18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slender man

m3tr0wy • 2012-06-26, 19:23
"Slender Man" to pseudonim nadany tajemniczej postaci widzianej w tle kilku zdjęć w jednym z tematów forum SomethingAwful. Zdjęcia pokazywały dzieci i pewnego człowieka o smukłej sylwetce, czasem pojawiającego się w długich, poskręcanych włosach przypominających macki. Szczupły mężczyzna został odkryty na forum SomethingAwful w wątku skupionym wokół pożaru w którym zginęło wiele dzieci w latach 80-tych. Opisuje się go jako osobę noszącą czarny garnitur i czarny kapelusz, a jak sama nazwa wskazuje, wydaje się on być bardzo chudy i zdolny do rozciągnięcia swoich kończyn oraz tułowia w długości niemożliwej dla normalnego człowieka. Gdy wyciąga swoje ramiona, jego ofiary są wprowadzane w stan przypominający hipnozę, podczas której podchodzą do tej istoty nie z własnej woli.

Nie wiadomo czy pochłania, zabija lub porywa swoje ofiary do nieznanych miejsc lub innych wymiarów, gdyż nie ma żadnych dowodów lub śladów do wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków. Jak dotąd niewiele wiadomo, ale jego cele i siedliska są dość wyraźnie uzgodnione. Ma potrzebę porywania dzieci i często pojawia się tuż przed zniknięciem dziecka lub nawet kilku na raz. Wydaje się pojawiać w miejscach ukrytych we mgle, parkach lub lasach, co jest najprawdopodobniej jego sposobem na kamuflaż. Należy również zauważyć, że dzieci były w stanie go czasem zobaczyć, gdy w pobliżu nie było żadnych dorosłych, chociaż mówi się, że niektóre dorosłe osoby też go widziały. Dzieci również mają sny lub koszmary o szczupłym mężczyźnie, tuż przed ich zniknięciem. Powstaje mnóstwo dyskusji dotyczących możliwości zobaczenia Slender Mana przez inne osoby niż jego ofiary. Wielu ludzi jednak wierzy, że jeśli widzisz Slender Mana to jesteś jego ofiarą lub celem, chociaż nie ma na to żadnych dowodów.
















Dwa odzyskane zdjęcia z pożaru biblioteki w Stirling City. Zostały one zrobione w dzień zniknięcia czternastu dzieci. Istoty uznaje się jako skazy na filmie dokonane przez urzędników. Pożar w bibliotece wybuchł dokładnie tydzień później. Oryginalne zdjęcia skonfiskowano jako dowody.
1986, fotograf: Mary Thomas, zaginął 13 czerwca 1986 roku.
Podobno jest z tym jakieś nawiązanie w grze Minecraft. Postać która zwie się Enderman jest "podobna" do postaci ze zdjęć poprzednich.





Oto enderman.

Noxford

2012-06-27, 16:32
Jak dla mnie ściema, po co miałby istnieć jeden taki typ? I na ch*j mu te dzieci? A może tak wyglądają reprezentanci obcej cywilizacji?

m3tr0wy

2012-06-27, 16:36
Noxford napisał/a:

Jak dla mnie ściema, po co miałby istnieć jeden taki typ? I na ch*j mu te dzieci? A może tak wyglądają reprezentanci obcej cywilizacji?


Poczytaj może co to jest creepypasta, co ma na celu, a dopiero potem się wypowiadaj.

ImmortalViking

2012-06-27, 17:31
Ktoś tam napisał o przykrywce dla pedofilii, faktem jest, że Amerykańce lubią sobie wymyślać takie historie.
A Entry to fejk, w pierwszym widać, że jest wzrostu przeciętnego człowieka :P

m3tr0wy

2012-06-27, 17:34
ImmortalViking napisał/a:

Ktoś tam napisał o przykrywce dla pedofilii, faktem jest, że Amerykańce lubią sobie wymyślać takie historie.
A Entry to fejk, w pierwszym widać, że jest wzrostu przeciętnego człowieka :P


Rozbijają mnie te komentarze typu fejk. Poczytaj na czym polega creepypasta, a po drugie na zdjecia to jest o wiele wiele wyższy od przeciętnego człowieka.

blaszanykaszel

2012-06-27, 17:38
Piwko za moją ulubioną creepypaste. Co do Endermana, to Notch (twórca minecrafta) szukał pomysłów na nowego, 'strasznego' moba i na 4chanie i reddicie mnóstwo graczy spisywało swoje pomysły. Najbardziej popularnym był właśnie mob na bazie slendermana, dlatego też nazywa się Enderman, choć pierwotnie Notch chciał nazwać go Farlander. Farlands w poprzednich update'ach MC było miejscem gdzie silnik gry 'nie wyrabiał' i tworzył dziwne, charakterystyczne formacje skalne.

Noxford

2012-07-02, 00:33
Metrowy, widzę że masz ostrą schizę na temat tej całej creepypasta. Czyli mam wierzyć we wszystko co napisze mi ta strona i zobaczę na tych zdjęciach?

m3tr0wy

2012-07-02, 08:38
Noxford napisał/a:

Metrowy, widzę że masz ostrą schizę na temat tej całej creepypasta. Czyli mam wierzyć we wszystko co napisze mi ta strona i zobaczę na tych zdjęciach?


O ja pie**ole, kolejnemu tłumacz...
Przeczytaj sobie co to jest creepypasta, to się dowiesz po co to piszę!

Mr Dan

2012-07-20, 20:44
Ostatnio popularną straszną grą stał się "Slender". W tej grze chodzi o to, że jesteś małą dziewczynką, a nasz smukły kolega jest pedofilem, czy czymś takim. Masz znaleźć 8 kartek w lesie, które są powieszone w różnych miejscach na mapie.

Polecam film każdemu, co lubi patrzeć, jak inni krzyczą za strachu :psycho:

PewDiePie



Cry



Rooster Teeth (Rage Quit)



WhiteBoy7thst


ru_ziolo

2012-07-20, 21:06
Czego oni drą te ryje. k***a pojeby. Drą jak małe p*zdy przestraszone. Urodzili się facetami a powinni babami.

Milion baksów

2012-09-21, 16:00
Mnie to tylko dziwi, czemu te wszystkie wielkie stopy, slender man'y, moth man'y pojawiają się tylko w USA. Co do tematu, to dobry, fajnie się taki tekst czyta.