18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smartfonowe zombie vol 2

T3RMINATOR • 2022-12-19, 19:40
W Brześciu pociąg potrącił nastolatka, który w słuchawkach przechodził przez tory kolejowe. 13-letni chłopiec wracał ze szkoły do ​​domu i podszedł do przejazdu tuż przed pociągiem. Obecnie przebywa w szpitalu z licznymi obrażeniami.


ququa

2022-12-19, 19:52
ewidentna wina maszynisty

taylorswift

2022-12-19, 20:33
wina rodziców.. żaden normalny rodzic nie kupuje 13 latkowi telefonu komórkowego!! jak robicie sobie te brzydkie bachory to się nimi zajmujcie a nie pozwalacie technologi je wychować

Juzwa

2022-12-19, 20:40
Pociąg nie ocenia, pociąg rozumie.

Jacek86s

2022-12-19, 21:20
taylorswift napisał/a:

wina rodziców.. żaden normalny rodzic nie kupuje 13 latkowi telefonu komórkowego!! jak robicie sobie te brzydkie bachory to się nimi zajmujcie a nie pozwalacie technologi je wychować



Nie zesraj się tylko.

PIs

2022-12-19, 21:47
taylorswift napisał/a:

wina rodziców.. żaden normalny rodzic nie kupuje 13 latkowi telefonu komórkowego!! jak robicie sobie te brzydkie bachory to się nimi zajmujcie a nie pozwalacie technologi je wychować



Żaden normalny człowiek nie robi bachora, żeby tylko kasę marnować na kaszojada, i nie mieć żadnych korzyści.

robo72

2022-12-19, 22:55
Przecież piesi mają pierwszeństwo

SanEscobar94

2022-12-19, 23:55
PIs napisał/a:

Żaden normalny człowiek nie robi bachora, żeby tylko kasę marnować na kaszojada, i nie mieć żadnych korzyści.



co ty pie**olisz?

PIs napisał/a:

Żaden normalny człowiek nie robi bachora, żeby tylko kasę marnować na kaszojada, i nie mieć żadnych korzyści.



jak masz dzieciaka to zajebiście mi go żal.

NataliaW

2022-12-19, 23:58
Selekcja naturalna

sothis

2022-12-20, 00:14
E tam. 25 lat temu czy coś koło nie było smartfonow, miałem walkmana i sluchawy na uszach. Z jednej strony przejścia zasłonięte ogrodzeniem parkingu zarośniętym zielskiem, jakby mnie starszy gość nie szarpnął za ramię cofając w tył o krok, to tramwaj by mnie rozsmarował. Smartfonow nie było :)
Na tym samym przejściu kilku gówniarzy z moj podstawki rozsmarowało. Przez kilka lat. Także ten..

neo001

2022-12-20, 00:48
taylorswift napisał/a:

wina rodziców.. żaden normalny rodzic nie kupuje 13 latkowi telefonu komórkowego!! jak robicie sobie te brzydkie bachory to się nimi zajmujcie a nie pozwalacie technologi je wychować



Już nie przesadzaj walkmany/mp3/mp4 i inne nawet na płyty cd były od dawien dawna. Zerknij na gościa co kończy przechodzić po drugiej stronie.
Jak dla mnie przejście starego typu i brak rozumu/instynktu u gówniarza.

silwerbalk

2022-12-20, 00:51
neo001 napisał/a:

Już nie przesadzaj walkmany/mp3/mp4 i inne nawet na płyty cd były od dawien dawna. Zerknij na gościa co kończy przechodzić po drugiej stronie.
Jak dla mnie przejście starego typu i brak rozumu/instynktu u gówniarza.



Gdyby nie ten j***ny lód to chłopak zdążył by sp***olić ale wpadł w poślizg i ch*j

:-/