18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślepy Kierowca Autobusu...

T3RMINATOR • 2018-01-11, 00:29
...oraz pieszy którego pieprznął i to zdrowo :mrgreen:



montv2

2018-01-11, 19:07
Oby jak najwięcej takich filmików, bo jak czasami jadę przez miasto i widzę jak te k***y wchodzą na pasy to tylko się modlę żeby to na mnie nie trafiło.
A miałem już masę sytuacji, że pierdoły szybkim krokiem się wpie**alają na pasy i nawet głowa w bok nie drgnie. k***y i samobójcy.

Paniczyk

2018-01-11, 21:29
Ale nim pie**olnęło, jak workiem z kartoflami.

Nemayu

2018-01-14, 02:08
Kierowca ma obowiązek zwolnić przed pasami. Skoro przed pasami jedziesz ze 20km/h to co za problem zahamować? Wiem, wy nie zwalniacie bo macie w dupie pieszych. Dlatego was tak piecze, że ryzykujecie życie innych ludzi żeby oszczędzić ze 3 sekundy, ale zwalacie winę na pieszego, który zdążył dojść do połowy pasa ruchu, żeby poczuć się lepiej, a kierowca przyspieszył na pasach...

Wina kierowcy bo przyspieszył na pasach i jest ślepy, a pieszy mógł jedynie uniknąć potrącenia poprzez zauważenie zj***nego kierowcy, króla szosy. Zdążył dojść do połowy j***nego pasa... To samo macie w temacie widoczności. Wina pieszego bo ciemno ubrany. Ubrany jasno? Też wina pieszego bo światła są jasne i kierowca mógł myśleć, że to światło. ch*j, że jechał z 80km/h widząc gówno na swoim nosie i nic więcej. j***ć logikę, j***ć pieszych (zaraz zaraz, wszyscy jesteśmy pieszymi... hmm...)