18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowacka reklama

BongMan • 2012-10-19, 20:42
Staroć, ale chyba nie było.

manczas

2012-10-20, 09:23
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal


Tylko dla j***nych brudasów ;>

An...........kh

2012-10-20, 09:29
Najzabawniejsze jest to, że fani hipjobu i rabu zawsze najbardziej się spinają ^^

Żal dupę ściska, panowie?
Opinia lekarza jest jednoznaczna, co do tego jaki rodzaj muzyki jest najzdrowszy :amused:

Sz...........jk

2012-10-20, 09:33
O gustach się nie dyskutuje i ch*j ;) .

Anders Breivik

2012-10-20, 10:24
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal


Wniosek?
Każdy słucha to co mu się podoba.

babycow

2012-10-20, 11:15
nope, Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. > Death Metal

EdmundKemper

2012-10-20, 12:52
Anaal Nathrakh napisał/a:

Najzabawniejsze jest to, że fani hipjobu i rabu zawsze najbardziej się spinają ^^

Żal dupę ściska, panowie?
Opinia lekarza jest jednoznaczna, co do tego jaki rodzaj muzyki jest najzdrowszy :amused:



Jeśli dobrze zrozumiałem i odczytałem Twój język plemienny to hipjob=hiphop a rab=rap. Skoro tak, to czemu uważasz hiphop za muzykę? Widzisz, nienawidzisz a nawet nie wiesz czego. Poza tym jeśli kierujesz się w życiu reklamami to mówi samo za siebie.

pomaranczowy4

2012-10-20, 15:02
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal



kompleks niższości: "...Dążenie do wyższości jest ściśle związane z poczuciem niższości i kompensacją. Poczucie niższości jest wynikiem odkrycia jakiejkolwiek niedoskonałości czy ułomności. Na przykład każdy człowiek był dzieckiem, więc musiał czuć się gorszy, mniej sprawny i bardziej ułomny od dorosłego. Wg Adlera poczucie niższości jest główną siłą napędową i motywem ludzkiego działania..."

próbujesz coś udowodnić, sam nie wiem co? a piwa dostajesz od takich samych jak Ty, czyli niedowartościowanych ludzi. oczywiście z wyjątkami, żeby nie było, że uogólniam tak jak Ty.

An...........kh

2012-10-20, 15:20
Wniosek?

Hiptropu słuchają gimbanany :krejzi:

socjalmmv

2012-10-20, 15:46
@Anaal Nathrakh
Ja po twoim nicku twierdzę że lubisz sprośne rzeczy : )

wyrwiszmat88

2012-10-20, 16:52
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?

Hiptropu słuchają gimbanany :krejzi:



to jak nazwiesz 25 latka walczącego w internecie ? :lubieplacki:

Ibaka

2012-10-20, 22:27
Muzyka to muzyka, na ch*j drążyć temat :P

O gustach się nie dyskutuje, ch*je.

Crowlet

2012-10-21, 11:26
Anaal Nathrakh to taki zespolik, zajebisty swoją drogą. Tak czy siak, pie**olicie wszyscy. Wierzcie mi, że da się to wszystko pogodzić. Sam słucham od death metalu, przez bluesa do hip hopu i nie staram się hejtować gatunku. Hejtuję ch*jowych przedstawicieli danego gatunku. Jest denny metal i jest denny hip hop. Btw. ciekawy jestem, czy dożyję dnia, kiedy takie miśki jak Wy przestaną się spinać o gust.