18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć Brian'a w filmie Szybcy i Wściekli 7.

Keepo • 2013-12-08, 23:53
Jak dla mnie 10/10 tytanic się chowa.
Możecie hejtować ale ja Szybkich i Wściekłych oglądam od małolata. I pamiętam jak Brian zapie**alał w drugiej części swoim Nissanem Skylinem.

Ma...........gw

2013-12-09, 17:38
Cytat:

pie**oli nas zdrowo Twoje poj***ne dzieciństwo przed tv



Dobra k***a, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne ch*jostwo i wziąć 80 naboi na takich j***nych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pie**oli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i ch*j CI DO TEGO.
2. Co to k***a jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych j***ć za bardzo nie wolno a j***nego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z ch*jowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pie**ole. k***a jakiś j***ny cwe* rozj***ł się i na prawdę nie rozumiem jak k***a można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna p*zda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

pie**olcie się, j***ni pozerzy. No a jak chcesz mi doj***ć czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "j***nych" wiem

sz...........an

2013-12-09, 18:07
@up

"mam 19 lat więc wiem co to życie na krawędzi dz**ko 8-) "

BryanK

2013-12-09, 18:38
to jest SADISTIC czy SOFTistic?

presscot

2013-12-09, 18:39
Majkizrpgw napisał/a:



Dobra k***a, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne ch*jostwo i wziąć 80 naboi na takich j***nych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pie**oli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i ch*j CI DO TEGO.
2. Co to k***a jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych j***ć za bardzo nie wolno a j***nego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z ch*jowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pie**ole. k***a jakiś j***ny cwe* rozj***ł się i na prawdę nie rozumiem jak k***a można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna p*zda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

pie**olcie się, j***ni pozerzy. No a jak chcesz mi doj***ć czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "j***nych" wiem



Haha miarka się przebrała tak ??
Film dla upośledzonych pryszczatych zjebów, od co :P

BryanK napisał/a:

to jest SADISTIC czy SOFTistic?



GIMOistic.

rafalvw1

2013-12-09, 19:52
Nie obejrzę tego spojlera, żeby nie zj***ć sobie filmu !

OSAKA700

2013-12-09, 20:27
Musieli wydać trailer zaraz po jego śmierci. Zarobią o wiele więcej wykorzystując jego wizerunek.

Poziomkowy

2013-12-09, 21:54
OOO nie!! Paul nie moze zginac!!! :(

k***a... Przeciez on juz zginal... ;(

PapierowyUmysł

2013-12-09, 22:03
jak można podłożyć ścieżkę dźwiękową z Gladiatora Hansa Zimmera do tego gówna -.-

Presty

2013-12-09, 22:46
I jeszcze mieszać zajebistą Muzyke Hansa Zimmera z tym gównem???

"Gladiator" w jednej lidze z tymi popłuczynami?

sp***alać gnoje, najpierw się douczcie!!!

gr...........ol

2013-12-10, 00:29
@Majkizrpgw eee nie wiem czy dobrze zrozumiałem... interesujesz się dzieciństwem anonimowej osoby z forum internetowego?

Keepo

2013-12-10, 00:30
No to mamy tutaj małą burzę gówna
Ludzie z małymi penisami albo prawiczki próbujące się dowartościować przez neta bezsensownym hejtem:
szer.Polucjan, kozerq1, Presty, Majkizrpgw

kaktuz

2013-12-10, 01:55
Majkizrpgw coś się nie podoba? Serdeczne uprasza się pana o natychmiastowe wypie**alanie
Dziękuje za uwagę

nynek345

2013-12-10, 02:34
pie**olicie. Nie żyje, to nie żyje. Na ch*j drążyć temat?
Temat gówniany, tego niestety ukryć się nie da.

oozyxak0o

2013-12-10, 07:33
Majkizrpgw napisał/a:



Dobra k***a, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne ch*jostwo i wziąć 80 naboi na takich j***nych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pie**oli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i ch*j CI DO TEGO.
2. Co to k***a jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych j***ć za bardzo nie wolno a j***nego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z ch*jowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pie**ole. k***a jakiś j***ny cwe* rozj***ł się i na prawdę nie rozumiem jak k***a można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna p*zda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

pie**olcie się, j***ni pozerzy. No a jak chcesz mi doj***ć czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "j***nych" wiem


sp***alaj. pie**oli mnie twoje ch*jowe dzieciństwo.