18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślub starego dziadka 65 lat z 12 latką. Eksperyment

xbandzior • 2016-02-24, 16:28
Murzyn reaguje pozytywnie, wpie**olu nie dostał ale mało brakowało :idzwch*j:

Aueternum

2016-02-24, 23:54
Kolejny filmik i znowu biały zły, a ten drugi dobry, za każdym razem, a tego co się sprzedał białasa powinni nagrodzić odpowiednio.

merh

2016-02-24, 23:56
ciekawe jaka bylaby reakcja murzyna,jakby to drugi murzyn robił sobie fotki z biała 12 latką,albo jakiś inny ciapaty. Niech zrobią film.Zobaczymy czym jest rasizm.

gadom

2016-02-24, 23:59
k***a, na ogół w dupie mam to co się dzieje na filmach z sadola, a zwłaszcza jakichś pranksterów z jutóba, ale ruszyło mnie to.

Ja wiem, że popularna jest opinia, że muzułmanom w Polsce "nic by nie zrobili, bo Polacy niewieścieją tak samo jak zachód", ale gdyby u nas taki eksperyment przeprowadzili, to dziadek by wyłapał co nieco.

Ja pie**olę i rodzice takich dziewczynek, które naprawdę wydawane są za mąż jako dzieci, godzą się na taką patologię.

Nie przetwarzam czegoś takiego. Bluescreen, k***a...

Filogyna

2016-02-25, 00:25
merh napisał/a:

ciekawe jaka bylaby reakcja murzyna,jakby to drugi murzyn robił sobie fotki z biała 12 latką,albo jakiś inny ciapaty. Niech zrobią film.Zobaczymy czym jest rasizm.



k***a, ziomek, połowy ludzi na świecie nie obchodzą wojenki 'czarni vs biali'. W wielkich mocno różnokolorowych miastach temat nie istnieje. Tak po prostu.

rubin69

2016-02-25, 00:51
@up to polecam wyprowadzić się do takiego różnokolorowego miasta i przekonać się na własnej skórze!

lewoskrzydlowy

2016-02-25, 02:37
pie**oli mnie czy to fejk czy nie fejk. Jak coś takiego zobaczę na ulicy to zobaczycie mnie na jutubie....

Albo na hardzie, to już zależy czy będę miał odpowiednio naostrzoną maczetę przy sobie.

Noct

2016-02-25, 06:49
Ciekawe, czy tak samo by reagowali, gdyby on miał na głowie jakieś gówno, a ona ubraną burke

myjek

2016-02-25, 13:55
@up

W Europie za zakłócanie spokoju muslima wszyscy dookoła poszliby siedzieć.

Filogyna

2016-02-25, 14:59
rubin69 napisał/a:

@up to polecam wyprowadzić się do takiego różnokolorowego miasta i przekonać się na własnej skórze!



W dwóch takich miastach zdarzyło mi się mieszkać.

piotrekt1976

2016-02-25, 19:28
Probem z tzw prankami i social experiments jest taki pozniej ludzie reaguja tak jak wiekszosc z Was :( . Niestety codzienie mnostwo dzieci wychodzi za maz lub zeni sie w wieku 5-15 lat bez swiadomej zgody, malo tego moze to was zaszokuje ale wielu z was ale ukonczeniu 9 lat bedzie widzialo co to tzw " prawdziwy" seks. Rzucacie sie, krzyczycie ze to kolejny prank a to zwykla social ktory ma pokazac jak wiele zla jest na swiecie. Nie rozumiecie nie dolujcie bo z tego co widze wiekszosc z was laduje np ten spot jak i wiele innych do jednego wora z np Wardega czy innym youtube smieciem... a szkoda .

zaniek123

2016-02-25, 21:08
przynajmniej por*cha nie to co ja...