18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć Brian'a w filmie Szybcy i Wściekli 7.

Keepo • 2013-12-08, 23:53
Jak dla mnie 10/10 tytanic się chowa.
Możecie hejtować ale ja Szybkich i Wściekłych oglądam od małolata. I pamiętam jak Brian zapie**alał w drugiej części swoim Nissanem Skylinem.

Keepo

2013-12-09, 10:39
szer.Polucjan napisał/a:

pie**oli nas zdrowo Twoje poj***ne dzieciństwo przed tv


Ktoś tutaj ma małego ku*asa :amused:

Nabs

2013-12-09, 16:13
Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie k***a opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozj***ł na drzewie. To nie jest k***a kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypie**alaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś ch*j wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..

Lukasz2525

2013-12-09, 16:16
A Eclipse'm w pierwszej nie pamiętasz ?

zi...........er

2013-12-09, 16:18
kaktuz napisał/a:

cała seria FF to pedalskie gówno


:sispalm:

Keepo

2013-12-09, 16:22
Nabs napisał/a:

Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie k***a opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozj***ł na drzewie. To nie jest k***a kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypie**alaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś ch*j wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..



Zapisałem twój ból dupy.

Donkapi

2013-12-09, 16:27
Nabs napisał/a:

Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie k***a opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozj***ł na drzewie. To nie jest k***a kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypie**alaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś ch*j wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..




Antybozia666

2013-12-09, 16:40
k***a, nie zarżną przecież kury znoszącej złote jaja. Żeby przestali kręcić kolejne, coraz słabsze epizody F&F musieli by umrzeć wszyscy fani serii

Aksal

2013-12-09, 16:46
Ptoon napisał/a:

Takie ch*jowe te filmy, a wszyscy teraz płaczą. Byłem kiedyś w kinie na jednym z tych filmów i pamiętam scenę jak dwa samochody ciągną 10 tonowy sejf jakby to był latawiec. Lubie filmy sci-fi i różne efekty ale tam zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a w tym filmie nie było nic o nagłym wyłączeniu praw fizyki. Może w pierwszej części ktoś nacisnął jakiś guzik, który wyłączył prawa fizyki w świecie tego filmu. Nie wiem nie pamiętam czy oglądałem.



I tak nic nie przebije 40 zmian biegów w czasie każdego drag race i odpadającej podłogi w Eclipse w 1 części.

monto

2013-12-09, 16:48
co to gowno robi na glownej?

sz...........r9

2013-12-09, 16:49
Szybcy wściekli skończyli się na Tokio Drift. Kolejne części były CAŁKOWICIE innymi filmami, o odmiennej ch*jowej tematyce. Samochody stały się tylko dodatkiem do filmu. A w ostatnich częściach zostały całkowicie pominięte. Ciąganie 10000 tonowych betonowych sejfów po asfalcie. Skakanie po czołgach na autostradzie. Co to k***a miało być. Kompletne dno. Specjalnie założyłem konto na filmwebie żeby dać ocene 1 dla tego syfu.

Keepo

2013-12-09, 16:54
szwagier9 napisał/a:

Szybcy wściekli skończyli się na Tokio Drift. Kolejne części były CAŁKOWICIE innymi filmami, o odmiennej ch*jowej tematyce. Samochody stały się tylko dodatkiem do filmu. A w ostatnich częściach zostały całkowicie pominięte. Ciąganie 10000 tonowych betonowych sejfów po asfalcie. Skakanie po czołgach na autostradzie. Co to k***a miało być. Kompletne dno. Specjalnie założyłem konto na filmwebie żeby dać ocene 1 dla tego syfu.



Zaimponowałeś mi, chcesz wstąpić do Yakuzy?

woj4ek

2013-12-09, 16:57
To scena z firmu Lazarus Project (2008, reż. John Glenn). Pewnie większość z was go nie widziała, więc wklejam poster z filmu. Kojarzycie tę "leżankę"?


mat88

2013-12-09, 17:06
Nie oglądałem żadnej części "fast and..." i po tym co tutaj widzę, wcale nie żałuje. Szczerze powiedziawszy, nie kojarze wogóle tej aktorzyny.

kam332

2013-12-09, 17:17
Ptoon napisał/a:

Takie ch*jowe te filmy, a wszyscy teraz płaczą. Byłem kiedyś w kinie na jednym z tych filmów i pamiętam scenę jak dwa samochody ciągną 10 tonowy sejf jakby to był latawiec. Lubie filmy sci-fi i różne efekty ale tam zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a w tym filmie nie było nic o nagłym wyłączeniu praw fizyki. Może w pierwszej części ktoś nacisnął jakiś guzik, który wyłączył prawa fizyki w świecie tego filmu. Nie wiem nie pamiętam czy oglądałem.



no rzeczywiście piąta część była średnia. Lepiej obejrzeć pierwszą lub drugą część.

oozyxak0o

2013-12-09, 17:26
szybcy i wściekli tylko dla pedałów w rurkach