18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć gwiazdy

RED RIGHT HAND • 2013-02-05, 17:33
Artystyczna wizja śmierci gwiazdy. Tych których interesują tylko flaki, fekalia, cycki i nic więcej przewijać dalej.



Reżyser o filmie:
„Chciałem pokazać kosmos jako coś pięknego, ale jednocześnie destrukcyjnego. Wszyscy musimy znaleźć w nim swoje miejsce. Dla mnie proces tworzenia tego filmu był bardzo osobisty [z powodu śmierci grafika Arjana Groota, który zmarł na raka w wieku 39 lat - przyp. red.], ale nie chcę by tak ten film odbierano. Chcę by ludzie dopisywali do niego swoje znaczenia i znaleźli w nim pocieszenie w oparciu o własne historie i doświadczenia.”

RED RIGHT HAND

2013-02-06, 17:01
Ludzie oddawać matury, świadectwa gimnazjalne, a nawet te z podstawówki. Jeżeli ktoś jest po studiach i się pieni, że nie jest tak jak przeczytał albo mówili mu s w szkole no cóż nadziei dla takiej osoby już brak. Sami wielcy znawcy spinający się nieprawidłowościami porównanymi z materiałem wikipedii. A ze zrozumieniem to już się czytać nie umie! Pierwsza linijka tekstu: "Artystyczna wizja śmierci gwiazdy" To znaczy koleś zrobił to po swojemu żeby "ładnie" wyglądało. Nie jest to hiperrealistyczna symulacja pod patronatem NASA, a wizja typa któremu się chciało zrobić coś wg własnego uznania.

ellsworth

2013-02-06, 22:38
Jaka piękna katastrofa.