18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Słowianie vs ciapaty w akademiku.

Jack Daniel's • 2013-04-10, 18:43
Świeżutka historia z jednego z warszawskich akademików, przyniesiona mi przez narzeczoną.

Słowem wstępu.
W owym akademiku są pokoje 3 osobowe w łączniku ze wspólną łazienką. W jednym mieszkają trzy Polki, w drugim trójka studentów na wymianie. Dwóch Rosjan i Azer.


Historia właściwa.
5 na 6 mieszkańców obu pokojów dziwiła obecność butelki i ciągle zachlapana podłoga. Po czasie wykapowali, że Azer-kozojebca podciera dupsko ręką, myje ją tą wodą (używając mydła dziewczyn) i wyciera się w nie swój ręcznik (bo go nie ma). I tak od września tamtego roku.
Póki co wlali mu do butelki Cillit, bo od razu będzie ręka pachnieć, ale dostałem zlecenie na dostarczenie z laboratorium jakiegoś bezwonnego rozpuszczalnika :D

Posłowie.
Ruscy do tej pory nie przekonali go do wódki, woli modły...

androgenius

2013-04-11, 14:54
Coś mi się mignęło fajne zdjęcie z białymi plamami, jak sądzę perhydrol, czyli woda utleniona. Znam osobiście łba, który tankował perhydrolem te śmieszne kible na wodę w kościołach, nawet afera w gazecie o tym była bo katole dostali białych wyprysków na łapach i czołach :D

poprostuadzia

2013-04-11, 15:11
Mieszkam już 5 rok w akademiku i z tego co wiem to ciapaty nie może dotknąć ręką swoich stref intymnych, dlatego ta woda w butelce jest po to, żeby dupsko podmyć al'a bidetem z butelki po prostu ją naciskając.

generalissimus

2013-04-11, 15:13
Ło matko.. Tak kombinujecie, a pogadać to nie łaska??!!

żartowałem.

w moim akademiku to samo- w kiblach butelki. dopóki nie wiedziałem ocb, myślałem, że może sprzątaczki do czegoś ich używają, ale jak poznałem tajemnicę, w każdej butelce którą napotkałem znajdował się kiep. Ponadto mój znajomy dolewał im czegoś, nie wiem co to, ale myślę że ocet też powinien załatwić sprawę. albo rozpuszczona sól.


qwachu

2013-04-11, 16:39
@poprostuadzia: prawą ręką się podetrzeć nie może.

Plecionkarz

2013-04-11, 17:10
od srajtaśmy hemoroidy się robią, może dobrze robi podmywając, na starość nie będzie mu wyłazić jakaś opuchlizna z rowa.

pattros

2013-04-11, 17:18
Z tego co wiem to gdzieś tam w krajach gdzie wolą zapinać kozy, jest taki zwyczaj że się zawsze podmywa lewą ręką, dlatego nie je się nią posiłku.

jednoręki-ujeżdżacz

2013-04-11, 17:46
Jack Daniel's napisał/a:

Posłowie.
Ruscy do tej pory nie przekonali go do wódki, woli modły...


Yyy, ruscy posłowie?

Skasik

2013-04-11, 18:11
Czy admini mogą rozdawać warny za używanie słowa "polaczki" ?

erni13

2013-04-11, 18:43
Dziwne, znam kilku Azerów i chleją ostro jak ruscy. Gadają po rusku i wgl... Ba, mam bardzo dobrą koleżankę z Azerbejdżanu i zauważyłem że oni podchodzą do swojej religii jak my...

Jack Daniel's

2013-04-11, 18:45
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:


Yyy, ruscy posłowie?



:facepalm:

androgenius

2013-04-11, 19:13
Skasik napisał/a:

Czy admini mogą rozdawać warny za używanie słowa "polaczki" ?



A co boli dupsko, poliaczku?

Given

2013-04-11, 19:27
Inaczej, czy moderatorzy/admini moga rozdawac bany za napinanie i nazywanie "polaczkami"? Kozak w necie p*zda w swiecie...

androgenius

2013-04-11, 20:13
Given napisał/a:

Inaczej, czy moderatorzy/admini moga rozdawac bany za napinanie i nazywanie "polaczkami"? Kozak w necie p*zda w swiecie...



Mogą, ale nie rozdają, bo nie ma tego w regulaminie, poliaczku. Poliaczki to wszystkich by pobanowali najchętniej.

ElManiure

2013-04-11, 20:50
proponuje trochę wieprzowinki zmielić w blenderku i porozstawiać trapy na kozo-jebce

Ar...........ch

2013-04-12, 00:20
Jack Daniel's napisał/a:


Byś się k***a nauczył czytać ze zrozumieniem w gimnazjum, to byś wiedział, że nie ona, tylko jej znajome z roku...
Moja mieszka u mnie w kuchni.



Nie martw się. Pewnie od czasu do czasu i tak przenosi Ci trochę tego ciapatego gówna na ryj.