18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki przedawkowania lewackich ideologii

Ptoon • 2016-01-03, 22:19
Nie będę terroryzował społeczności sadistica oryginałem. Dla odważnych ( https://www.youtube.com/watch?v=Zi1gortW-Zs ), ale ostrzegam, nadaje się na harda. Tutaj wstawiam humorystyczny komentarz do wypowiedzi tej feminazilgbtqueervegan idiotki.



Polecam kanał tego gościa, jest jeszcze parę śmiesznych komentarzy do wypocin internetowych wojowników lewactwa.

Jak za mocne na harda, to angielski wymagany na poziomie :idzwch*j:

PoliteP

2016-01-05, 21:24
Widzę tu dwa rozwiązania:

1. Wepchnąć siłą ku*asa po same dżądra.
Skutek- uniemożliwienie wypowiedzi, czyli cel osiągnięty.
Efekt uboczny: No ładna ona nie jest i zostanie czarna otoczka na ch*ju.

2. Zmusić do zrobienia "dziubka" w pozycji horyzontalnej;
usiąść na twarzy tak, aby szminka dokładnie odbiła się na anusie.
Przenieść środek ciężkości w górę twarzy i odcisnąć na czole piękny ślad naszego "dziubka".
Skutek: Anus na czole.
Efekt uboczny: k***a! Anus na czole:D

777

2016-01-05, 22:03
Jakie to szczęście, że transgendery nie mogą mieć dzieci - ich debilizm wymrze śmiercią naturalną, no bo kto normalny chce pozbawić się możliwości reprodukcji?

Dobrutro

2016-01-05, 22:21
Nie wytrwałem do końca. To tak jakby oglądać kolesia co przedrzeźnia upośledzonego, nic w tym zabawnego.

Tassadar

2016-01-05, 22:39
Po co to bydle istnieje. Żadnego sensu życia to nie reprezentuje. W ogólnym rozumieniu sensu istnienia człowieka. Nie dodaje niczego do cywilizacji, nie produkuje nie wnosi nic. Totalne zero, a nawet gorzej. Bo marnuje czas i pieniądze a także tlen na oddychanie. Wciąż jestem bardzo ciekawy do jakich rezultatów doprowadzi ten plan, jaki jest główny cel w propagowaniu tego gówna.