18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Smerf

silwerbalk • 2021-06-24, 00:13
Wymierzenie kary dla graficiarza


Dabug

2021-06-25, 19:46
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "j***ne bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pie**olić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się ch*ja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



I tacy debile żyją na nasz koszt pobierając 500+ i inne zasiłki , nie zastanawiając się skąd pieniądze na to są . Nawet pewnie nie wiedzą , że elewacje , ogrzewania czy ogólnie eksploatacja tych blokowisk idzie za twoje pieniądze z czynszu (no chyba że mieszkasz pod mostem w kartonie) a także ewentualne naprawy/remonty . Chcecie bazgrolic po ścianach - to piszcie do spółdzielni i może wydadza wam zgodę - jakoś w niektórych miastach na blokowiskach są zarąbiste malunki - powiedziałym że nawet dzieła sztuki - które nie szpecą ale upiększają okolicę . No ale trzeba mieć łeb do tego , minimum inteligencji i współżycia społecznego .

eMCeONe

2021-06-25, 19:49
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



Rozumiem, że mamy tutaj człowieka sukcesu, pieprzonego rekina interesów i multitaksingowego władcę sadistica : :D Którego jedynym osiągnięciem jest napie**alanie na forum dla gównozjebów :D ? Btw, używaj znaków interpunkcyjnych bo wychodzisz na kolejną ofermę :D

Adriano84

2021-06-25, 20:02
Tak powinno być w Polsce za te zj***ne podpisy

swampman

2021-06-25, 20:49
eMCeONe napisał/a:

Rozumiem, że mamy tutaj człowieka sukcesu, pieprzonego rekina interesów i multitaksingowego władcę sadistica : Którego jedynym osiągnięciem jest napie**alanie na forum dla gównozjebów ? Btw, używaj znaków interpunkcyjnych bo wychodzisz na kolejną ofermę



nie chce mi sie :lol:

ciesze sie ze rozumiesz fakt ze jesli ktos jest normalny i nie niszczy/szpeci wspolnego mienia to jest czlowiekiem sukcesu :lol:

twoja odpowiedz do mojego komenatrza jest taka z dupy i bez sensu ze juz wiem ze sam biegasz i tagujesz bloki rozwielitko :lol:

Karmel

2021-06-27, 01:07
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



Prawdziwy fan szarych bloków, szanuje swój kawałek otynkowania

:->

Andrzejas

2021-06-29, 00:49
nebelwerfer napisał/a:

(...) żyjcie sobie w swoich szarych ścianach. (...)



Dobrze, że masz świadomość czyje są te ściany. Jak kupisz sobie jedną z nich, to nie będę miał nic do tego, co z nią robisz. Jeśli jednak dotkniesz mojej, to ci k***o połamię ręce w piwnicy i zawiążę na kokardę.

Bosheszczye

2021-07-06, 10:11
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "j***ne bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pie**olić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się ch*ja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



oczywiscie budynek odnowiony to jakas k***a i tak przyjdzie nabazgrac pluje na ciebie smieciu

allmaciejd

2021-09-15, 08:59
Nie no ale ja widze, ze tam w p*zdeczke musialo wczesniej cos byc :mrgreen: