topic

Sława Ukrainie

~TT4 • 2017-03-21, 00:12
Sława bohaterom.

Jakiś tam ichni wiec polityczny gdzieś na prowincji.


CoJaTamKurwaWiem

2017-03-21, 03:56
k***a... ide spac....
Ja tam slysze jak te indyki odpowiadaja mu "allahu akbar..."

Ba...........yk

2017-03-21, 07:22
Piwko ląduje w Indyczych dzióbkach :)

nowynick

2017-03-21, 08:01
Nawet indyki śmieją się z tego ich hasła :D

Zajebiście położona kraina, żyzne gleby, bogactwa naturalne a głąby nie potrafią jednej władzy wybrać i dać im porządzić parę tylko max trzy i majdan/pomarańczowa rewolucja/rokosz/zatłuczenie atamana buławą...

Jak ten kraj ma być wielki, silny czy coś jak sami się wewnętrznie nawzajem gnoją znacznie gorzej od Polaków? Toć tylko idiota nie skorzysta z sytuacji gdzie sąsiad zarzyna swoją armię w wojnie domowej... Dziś Rosja, kiedyś Polska, Chazarowie czy Orda, zawsze znajdzie się ktoś kto się nad nimi ulituje :amused: i podbije Sicz zanim się zarżną tam wszyscy nawzajem...

martinkane

2017-03-21, 09:13
Rosjanie jak i Ukraińcy to mordercy Polaków. Teraz sami, między sobą się wyżynają. Polacy powinni stać z boku i się tylko przyglądać jak się wielowiekowi wrogowie Polski na wzajem mordują. Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia. Umierają Ukraińcy i umierają Rosjanie. Jak to mówi bardzo mądre, polskie przysłowie: "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Jak widać sprawiedliwość właśnie nadeszła.

nano50

2017-03-21, 09:15
martinkane napisał/a:

Rosjanie jak i Ukraińcy to mordercy Polaków. Teraz sami, między sobą się wyżynają. Polacy powinni stać z boku i się tylko przyglądać jak się wielowiekowi wrogowie Polski na wzajem mordują. Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia. Umierają Ukraińcy i umierają Rosjanie. Jak to mówi bardzo mądre, polskie przysłowie: "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Jak widać sprawiedliwość właśnie nadeszła.Z Twoim spojrzeniem to wszystkie narody z nami graniczące przez lata historii to nasi wrogowie.

nowynick

2017-03-21, 09:35
:roll:


Z niektórymi to nawet graniczyć nie musimy żeby ich nie lubić za przeszłość, ba powiem więcej: my potrafimy nawet nie lubić tych nacji, z którymi nigdy wojny nie toczyliśmy :D

magicrodek123

2017-03-21, 10:07
My też ich wyżynaliśmy, kiedyś to wszyscy się w pień wyżynali bez większego powodu :mrgreen:

nowynick

2017-03-21, 10:50
magicrodek123 napisał/a:

My też ich wyżynaliśmy, kiedyś to wszyscy się w pień wyżynali bez większego powodu :mrgreen:tak bez powodu, komuś się nudziło to zamawiał zaopatrzenie, najmował tysiące najemników czy żołnierzy na żołdzie trzymał, zakupywał tysiące ton żelastwa i dawał robotę wszystkim okolicznym płatnerzom i kowalom tylko po to żeby sobie zrobić rajd po obcej ziemi... ;-)

oczywiście bywały też przypadki niby charytatywne (np. chęci szerzenia własnej religii), ale tak po prawdzie to każda wymówka żeby splądrować bogate miasta i pogwałcić młode białogłówki jest dobra :-P

kotorminator

2017-03-21, 13:53
Czy tylko ja widzę, że szmaciarz podnosi rękę w geście hitlerowskim?

Leniwiec_Leszek

2017-03-21, 15:42
Gościu wygląda na Tatara z Krymu, czy gdzie oni na tej Ukrainie siedzą.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-21, 16:00
martinkane napisał/a:

Rosjanie jak i Ukraińcy to mordercy Polaków. Teraz sami, między sobą się wyżynają. Polacy powinni stać z boku i się tylko przyglądać jak się wielowiekowi wrogowie Polski na wzajem mordują. Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia. Umierają Ukraińcy i umierają Rosjanie. Jak to mówi bardzo mądre, polskie przysłowie: "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Jak widać sprawiedliwość właśnie nadeszła.Jesteś k***a bardziej głupi niż te wszystkie cymbały, redaktorzyny z Frondy razem wzięte banda popie**oleńców :idzwch*j:
Wyjaśnij mi logicznie i racjonalnie używając mózgu a nie gówna w czaszce - jaka jest podstawa do tego, by winić dzisiejszych, dzisiejsze pokolenie Rosjan czy Ukraińców za stalinowskie zbrodnie lub Wołyń k***a ludzi, których jeszcze na świecie nie było ani ich rodziców :lol:

Rozumiem winić tych, którzy hailują do morderców z UPA oraz hołdują stalinistom i podpisują się pod nimi w pełni świadomie, ale zamiast pisać takie pierdoły może zacznij im to tłumaczyć, że ich kraj jest areną walk między Rosją a USA, hołduje się morderców na potrzeby wojny by wzmacniać nastroje nacjonalistyczne by zyskać zasoby ludzkie na potrzeby wojenne, młodych i naiwnych zaciągnąć do armii "w imię ojczyzny" (a raczej w imię międzynarodowych cudzych interesów), zachęcaj ludzi do racjonalnego logicznego myślenia.

"Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia." - pie**olnij się w łeb :amused: Wielki k***a powód do dumy bo zwykli szarzy ludzie z przegniłymi mózgami od propagandy obydwu stron mordują się w wyniku geopolitycznych wojenek oligarchów między USA a Rosją.
Władza trzyma ludzi za jajca przy pomocy mediów, są pasterze i są owieczki - nie wiń owieczki, wiń pasterzy :-D

b7kj

2017-03-21, 16:53
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:k***a ludzi, których jeszcze na świecie nie było ani ich rodziców :lol:No już sie tak k***a nie rozpędzaj bo w tym roku mija dopiero 74 rocznica mordów Wołyńskich z '43, trochę banderowskiego ścierwa jeszcze żyje, a ich dzieci z pewnością.

ch*j, żyją se to niech se żyją, mają tą swoją samoistną Ukrainę to niech mają, j***ł ich pies. Niedługo stuknie jej 30 lat jako suwerenne państwo i co ? I gówno, każdy ma ją w dupie, Rosja wchodzi jak do siebie i świat to olewa, więc szczekać sobie mogą do woli, mają wręcz zerowe poparcie na arenie międzynarodowej.

Ja osobiście trochę literatury o Wołyniu przerzuciłem - książek, dokumentów, zeznań, listów ocalonych itp., zdarzało mi się też rozmawiać z dziećmi Wołyniaków czy własną prababcią, i nóż w kieszeni mi się otwiera gdy słyszę określenia "wojna polsko-ukraińska", "odwet za pacyfikację ziemi chełmskiej", "partyzantka sowiecka" czy inne fantazyjne tłumaczenia strony ukraińskiej. Często ze strony Ukraińców zamieszkałych w Polsce którzy coś tam wiedzą o historii ziemi wołyńskiej, padają też stwierdzenia że nie byliśmy lepsi (Jedwabne, pogrom kielecki czy wysiedlenia ukrów 1944-46).

W żadnych oficjalnych przeprosinach ze strony Ukrainy nie padło stwierdzenie "ludobójstwo", a Bandera czy Szuchewycz jest kreowany na bohatera narodowego - to jest największy zarzut pod ich adresem. Chcą pojednania, współpracy ? Nie ma problemu, ale najpierw trzeba rozliczyć się z historii, wziąć na klatę temat a nie szukać wymówek i zwalać winę na innych (piję tutaj np. wypowiedzi obecnej wicepremier Ukrainy o tym że nie wiedzą za co mają przepraszać). Bez tego - ch*j im w dupę jako państwu, niech się tłuką w tym Donbasie.