18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślązak i Dota 2

siwers3 • 2013-01-26, 10:50
Czyli gra, której nie rozumiem( i nie do końca lubię ten gatunek), w dodatku w odmianie języka, którą też ciężko mi przyswoić, ale mimo to ogląda się przyjemnie.



Co to jest ta Dota

siwers3

2013-01-26, 22:32
@up
Na tubie można go znaleźć pod nazwą freaky gamerzz(wklepiesz w wyszukiwarkę i Ci znajdzie).

Kanał prowadzi z dwoma innymi osobami.

Mateusz5042

2013-01-26, 23:09
Ja jestem z Mazowieckiego i szczerze wstyd mi za takiego warszawiaczka. A jeśli chodzi o Śląsk to byłem już kilka razy z tatą jak jeździliśmy w trasy i fajnie jest tam nie powiem i co do języka to może jest inny ale jak komuś się nie podoba to niech się wypowiada ;)

PS. Moim zdaniem koleś ma fajną gadkę :D

megamo

2013-01-26, 23:15
pytanie do ślązaka który pracuje w holandii ;] Ja: a ty z polski to skąd jesteś ? Ślązak: ja nie z polski ja ze śląska
tośmy ku..a pogadali idziem na wierch

ociep

2013-01-26, 23:37
Każdy ślązak powinnien dostac raz w tygodniu strzał w potylice. mniej bedzie szczekania

dikey2

2013-01-26, 23:53
A jest jakis material gdzie nie gra w gre tylko o czym mowi bo chce dla znajomego slazaka puscic i sprawdzic ile w nim slazaka :D

aopia

2013-01-27, 00:12
Hiros napisał/a:

a wy to cioty jesteście. Ciśniecie na Śląsk a nigdy tam nie byliście.


A ty pajacu z góry wypie**alaj warszawiak j***ny sie odzywa

czekam na warna:* :*


Pociśnij Warszawę/warszawiaka i oczekuj wirtualne piwa. pie**olone małomiasteczkowe zakompleksione bydło. Czy ci się to podoba czy nie, Warszawa to wizytówka naszego kraju. Przyjedź, zobacz. A potem pojedź do Łodzi, Katowic, Bydgoszczy. I potem wysuwaj wnioski. Wieśniaka, bydlaka i chama spotkasz wszędzie, miejsce zamieszkania od tego nie zależy. Ale powinieneś mieć szacunek do miasta, które jest stolicą twojej ojczyzny.

Chyba, że jesteś ze śląska, to walcz o swoją autonomię i stolicę swojego regionu.

ZibirZibi

2013-01-27, 00:26
nie ogarnia doty

femiflower

2013-01-27, 01:17
Jakbym miał go w teamie i padałby od wieży mając tylko sticka w ekwipunku to bym chyba monitor przez okno wyrzucił.

barabaq

2013-01-27, 02:46
Typ jest ch*jowy. 'Godo' nie po mojemu. Nigdy mu okejki czy tam piwa nie dałem bo nie lubię pie**olenia od rzeczy. sp***alać z tym.

le...........ce

2013-01-27, 02:55
19kristofer95 napisał/a:

k***a, w Polsce jest i mówi po niemiecku ...


Zacytuj mi jedno zdanie, które powiedział po niemiecku.

Un_Nem

2013-01-27, 13:16
az milo popaczec jak gorole sie prujom :)
wsiory.

NecroVision

2013-01-27, 13:22
aopia napisał/a:


Pociśnij Warszawę/warszawiaka i oczekuj wirtualne piwa. pie**olone małomiasteczkowe zakompleksione bydło. Czy ci się to podoba czy nie, Warszawa to wizytówka naszego kraju. Przyjedź, zobacz. A potem pojedź do Łodzi, Katowic, Bydgoszczy. I potem wysuwaj wnioski. Wieśniaka, bydlaka i chama spotkasz wszędzie, miejsce zamieszkania od tego nie zależy. Ale powinieneś mieć szacunek do miasta, które jest stolicą twojej ojczyzny.

Chyba, że jesteś ze śląska, to walcz o swoją autonomię i stolicę swojego regionu.



Koleś nie ciśnie na Warszawę, tylko na "warszawiaków" - osoby mające się k***a za nadludzi, lepszych, mądrych, po prostu ludzi wyższego szczebla. "warszawiak" to nie osoba mieszkająca w Warszawie... Tak samo jak Ślązak to nie osoba mieszkająca na Śląsku k***a. Niech mnie ch*j strzeli k***a, szlag trafia jak czyta się takie wypociny... j***ć to jak kto mówi, gdzie się urodził, on jest Polakiem nie mniej niż każdy z nas k***a...

sc33

2013-01-27, 19:25
Gdyby Slask byl odseparowany od reszty kraju to ch*ja byscie mieli taka prawda bo jak odjedziesz 50km od Warszawy to same pola i wioski, a na Slasku gdzie bys nie pojechal tam zaklady pracy... GOP mowi wam to cos frajerzy??? Ale wracajac do tematu czyli tego, ze smiejecie sie z gwary slaskiej co dla mnie jest niezrozumiale i pokazuje jakie z was prostaki, a SLAZACY to ludzie prosci i ogarnieci. Pierunki gorole do pieca z wami!