18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nizaryta1

2016-07-23, 13:46
@up, Ta, ale umiarkowanie jest cnotą.

dziaad

2016-07-23, 14:46
prowadzę niewielki dom weselny (taka bardziej sala do wynajęcia). wczoraj, podczas osiemnastki na jakieś siedemdziesiąt osób, koło jedenastej wieczorem patrzę, a tu k***a ze dwadzieścia osób wypie**ala nagle z sali i biegnie na plac zabaw przy budynku. wszyscy wpie**alają się do domku dla dzieci (3x3 metry max.) i siedzą tam z pięć minut. krzyki, wrzaski jak k***a w małpiarni. potem się dowiaduję że jakiś rzadki pokemon tam był czy cuś... poj***ło do końca. nawet grajki przestali grać i też poszli zobaczyć co się dzieje, z resztą ta jak połowa osób, które nie wybiegły od razu.

Nizaryta1

2016-07-23, 16:00
@up, Widzisz? a jakbyśmy mieli Teksańskie prawo to mógłbyś ich zastrzelić.

Na swojej posesji.

Pielex

2016-07-23, 20:56
Coś mi się zdaje, że ta cała rozszerzona rzeczywistość to może być całkiem sprawny mechanizm eliminowania idiotów ze społeczeństwa.

BulaKSSG

2016-07-24, 10:13
ellsworth napisał/a:

@BulaKSSG Tak, właśnie tak. Dorośli ludzie, wykształceni, chodzący do pracy, utrzymujący rodziny. Dlaczego? Po prostu w każdym siedzi dziecko (no może nie w każdym, ale ci nieliczni którzy dorastając całkiem utracili ten pierwiastek dziecka są nieznośni). 20 lat temu Pokemony to był wielki hit i każde dziecko się tym bawiło. Nie ma absolutnie nic dziwnego, że dziś tak wiele osób koło 30 się tym cieszy.



Co za pie**olenie. Sam za gówniaka jarałem się pokemonami, w czasach nastoletnich zabijałem czas przechodząc Pokemon Red PL na emulatorze do Game Boya, zostałem mistrzem Pokemon jakieś 5-6 razy, ale ze wszystkiego się wyrasta. Jako człowiek, który grał, oglądał, zbierał karty i tazoosy, wciąż nie rozumiem, jak można w tym wieku biegać po mieście i bawić się w takie gówno.

maddog77

2016-07-24, 11:26
W sumie jedyny plus że ludzie ruszają dupę z domu.

Gitte010

2016-07-26, 00:47
Mając przypał zwalajcie na Pokemony !!! Nic wam nie udowodnią :)