18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuterzysta chce nam coś pokazać

Flodzia • 2022-05-07, 17:58

No i fajnie 8-)

baronturbina

2022-05-09, 22:32
djpyza napisał/a:

ja wiem z skąd jestem i jakie moje korzenie ale ty to nie wiesz jestem pewien na 100% jesteś j***ną nie douczoną patologią i ci powtarzam naucz się czytać ze zrozumieniem. ale czego można się spodziewać po młodym bachorze co mu stary i stara za światło płaci i gotuję obiady. takich leszczy jak ty jest pełno ! wyjdziesz z swego pokoju w domu to może zaczniesz ogarniać bo jak na razie to żyjesz w sadolowym świecie takie jest twoje smutne życie !a udajesz takiego mądrego ale każdy wie jakie twoje są realia bo nie rozumiesz prostych zdań. nie zaczynam wielka literą bo ciągle mam komunikat by tego nie używać cepie pusty łbie więc może jedno dotrze do twojego pustego łba czemu nie pisze wielka literą dzbanie.....


Emil nie wygłupiaj się. Jak mogę czytac twoje wypociny ze zrozumieniem? Kiedy ty nie potrafisz zdania po polsku napisać. Na początek… wiesz co to interpunkcja?

djpyza

2022-05-10, 11:06
baronturbina napisał/a:

Emil nie wygłupiaj się. Jak mogę czytac twoje wypociny ze zrozumieniem? Kiedy ty nie potrafisz zdania po polsku napisać. Na początek… wiesz co to interpunkcja?



widzisz tam kropki i wykrzykniki to chyba nie trzeba mówić gdzie się kończy zdanie a zaczyna nowe xd pewnie nosisz okulary i jesteś do tego ślepy jak pień. więc o czym my tu rozmawiamy. wiem że jesteś idiotą już ci pisałem wyżej co o tobie sądzę sadolowy dzieciaczku !

baronturbina

2022-05-12, 07:46
djpyza napisał/a:

widzisz tam kropki i wykrzykniki to chyba nie trzeba mówić gdzie się kończy zdanie a zaczyna nowe xd pewnie nosisz okulary i jesteś do tego ślepy jak pień. więc o czym my tu rozmawiamy. wiem że jesteś idiotą już ci pisałem wyżej co o tobie sądzę sadolowy dzieciaczku !


Emil nie poerdol. Weź korki z polskiego.

djpyza

2022-05-12, 16:41
baronturbina napisał/a:

Emil nie poerdol. Weź korki z polskiego.



taka z ciebie zacięta płyta ale takie leszcze jak ty tak mają. brak słownictwa i masz problem. poproś tam kogoś z swoich funfli niech ci może troszkę pomogą ewentualnie poproś rodziców żeby cię troszkę podłuczyli.

baronturbina

2022-05-12, 20:20
djpyza napisał/a:

taka z ciebie zacięta płyta ale takie leszcze jak ty tak mają. brak słownictwa i masz problem. poproś tam kogoś z swoich funfli niech ci może troszkę pomogą ewentualnie poproś rodziców żeby cię troszkę podłuczyli.


Emil wiesz czego masz nie robić.

Czytaj wyżej.

djpyza

2022-05-12, 22:30
baronturbina napisał/a:

Emil wiesz czego masz nie robić.
Czytaj wyżej.



nie wiem czego ty masz nie robić ? może nie robić i trzymać stolca w dupie jak wiesz co to znaczy stolec . bo się na prawdę zastanawiam. jesteś niedorozwojem wszystkie gwiazdy na niebie na to wskazują.