie**alać paluchami w lajki.Zapewne nie do końca jej wierzyli, że popełni samobója.Ciekaw jestem reakcji oglądających, znajomych, na skok z dachu.Pewnie z tego całego szoku, wyj***li telefon ze łzami w oczach, ostro drżąc mordę.

_Tytanowy_Janusz_ napisał/a:

ma ktoś link do jej insta ?



Co ci z jej insta skoro pewnie miała prywatne i już nie zaakceptuje.

Nygałodyga

2021-09-16, 17:46
ktostamktos123 napisał/a:

nie żebym generalizował, ale jeśli widzę kogoś z tatuażami szczególnie na twarzy to od razu pierwsze co mi przychodzi do głowy to to że coś z tym człowiekiem chyba jest jednak nie tak. a może po prostu nie nadążam za trendami.



Trendy są zawsze poj***ne, ale to co się odpie**ala ogólnie pokazuje że świat się skończył.
W takich momentach cieszę się że jestem zaściankowym knurem robiącym swoje i wykładającym lachę na całe te ścierwo do okoła.

killua

2021-09-16, 18:02
lakiluki napisał/a:

Szkoda małolaty. Gdyby nie te ch*jowe dziary to piękna wschodnia.
Pewnie miała dobre, ale zbyt szybkie życie. Deprecha max.



Dziary ma spoko, natomiast to gówno na palcach bleee , mozna by groby tym kopać :)

Rick_Sanchez

2021-09-16, 18:51
Pawehan napisał/a:

Fejk jak h*j bo tatłuarz jest po drugiej stronie.



Widzę, że tam u was na Podlasiu to nie znają tak zaawansowanej technologii jak lustro, więc i zdjęcia w lustrzanym odbiciu.

rchemik

2021-09-16, 19:29
Wszystko zrobią dla popularności i zasięgów .... j***ni influenserzy czy inni instach*je

Bejker

2021-09-16, 19:30
ładna całkiem. Ale chyba spadła na samochód bo dźwięk blachy było słychać po pewnej chwili od startu

bojleros

2021-09-16, 21:18
I elegancko, powietrza już innym nie marnuje

Córka_Spawacza

2021-09-16, 21:39
Szkoda dziewczyny ślicznotka, ale mogła kamerke gopro do skoku.

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-16, 23:15
Atencyjna p*zda. Czego to dzisiaj te pustaki nie zrobią dla zwiększenia liczby otwarć filmiku.