18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Słowianie vs ciapaty w akademiku.

Jack Daniel's • 2013-04-10, 18:43
Świeżutka historia z jednego z warszawskich akademików, przyniesiona mi przez narzeczoną.

Słowem wstępu.
W owym akademiku są pokoje 3 osobowe w łączniku ze wspólną łazienką. W jednym mieszkają trzy Polki, w drugim trójka studentów na wymianie. Dwóch Rosjan i Azer.


Historia właściwa.
5 na 6 mieszkańców obu pokojów dziwiła obecność butelki i ciągle zachlapana podłoga. Po czasie wykapowali, że Azer-kozojebca podciera dupsko ręką, myje ją tą wodą (używając mydła dziewczyn) i wyciera się w nie swój ręcznik (bo go nie ma). I tak od września tamtego roku.
Póki co wlali mu do butelki Cillit, bo od razu będzie ręka pachnieć, ale dostałem zlecenie na dostarczenie z laboratorium jakiegoś bezwonnego rozpuszczalnika :D

Posłowie.
Ruscy do tej pory nie przekonali go do wódki, woli modły...

Ra...........it

2013-04-11, 09:11
łachachacha - twoja narzeczona mieszka z ciapatym i myje buzię mydłem smierdzącym ciapatym gównem

Jack Daniel's

2013-04-11, 13:08
RagicMabbit napisał/a:

łachachacha - twoja narzeczona mieszka z ciapatym i myje buzię mydłem smierdzącym ciapatym gównem


Byś się k***a nauczył czytać ze zrozumieniem w gimnazjum, to byś wiedział, że nie ona, tylko jej znajome z roku...
Moja mieszka u mnie w kuchni.

straatveger

2013-04-11, 13:23
Dobrze tak polaczkom, jeszcze powinni mu tę dupę wylizać.

:abused: polish baktery

go...........ek

2013-04-11, 13:31
proponuje upie**olić rękę to sprawa się rozwiąże :)

ko...........rz

2013-04-11, 13:45
Zostawiasz narzeczoną samą w akademiku? Nie chce Ci tego mówić wprost, więc rozkmiń trochę, hehe ;)

finkreth

2013-04-11, 13:47
Niech mu zamkną bekon w koranie albo położą na tym dywaniku modlitewnym.

Jack Daniel's

2013-04-11, 13:50
kobziarz napisał/a:

Zostawiasz narzeczoną samą w akademiku? Nie chce Ci tego mówić wprost, więc rozkmiń trochę, hehe ;)


Się na wykładzie dowiedziała, tępa pało.

Da...........id

2013-04-11, 14:07
Moi drodzy amatorzy...
Rozwiązanie tej sytuacji jest proste - azotan srebra :)
Barwi skórę na czarno, nie dość że ciapaty będzie głupim ciapatym to jeszcze stanie się czarny.

Drogie to ale efekt jest piękny.

shadow4601243

2013-04-11, 14:11
też kombinujecie, kilka kropel tabasco załatwi sprawę

Ra...........it

2013-04-11, 14:11
pardon - nie doczytałem, zmieniam komentarz.

łachachacha - twoja narzeczona całuje się na powitanie z przyjaciółkami, które mieszkają z ciapatym i myją buzię mydłem smierdzącym ciapatym gównem



a na marginesie coś mi się wydaje że mieszakcie w akademiku. ciapatemu jak wierzący dajcie wieprzowiny - rozpuszczalnik i kwas już sam sobie zaaplikuje

Kliksiu

2013-04-11, 14:15
historia bez morału, bez zakończenia, piszesz o jakichś swoich planach w zasadzie nie wiadomo chwalisz się czy żalisz...

Zrób coś fajnego potem tu napisz bo na dobrą sprawę zmarnowałeś mi w sumie 3 minuty życia, 1 na przeczytanie 2 na napisanie ci tego.

Alonso

2013-04-11, 14:18
Ta historia to fejk. Studenci zaczynają rok akademicki w październiku

herbalix

2013-04-11, 14:19
dobrze chociaż, że muje tą dupę

Jack Daniel's

2013-04-11, 14:30
Alonso napisał/a:

Ta historia to fejk. Studenci zaczynają rok akademicki w październiku


Ale Ci z wymiany przyjeżdżają w pierwszych tygodniach września :)

RagicMabbit napisał/a:


a na marginesie coś mi się wydaje że mieszakcie w akademiku.


Gdybyśmy mieszkali, to już dawno byłby materiał na hardzie ;)
Ale niestety stać nas na własne mieszkanie...

qwachu

2013-04-11, 14:43
Cytat:

Moja mieszka u mnie w kuchni.

I prawidłowo. :)

Moja narzeczona też ślicznie wczoraj wyglądała zza garów. Sumienie mnie tkneło i trochę mi się żal zrobiło, że ona tak ciągle tam siedzi i siedzi. Kazałem jej przynieść mi piwo z lodówki. 8-)


Ruskie Wódki pić nie nauczyli? Papieru używać też nie? Coś podrabiane te ruskie, albo wyjątkowo ciapaty ten ciapaty :)