18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skromne skrzyżowanie

maciej1988 • 2013-03-08, 19:52
W Polsce pewnie nawet nie umieliby wymyślić i zaprojektować takiego skrzyżowania. Nie mówię w ogóle o budowie, i tak wszystko by pokradli.


herbalix

2013-03-09, 15:42
bloodwar napisał/a:

Moja navi by się zesrała przy takiej ilości zjazdów :-)



na ch*j ci navi na autostradzie?

zonk

2013-03-09, 15:46
plonk napisał/a:

@maciej1988 pie**olisz waćpan - Nie tak dawno otworzyli węzeł Sośnica w Gliwicach, wg GDDKiA największy w Europie. Węzeł duży, zjazdy czytelne, wszystko ryra a i drogi jeszcze niedziurawe.
W Polsce problem mamy tylko z władzą - cała reszta społeczeństwa powoli zaczyna się ogarniać.


taki ch*j, ostatnio twierdzili już że to jest największy ale w Polsce.

andyq

2013-03-09, 15:47
Zdobyłem plany budowy węzła który ma być w Warszawie na Wiejskiej przed sejmem:

Wdząc to co się tam dzieje to budowa pewnie szybko ruszy.
Crash testy przeprowadzone przez Leppera wykazały że jest to najlepsze rozwiązanie na tą część Warszawy.

Meretrix

2013-03-09, 15:49
Cytat:

na ch*j ci navi na autostradzie?


Nie wszystkie zjazdy na autostradzie trzeba znać, po co wcześniej studiwać mapę, nie zawsze jeździ się do miejscowości które się zna, czy które są duże. Jak chcesz jechać do jakiejś wioski we Francji to skąd masz wiedzieć gdzie zjechać, włącza się navi i zapomina o sprawie.

Cienió

2013-03-09, 16:00
k***a tak się szczycicie tym... różnica między nami a innymi krajami z takimi obwodnicami jest tylko jedna... u nich robi się to za grosze u nas robi się to za miliony milionów podchodzące pod miliardy, a spółki, które są podwykonawcami zazwyczaj podczas takiej budowy zawieszają działalność, bo nie otrzymują pieniędzy. j***ny złodziejstwo i nie pie**olcie o komunie, bo kradną u nas w ch*j, a jak nie wierzycie to popatrzcie na stadion Narodowy, który tylko w tamtym roku (rok Euro!!) wygenerował 55mln. strat... A w tym roku nawet nie myślę ile to będzie, jednak ja ma coś nie generować strat jak się tego nie używa choć wydało się na to prawie 2 miliardy ;) za kicz...

herbalix

2013-03-09, 16:27
Meretrix napisał/a:


Nie wszystkie zjazdy na autostradzie trzeba znać, po co wcześniej studiwać mapę, nie zawsze jeździ się do miejscowości które się zna, czy które są duże. Jak chcesz jechać do jakiejś wioski we Francji to skąd masz wiedzieć gdzie zjechać, włącza się navi i zapomina o sprawie.



jeśli miałbym jechać do francji, w której nigdy nie byłem, to najpierw dobrze przestudiowałbym mapę, a nie wklepał w gpsa 'paris, france' i jechał tak, jak mi nawigacja mówi. jeśli miałbym jechać dziś do gdańska, to pojechałbym do dąbrowy i od s1 jechał wg znaków. nie wiem jaką cipą trzeba być, żeby nie potrafić dojechać gdzieś bez nawigacji. rozumiem konkretny adres w obcym mieście, ale na trasie to bardziej przeszkadza niż pomaga.

salv

2013-03-09, 16:40
Wygląda jak supeł ze słuchawek wyciągnietych z kieszeni :D

wneq

2013-03-09, 16:44
@Mariano Mexicano czyżby nerka będzińska ? :D w dół zdjęcia zjazd na Dąbrowe, w lewo na Sosnowiec, do góry Czeladź/Siemianowice, prawo Będzin .

Meretrix

2013-03-09, 16:47
herbalix napisał/a:



jeśli miałbym jechać do francji, w której nigdy nie byłem, to najpierw dobrze przestudiowałbym mapę, a nie wklepał w gpsa 'paris, france' i jechał tak, jak mi nawigacja mówi. jeśli miałbym jechać dziś do gdańska, to pojechałbym do dąbrowy i od s1 jechał wg znaków. nie wiem jaką cipą trzeba być, żeby nie potrafić dojechać gdzieś bez nawigacji. rozumiem konkretny adres w obcym mieście, ale na trasie to bardziej przeszkadza niż pomaga.




Jak kto lubi, ja mam dobrą nawigację, zawsze dobrze prowadzi, nie mam potrzeby znać drogi, i nie muszę szukać znaków, których często nie ma lub nic mi nie mówią, kto mówi że nie potrafie dojechać bez nawigacji? Potrafię ale po co, załużmy że stoje gdzieś w korku za granicą, bez nawi nie odważyłbym się zjechać z drogi i szukać skrótu, a zanim bym na mapie poszukał jakiejś innej drogi trochę czasu by minęło, a tak wbijam drogę alternatywną i oszczędzam czas. Co więcej pokazuje gdzie są radary, jakie są ograniczenia, gdzie często z przenośnym radarem miśki lubią stać, jakie nieoznakowane radiowozy jeżdzą w danej okolicy, na prawdę jest to przydatne urządzenie.

Mariano Mexicano

2013-03-09, 17:23
wneq napisał/a:

@Mariano Mexicano czyżby nerka będzińska ? :D w dół zdjęcia zjazd na Dąbrowe, w lewo na Sosnowiec, do góry Czeladź/Siemianowice, prawo Będzin .



Tak otrzymujesz piwo:)

MadDave

2013-03-09, 18:36
widziałem coś takiego w chinach wbrew pozorom daje rade ogarnąć to wszystko , ale robi wrażenie .

niedzi

2013-03-09, 19:24
Ciekawe czy któryś WORD ma trasę egzaminacyjną na czymś takim.

herbalix

2013-03-09, 19:32
Meretrix napisał/a:




Jak kto lubi, ja mam dobrą nawigację, zawsze dobrze prowadzi, nie mam potrzeby znać drogi, i nie muszę szukać znaków, których często nie ma lub nic mi nie mówią, kto mówi że nie potrafie dojechać bez nawigacji? Potrafię ale po co, załużmy że stoje gdzieś w korku za granicą, bez nawi nie odważyłbym się zjechać z drogi i szukać skrótu, a zanim bym na mapie poszukał jakiejś innej drogi trochę czasu by minęło, a tak wbijam drogę alternatywną i oszczędzam czas. Co więcej pokazuje gdzie są radary, jakie są ograniczenia, gdzie często z przenośnym radarem miśki lubią stać, jakie nieoznakowane radiowozy jeżdzą w danej okolicy, na prawdę jest to przydatne urządzenie.



i w ten sposób zamiast skupić uwagę na drodze, skupiasz ją na nawigacji. ok, może nie ty, ale w ch*j ludzi tak ma. jadę do pracy, a to sobie wklepię trasę w gpsa, zobaczymy jak mnie poprowadzi, a to sobie porównam prędkość z budzika i gpsa, albo wpie**olą się na dwujezdniowej z trawnikiem pod prąd, bo nawigacja mówi 'skręć w pierwszą w lewo' kiedyś dość sporo jeździłem po polsce, pod różne adresy i nie powiem, że nie korzystałem, ale tylko, jak już szukałem konkretnego adresu. na trasie wolę radio.

luxik1988

2013-03-09, 20:45
Wk***ia mnie to, że zawsze znajdzie się kilku kretynów nie doceniających polskiej myśli technicznej oraz srających na polskich inżynierów, którzy w pocie czoła zapie**alają od świtu do zmierzchu abyście mogli jeździć w lepszych warunkach. Węzły drogowe to nie nowość w Polsce a to, że są w mniejszym stopniu rozbudowane w porównaniu z przykładami np. z USA jest spowodowane mniejszą ilością pasów ruchu na poszczególnych wlotach.