18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smerf

silwerbalk • 2021-06-24, 00:13
Wymierzenie kary dla graficiarza


JARO666

2021-06-24, 10:51
Mega zimniutkie piwo dla gościa, który wymierzył taką karę.
Mega się uśmiałem.

kampton

2021-06-24, 14:54
Nowa część Fantomasa ;) .

nebelwerfer

2021-06-24, 15:23
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



:D spoko my o was myślimy podobnie "j***ne bezmózgi bez pasji i zajawek" :D zaraz zaczniesz coś pie**olić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się ch*ja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj :D i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też :D żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.

Halman

2021-06-24, 16:54
nebelwerfer, nie popłacz sie że wszyscy na was plują bo ja też;

Presty

2021-06-24, 17:07
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "j***ne bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pie**olić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się ch*ja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



Mam w dupie 40-letnie bloki z odpadającym tynkiem, ale jak widzę takich ch*jów ktorzy mi brudzą zabytkowe, odnowione kamienice w centrum Krakowa, to mnie jasny szlag trafia. Se smarujcie k***a betony przy dworcach albo postkomunistyczne garaże baź smietniki.

Tępe ch*je potrafią zniszczyć wszystko - to na zdjęciu to kościół Na Skałce, tuż obok Wawelu, bardzo widokowe miejsce.

Takim "artystom" to bym obie dłonie tępą maczeta uj***ł, a nie tylko łem pomalował.


zerwikaptur

2021-06-24, 17:44
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



do ORMO idealnie bys pasowal

saves

2021-06-24, 17:51
Kiedyś widziałem jak takiemu pajacowi sciągnęli gacie i opryskali jajca i dupę. :D Potem parę kopów i poszedł.

notak

2021-06-24, 19:41
@arturek_w

ile tego szukałem, dzięki, no i piwko

swampman

2021-06-24, 20:04
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "j***ne bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pie**olić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się ch*ja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



masz zajawke po ch*ju jak ameba?
chodisz po osiedlach i napie**alasz czarnym sprejem na bloku "nebelwefer" i myslisz ze jestes cool i masz respect na dzielni?

ch*j pol biedy jak ktos ma talent i jebnie grafitti ze szczena opada a blok jest szary i smutny jak twoje zycie...

ale tagowanie i k***a dziela sztuki rodem z ostatnich kartek w zeszycie gimnazjalisty na scianach osiedl to z checia bym ci zrobil to samo co na filmie a na koniec puszke zaaoplikowal doodbytniczo i to nawet bez poplucia :lol:

zajawke ma k***a... no ja pie**ole :lol: :roll: kolejny niespelniony autysta


jak tak bardzo dbasz o swoj talent i koloryt na osiedlach napisz prosbe do spoldzielni i o zgode do mieszkancow ze chcesz i masz taki i sraki plan. nawet ci sciane przygotuje za wlasny kosz jak mi sie spodoba ofiaro losu...

Ryszardowo

2021-06-24, 20:43
Zostawić Papę smerfa ! :-(

pawrzy

2021-06-24, 23:03
Przesada. Przez takie coś ta osoba może umrzeć. Wdychaliście kiedyś farbę?

supermitek

2021-06-25, 02:22
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



SZTOS

yatoya

2021-06-25, 12:25
Na lakiernika to on się nie nadaje - pod uszami przyżydził.