18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuterzysta chce nam coś pokazać

Flodzia • 2022-05-07, 17:58

No i fajnie 8-)

djpyza

2022-05-07, 18:46
co on sobie k***a myślał że poprowadzi jak rowerek ^ jprdl masakra !

baronturbina

2022-05-07, 19:21
djpyza napisał/a:

co on sobie k***a myślał że poprowadzi jak rowerek ^ jprdl masakra !


Hahahh Emil doskonały komentarz! Uwielbiam podlaskie poczucie humoru choć go nie rozumie.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-05-07, 20:01
baronturbina napisał/a:

Hahahh Emil doskonały komentarz! Uwielbiam podlaskie poczucie humoru choć go nie rozumie.



Podlasie to: Szpital w Choroszczy, knur z szkolnej, piździ w ch*j, Jak ruskie zaatakują to właśnie przez Podlasie. Tak to widzę :)

PabllosSantoDaSilva

2022-05-07, 22:48
Gdyby motopipka nie pajacowała, palca nie wystawiała to by kibla nie obdrachała.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-05-08, 00:55
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Gdyby motopipka nie pajacowała, palca nie wystawiała to by kibla nie obdrachała.



Pikaczu??


:mrgreen:



:mrgreen:




Nie panimaju ciebie

htp

2022-05-08, 10:11
baronturbina napisał/a:

Hahahh Emil doskonały komentarz! Uwielbiam podlaskie poczucie humoru choć go nie rozumie.



Używanie 3. osoby zamiast 1. (rozumie zamiast rozumiem) to gwara z jakiego regionu? Kolega pytał.

baronturbina

2022-05-08, 14:24
htp napisał/a:

Używanie 3. osoby zamiast 1. (rozumie zamiast rozumiem) to gwara z jakiego regionu? Kolega pytał.


Pogranicze Cieszyna i Czechosłowacji. Bawiłem się przy rotundzie im. Św Mikołaja nim 20pln na oczy zobaczyłeś. ;-)

Poza tym jestem narcystycznym autokratą i mówię o sobie w trzeciej osobie.

to...........10

2022-05-08, 16:15
htp napisał/a:

Używanie 3. osoby zamiast 1. (rozumie zamiast rozumiem) to gwara z jakiego regionu? Kolega pytał.



Z Analfabetowa i okolic

baronturbina

2022-05-08, 17:32
mwaski napisał/a:

Z Analfabetowa i okolic


Z naciskiem na ANAL-fabetowo…Chciałem się w podlasjje wtopić ale nie wyszło.

djpyza

2022-05-08, 19:49
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Podlasie to: Szpital w Choroszczy, knur z szkolnej, piździ w ch*j, Jak ruskie zaatakują to właśnie przez Podlasie. Tak to widzę



tu się z tobą zgodzę Szpital w Choroszczy, knur z szkolnej to każdy się za niego wstydzi. zresztą jest chory tak jak baronturbina xd ! piździ to w suwałkach temu bo to Biegun zimna ! i tyle by było !

baronturbina napisał/a:

Z naciskiem na ANAL-fabetowo…Chciałem się w podlasjje wtopić ale nie wyszło.



hahaha ale śmieszne jesteś tak tępy jak trzonek od siekiery. zapomniałem jesteś chory :D wiem że nic nie rozumiesz ! powinni cię zamknąć w choroszczy !! xd na badania ? tak na badania ! na sygnale !!

baronturbina

2022-05-08, 20:11
Emil ponoć popełniłeś samobójstwo na Białorusi? Jak to
Możliwe ze piszesz? Mniejsza z tym, cieszę się ze nic ci nie jest. Rozumiem że nie możesz się pogodzić z tym że mieszkasz w gorszej części polski gdzie, ludzie nie potrafią mówić po polsku i mają wschodnią mentalność. Co przekłada się na twój mentalny stan. Jak chcesz możesz na prv napisać to pogadamy o twoim problemie. Panietaj że nie jest jeszcze zapozna na pomoc.

Jesteś pewny że ty to napisales? Brałeś tabletki?

djpyza napisał/a:

tu się z tobą zgodzę Szpital w Choroszczy, knur z szkolnej to każdy się za niego wstydzi. zresztą jest chory tak jak baronturbina xd ! piździ to w suwałkach temu bo to Biegun zimna ! i tyle by było !
hahaha ale śmieszne jesteś tak tępy jak trzonek od siekiery. zapomniałem jesteś chory wiem że nic nie rozumiesz ! powinni cię zamknąć w choroszczy !! xd na badania ? tak na badania ! na sygnale !!


djpyza

2022-05-08, 20:57
baronturbina napisał/a:

Emil ponoć popełniłeś samobójstwo na Białorusi? Jak to
Możliwe ze piszesz? Mniejsza z tym, cieszę się ze nic ci nie jest. Rozumiem że nie możesz się pogodzić z tym że mieszkasz w gorszej części polski gdzie, ludzie nie potrafią mówić po polsku i mają wschodnią mentalność. Co przekłada się na twój mentalny stan. Jak chcesz możesz na prv napisać to pogadamy o twoim problemie. Panietaj że nie jest jeszcze zapozna na pomoc.
Jesteś pewny że ty to napisales? Brałeś tabletki?



z gorszej części to pochodzisz zapewne ty ale części osiedla która jest tak zwana patola ! wiem że nie masz pojęcia o czym pisze ale tak poważnie co taki cymbał jak ty może rozumieć. a to co napisałem dalej to prawda. ale ty jesteś taka amebą umysłową że tobie trzeba wszystko tłumaczyć byś zrozumiał. ale debile takie jak ty tak mają....ty połowę słów nie rozumiesz bo ich nie znasz masz taki mały Móżdżek !

baronturbina

2022-05-09, 12:53
Emil nie wygłupiaj się. O tym mówiłem! Przeczytaj swoją ostatnią wypowiedz… i napisz po polsku (skuś się na 09,.-tek, na przecinki i rozpoczynanie zdania wielką literą) jeszcze możesz maturę zdać. Obecnie jest taki poziom, że sobie spokojnie poradzisz.
Jak możesz pisać że jest cześć Polski gorsza od zacofanego mentalnie Podlasia? Niepoważny jesteś. Nie jestem do końca pewny, czy jest cos do rozumienia w bełkocie który mi serwujesz. Musisz się pogodzić z faktami bo nie zmienia tego skąd pochodzisz.

djpyza napisał/a:

z gorszej części to pochodzisz zapewne ty ale części osiedla która jest tak zwana patola ! wiem że nie masz pojęcia o czym pisze ale tak poważnie co taki cymbał jak ty może rozumieć. a to co napisałem dalej to prawda. ale ty jesteś taka amebą umysłową że tobie trzeba wszystko tłumaczyć byś zrozumiał. ale debile takie jak ty tak mają....ty połowę słów nie rozumiesz bo ich nie znasz masz taki mały Móżdżek !


djpyza

2022-05-09, 20:44
baronturbina napisał/a:

Emil nie wygłupiaj się. O tym mówiłem! Przeczytaj swoją ostatnią wypowiedz… i napisz po polsku (skuś się na 09,.-tek, na przecinki i rozpoczynanie zdania wielką literą) jeszcze możesz maturę zdać. Obecnie jest taki poziom, że sobie spokojnie poradzisz.
Jak możesz pisać że jest cześć Polski gorsza od zacofanego mentalnie Podlasia? Niepoważny jesteś. Nie jestem do końca pewny, czy jest cos do rozumienia w bełkocie który mi serwujesz. Musisz się pogodzić z faktami bo nie zmienia tego skąd pochodzisz.



ja wiem z skąd jestem i jakie moje korzenie ale ty to nie wiesz jestem pewien na 100% jesteś j***ną nie douczoną patologią i ci powtarzam naucz się czytać ze zrozumieniem. ale czego można się spodziewać po młodym bachorze co mu stary i stara za światło płaci i gotuję obiady. takich leszczy jak ty jest pełno ! wyjdziesz z swego pokoju w domu to może zaczniesz ogarniać bo jak na razie to żyjesz w sadolowym świecie takie jest twoje smutne życie !a udajesz takiego mądrego ale każdy wie jakie twoje są realia bo nie rozumiesz prostych zdań. nie zaczynam wielka literą bo ciągle mam komunikat by tego nie używać cepie pusty łbie więc może jedno dotrze do twojego pustego łba czemu nie pisze wielka literą dzbanie.....