18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sława Ukrainie

TT4 • 2017-03-21, 00:12
Sława bohaterom.

Jakiś tam ichni wiec polityczny gdzieś na prowincji.


tomeekcz

2017-03-21, 18:07
cokolwiek wykrzykniesz indorom, to gulgoczą... tak samo jak zaczniesz od nich uciekać, to zaczną cię gonić

martinkane

2017-03-22, 08:26
sezamkowy potomku banderowców Lepiej napisz ilu Lachów zarezali twoi dziadowie na Wołyniu.Bo widzę że piszesz jak typowy gieroj z pod Wrocławia którego dziadkowie uciekli z Kresów na polskich papierach uprzednio mordując ich wlascicieli!!!!Polak, który popiera faszystów banderowców jest w mojej opinii durniem i zdrajcą plującym na groby pomordowanych na Wołyniu, czyli zwykłą mendą gorszą od folksdojcza. Czy zapomnieliście, że to faszyści banderowcy jeszcze na Majdanie zgłosili roszczenia terytorialne wobec Polski; że największy aplauz na Majdanie wzbudził film z rozstrzeliwania Polaka przez UPA. Takich gnid jak ty zjechało się teraz do Polski 1.5 miliona .Wasze miejsce to Dombas i walka z kacapami tylko nie zapomnijcie o pieluchach.Wy umiecie walczyć tylko z kobietami, starcami i dziećmi.

Przeczytajcie co pejsy myślą o ukrach i jaki mają zamiar względem tej nacji :D :D :D :D



„Nie należy upokarzać się przyznając do bycia Ukraińcem!” – emocjonalnie wyjaśnił Groisman. „Dla wszystkich i tak jest oczywiste, że jesteśmy potomkami proroków Izraela, to nasze korzenie. Na Ukrainie, najwyższe urzędy publiczne, partie polityczne, duże przedsiębiorstwa i instytucje finansowe należą teraz do Żydów, bo Żydzi to mądry i pracowity naród, a to potwierdza wybraństwo Boże i wyjątkowa pozycja Żydów na Ukrainie. Prezydent P.Poroszenko, Prezes Rady Ministrów A.Jaceniuk, Przewodniczący Krajowej Rady Bezpieczeństwa O.Turczynow – Żydzi i każdy z nich powinien być dumny z bycia Żydem.



Ukraińcy również muszą uznać przodującą rolę żydowskiej nacji w rozwoju państwa narodowego.” – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy




Zauważcie że na wschodzie Ukrainy walczy głównie gwardia narodowa.Koszerne towarzystwo postanowiło upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Pozbyć się rosyjskojęzycznej ludności wschodu i przy okazji maksymalnie wykrwawić nacjonalistów nie udzielając im pomocy w potrzebie.Zresztą oni są tak głupi ze nie widzą że posłano ich do walki w roli mięcha armatniego przeznaczonego na odstrzał.Po to by koszerni oligarchowie mogli zachować władzę.

Na koniec dodam że każdy Polak powinien pamiętać o wszystkich zbrodniach, a szczególnie o tych gdzie MORDERCOW czci się do dzisiaj jako "bohaterów narodowych" i stawia się im pomniki. Jakoś nie słyszałem, aby w Niemczech powstawały pomniki Himmlera. Mylę się banderowskie pomioty?





martinkane

2017-03-23, 08:32
Młodych Ukraińców studiujących w Polsce od dawna szkolono - jeszcze za czasów Sikorskiego i Sienkiewicza - do propagandowej dywersji. Teraz widzimy ich wysyp na polskich forach.Przeczytajcie wypowiedzi pejsatej Tymoszenko - ta "potrzeba mordowania" pozostała niezmienna. A pomniki Bandery rosną jak "grzyby po deszczu" mimo, ze mordował tak dawno. Na samym tylko lubelskim UMCS studiuje ponad 600 Ukraińców. Wszyscy maja załatwione Karty Polaka, studiują za darmo i do tego sute rządowe stypendia. Nienawidzą wszystkich i wszystkiego, poza sobą. W skali kraju za darmo studiuje w Polsce tysiące potomków banderowców.W telewizji nie mówią ile ropy i węgla dajemy za darmo tej hołocie .Dlaczego my podatnicy mamy dawać pieniądze na ratowanie tego niby narodu. Jak może prezydent Duda tak łatwo dawać pieniądze mordercom naszego narodu . a przekazał im ponad 4 miliardy.Pomaganie tym bandytom ze wschodu to wstyd i hańba dla Polski i plucie na groby tych co zostali pomordowani przez te ukraińskie ścierwa.Przyjdzie czas że banda zidiociałych i sprzedajnych polityków zastanie rozliczona za działania na szkodę Polski.A ty sezamkowy pomiocie banderowców i ukraińskiej dz**ki won na ukrainę i przestać okradać polskiego podatnika.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-23, 12:58
@martinkane

Przeczytaj ze zrozumieniem drogi chłopcze, słoneczko i przyszłość narodu co napisałem - dla mnie nacjozjebizm w każdej skrajnej formie jest sp***oloną ideologią dla debili, ćwierć inteligentnego kolektywu nie potrafiącego myśleć racjonalnie ani samodzielnie, zwłaszcza ukraiński nazizm pączkujący na Ukrainie w celu zapędzenia młodego bezmyślnego bydła do wojska na potrzeby geopolitycznych gierek między Rosją a USA/NATO.
Nacjozjebizm i kult bandery jest narzędziem do sterowania głupim bezmyślnym motłochem niczego nie świadomym, zgniłym moralnie, dlatego ja zawsze piszę - są owieczki i są pasterze, wal w pasterzy a nie owce, bo owce są bezmyślne i łatwo można je reedukować, a w pełni świadomi pasterze wszystkim sterują ;-)

Taką retorykę jaką Ty stosujesz można spokojnie używać wobec Ukraińców, którzy utożsamiają się z mordercami z UPA pod czerwono-czarną flagą, ale Ukraina NIE jest monolitem jak Polska, żyje tam wielu ludzi, którzy mają wysrane na morderców z UPA tak jak i u nas jest mnóstwo ludzi, którzy mają wysrane na skrajne nacjololo pie**olenie ;-)

PS. Nie, nie jestem Ukraińcem :amused:

martinkane

2017-03-24, 07:41
sezamkowy....................Skoro piszesz do mnie "drogi chłopcze"" to współczuje podagry., szkoda z tobą dyskutować. No ale w twoim wieku zanik kory mózgowej to normalka, wybaczam ci zatem twoje wcześniejsze kalumnie ale nie mam ochoty na dalszą korespondencję. Tu by się geriatra przydał ja nie dam rady. :D

sezamkowyRozpierdol

2017-03-24, 08:51
@martinkane

Dorośnij chłopcze zanim zabierzesz się za dyskusje geopolityczne :lol:
Tu potrzebna jest wiedza, racjonalne myślenie i ocena sytuacji oraz odrzucenie uprzedzeń i zasranych ideologii szufladkujących umysł ;-)

Pod podobnym tematem ktoś zasugerował, że jestem ruskim agentem - Ty sugerujesz, że jestem potomkiem banderowców :krejzi: Zastanówcie się w końcu dwie skrajne strony medalu czy jestem opłacany przez SBU czy GRU :krejzi:

martinkane

2017-03-24, 10:40
Nie przeżywaj tak, bo majtek nie dopierzesz polityku od siedmiu boleści.Wiem że V kolumna judebanderowska czuwa i atakuje chamskimi wpisami co widać po niektórych komentarzach nawet twoich.I czy jesteś ukrem,pejsem czy kacapem to ma najmniejsze znaczenie,ważne że siejesz głupią propagandę.Prawda jest taka że my Polacy jeszcze długo wam będziemy Wołyń pamiętać i wasze bestialstwo.Każdy jest dobry kto wam mordę utrze. Nawet Putin.
Jesteście wredną, fałszywą i zwyrodniała nacją. I dostaniecie na co zasłużyliście. Będziecie niewolnikami żydowskich oligarchów przez długie lata, cierpiąc biedę z nędzą.
Co mnie specjalnie nie smuci.