18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki przedawkowania lewackich ideologii

Ptoon • 2016-01-03, 22:19
Nie będę terroryzował społeczności sadistica oryginałem. Dla odważnych ( https://www.youtube.com/watch?v=Zi1gortW-Zs ), ale ostrzegam, nadaje się na harda. Tutaj wstawiam humorystyczny komentarz do wypowiedzi tej feminazilgbtqueervegan idiotki.



Polecam kanał tego gościa, jest jeszcze parę śmiesznych komentarzy do wypocin internetowych wojowników lewactwa.

Jak za mocne na harda, to angielski wymagany na poziomie :idzwch*j:

prufk

2016-01-03, 22:38
kula w czape i zalatwione

Ka...........la

2016-01-03, 23:59
Jestem ślepy, a nie mogę na nią patrzeć.

lobominator

2016-01-04, 01:06
O k***a, co to to to jest to coś w tym filmie?

Dzisiaj

2016-01-04, 01:35
z jednej strony szkoda slow... czasu i klawiatury bo ona nigdy tego nie przeczyta, z drugiej strony milo poczytac komentarze i utwierdzic se w przekonaniu, ze swiat nie zwariowal i 99.9% ludzi mysli normalnie. 0.1% jest chorych psychicznie i boryka sie z wlasna seksualnoscia. Zeby ukryc fakt bycia nie do konca zdrowym na umysle - staraja sie to jakos unormowac i zaczynaja wymyslac roznego rodzaju wyrazy by to najpierw nazwac, pozniej rozpowrzechnic a na koniec wprowadzic do porzadku dziennego i do wymiaru sprawiedliwosci - tak by kazdy przejaw krytyki, badz lekko mowiac stwierdzenie, ze ktos nie jest normalny bylo karane, jako przesladowanie mniejszosci seksualnych.

Mozna napisac, ze niebawem fani zoofilii beda chcieli ejestrowac malzenstwa z koniem czy psem, ale obroncy zoofili powiedza, ze to nei to samo bo zwierze niemoze wyrazic zgody na seks i dlatego to nie to samo co pederstwo itd.

Ciekawi mnie zatem - kiedy fani srania na klate (za zgoda partnerów) zaczna krzyczec, ze sa przesladowani i cha rownych praw, za chca byc traktowani jako mniejszosc seksualna i nalezec do LGBTch*jIMWDUPE :homer:

kocyk8000

2016-01-04, 03:21
nie ogladajcie tego syfu zeby k***isko nie mialo dochodow z yt, niech zdycha j***na dz**ka z glodu

sars80

2016-01-04, 11:43
to przestroga czy propagowanie

ko...........er

2016-01-04, 12:49
kocyk8000 napisał/a:

nie ogladajcie tego syfu zeby k***isko nie mialo dochodow z yt, niech zdycha j***na dz**ka z glodu


ty k***a idioto nawet nie zobaczyłeś że to prześmiewczy filmik tępy ch*ju , won do szkoły śmieciu

kocyk8000

2016-01-04, 14:20
kolpolter napisał/a:


ty k***a idioto nawet nie zobaczyłeś że to prześmiewczy filmik tępy ch*ju , won do szkoły śmieciu


takiego ch*jstwa to ja nawet ogladac nie mam zamiaru zeby sprawdzic na jaki temat jest

SmileyRipper

2016-01-05, 09:56
Hey moron! You fking MORON!

Jakie to słodkie, kiedy ktoś używa zwrotów, których nie rozumie i wplata je w swoją wizję "równości". Wynika, że muszę zacząć przepraszać za to, że jestem mężczyzną, mam pracę, zarabiam i utrzymuję rodzinę, nie r*cham facetów, nie wrzucam filtrów na zdjęcie profilowe i nie biorę udziału w działaniach Klubu Obrażonych Dzieciaczków... Albo poprostu pójdę się wys**ć i mi przejdzie

hienamas

2016-01-05, 20:56
na to gówno nie da się patrzeć
tak chodzi mi o to coś na filmiku

Cruciator

2016-01-05, 20:58
it's a prank bro!! ;P

Tekwondo

2016-01-05, 21:09
ja nie jestem nawet w stanie zrozumieć o co tutaj chodzi, jakie CIS SRIS? wtf

białywęgorz

2016-01-05, 21:16
To facet? To kobieta? Nie! To feministka! :mrgreen:

socjalmmv

2016-01-05, 21:16
ktoś tak wyglądający nie może być normalny