18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darksaider

2012-11-17, 17:56
Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.

kamry

2012-11-17, 18:10
Co za debil wymyślił NFZ?

Shymeq

2012-11-17, 18:14
@Up
Dziadek Tuska

Sz...........an

2012-11-17, 18:17
Darksaider napisał/a:

Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.



Mi się wydaje, że to rząd odpowiada za takie rzeczy a nie babcie bo gdyby wszystko było zorganizowane jak trzeba to nie było by debilizmu w kraju.

kaiel

2012-11-17, 18:28
Hot Wings same sie nie zrobią

JebakLeśny

2012-11-17, 18:32
Klasyczny przykład na to, że Polska polityka socjalna sięga dna...

lepussy

2012-11-17, 19:00
@up EHEHE polityka socjalna, polityka socjalna kolego właśnie upada i nie ma jej co naprawiać, bo to zawsze prowadzi do tego samego.

lisciasty

2012-11-17, 19:13
Prędzej umrzesz niż doczekasz się pomocy. Btw. babcie niestety nabijają statystyki, bo mają czas i łażą do każdego możliwego specjalisty, bo "o tu boli". Z drugiej strony jednak nie wszystkie te przypadki to ich "widzimisie".

bloodwar

2012-11-17, 20:11
Darksaider napisał/a:

Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.



Chciałbym nieśmiało zauważyć, że 90% chorób leczonych na wydziale neurochirurgii nie istnieje poza obrębem głowy :-)

lukasz343

2012-11-17, 20:30
Dajcie mi numer do ministra zdrowia to mu przez telefon wyjebie.

eska9

2012-11-17, 20:32
i to na neuro takie rzeczy... masakra.

T34v2

2012-11-17, 20:50
W poniedziałek idę do chirurga. Jak się zapisywałem, kobita w recepcji mówiła że mają kilka ostatnich miejsc- do 24 listopada. Mimo że przychodnia ma bardzo dobrego chirurga, do konca roku nie będą przyjmować na NFZ, bo wyczerpali limity.

j***na 'państwowość' to wykancza. Centralizacja NFZ to błąd, dużo lepiej byłoby gdyby utrzymano kasy chorych. do tego możnaby dodac prywatne ubezpieczenia- np ubezpieczasz sie w prywatnej firmie, kasa chorych placi powiedzmy 30/50/70% a ubezpiueczyciel analogicznie reszte, zależnie od tego jaki pakiet byś wykupił. Wtedy idziesz bez kolejki lub czekasz krótko, a tych co ich 'nie stać'(w wiekszosci znudzonym babciom i nierobom) zapisywano by na sam koniec.

Tylko nikt nie pomysli, to pokazuje tylko jak w dupie mają nas tuski.


A ciemny lud nadaje na lekarzy*, jak to kasy mają i nachapać się chcą. Idz jeden z drugim na studia medyczne, potem na praktyki, potem lecz debila jednego z drugim ktory nie rozumie co się do niego mowi i nie stosuje się do zaleceń i bierz za niego odpowiedzialność.


*oczywiscie są lekarze ktorym tylko hajs w głowie a pacjenta mają w dupie, ale ilu takich może być? Od gówniarza włóczyłem się po lekarzach bo rozne rzeczy się mi działy i na przyzwoitych doktorów trafiałem. To chyba 'tych dobrych' będzie więcej, nie?

TomdeX

2012-11-17, 21:18
Ja na wycięcie migdałów czekałem ponad 3 miesiące, mimo że na skierowaniu było wyraźnie napisane "WAŻNE", bo co tam, bo nie prywatnie? Jeśli poszedłbym prywatnie po tygodniu miałbym to z głowy, a dzisiaj mam problemy z sercem i muszę przyjmować leki, które nie są refundowane przez NFZ... zajebisty kraj.